Ківі гаманець — реєстрація Qiwi Wallet

Платіжний сервіс Visa Qiwi Wallet вже не перший рік займає лідируючі позиції на фінансовому ринку. Він дає можливість користувачам безпечно і комфортно оплачувати товари, послуги за допомогою електронного гаманця. Процедура реєстрації проста і зрозуміла інтуїтивно, її можна провести декількома способами. Персональні дані клієнта надійно захищені спеціальними технологіями безпеки.

Visa Qiwi Wallet — що це таке?

Visa Qiwi Wallet — це міжнародний платіжний сервіс, яким можуть користуватися клієнти компанії Qiwi, використовуючи кілька інтерфейсів (наприклад, веб-сайт, пристрій самообслуговування, мобільний додаток). Для того щоб почати роботу в системі, користувачеві потрібно попередньо зареєструватися там, створивши аккаунт (електронний гаманець). Після поповнення рахунку клієнт зможе оплачувати віртуальною валютою товари, послуги різних провайдерів, робити переклади через інші платіжні сервіси.

Переваги та недоліки Ківі

Більшість власників гаманців Ківі позитивно відгукуються про роботу в сервісі. Особливий акцент поставлений на наступних моментах:

 1. Широкий функціонал.
 2. Практично миттєва оплата послуг, товарів.
 3. Надійна система захисту даних.
 4. Зручний інтерфейс.
 5. Можливість випуску віртуальної або пластикової карти від Qiwi Банку.
 6. Повноцінно працювати в системі можна з декількох видів пристроїв.

Але деякі користувачі відзначають періодичне «зависання» системи, на деякі способи перекладу, виведення грошей передбачена висока комісія, список провайдерів потрібно часто оновлювати.

Реєстрація Ківі гаманця

Процедура реєстрації Ківі гаманця в платіжному сервісі нескладна і зрозуміла навіть початківцю. Він самостійно вибирає найзручніший для себе спосіб, витративши на створення електронного гаманця не більш декількох хвилин. Заходити в систему можна як через офіційний сайт, пристрої самообслуговування, так і через мобільний додаток.

Через сайт

Як зробити Ківі гаманець? Класичний метод реєстрації — з комп’ютера через офіційний сайт. Користувачеві потрібно зайти на ресурс і створити свій аккаунт. Для цього у верхній частині сторінки вибираємо функціональну кнопку «Створити гаманець».

Натисніть, щоб збільшити

Вводимо активний номер мобільного телефону — ставимо галочку біля «Я не робот» і натискаємо «Продовжити». Після цього особа отримає одноразовий код в СМС-повідомленні від компанії, його потрібно ввести в порожнє поле форми, кликнути «Підтвердити».

На наступній сторінці користувачеві необхідно підтвердити свою згоду з умовами Договору (публічної оферти про використання платіжного сервісу Visa Qiwi Wallet), попередньо ознайомившись з його положеннями. Потім він створює унікальний пароль для електронного гаманця, користуючись рекомендаціями системи, і підтверджує дію, натиснувши кнопку «Зареєструватися». Це фінальний етап процедури.

через термінал

Відкрити Ківі гаманець можна і через фірмові термінали. Для цього на стартовій сторінці вибираємо розділ Visa Qiwi Wallet, натискаємо «Увійти» і вводимо свій номер телефону — «Далі». На нього буде відправлено повідомлення з пін-кодом. Після його введення реєстрація в системі буде завершена.

Через мобільний додаток

Щоб зареєструватися в Visa Qiwi Wallet через мобільний додаток, потрібно зайти в магазин додатків Google Play Market (для пристроїв з операційною системою Андроїд) або App Store (iOS) і завантажити мобільний додаток «Visa Qiwi Гаманець». Потім встановлюємо його, керуючись підказками системи, і реєструємося в системі або входимо в неї. У процесі першого входу з мобільного додатка потрібно буде вказати свій номер телефону, пароль, підтвердити його введенням одноразової комбінації цифр з СМС, погодитися з умовами публічної оферти (також вказуємо код активації з повідомлення). На фінальному етапі користувачеві необхідно змінити тимчасовий захисний код активації на постійний. Його потрібно вводити при кожному вході в систему через мобільний додаток.

Функціонал цього програмного продукту не поступається роботі сервісу в інтерфейсі сайту. Власник облікового запису зможе поповнювати рахунок, перевіряти баланс, оплачувати товари і послуги, змінювати налаштування гаманця, в тому числі пароль, знайомитися з історією платежів і багато іншого.

Віза Ківі Валет — вхід

Для входу в платіжну систему Visa Qiwi Wallet користувачу потрібно на будь-якій сторінці офіційного сайту вибрати вкладку «Увійти» і ввести в полях форми номер гаманця і пароль. Також авторизуватися вийде через соціальні мережі (функціональні значки розміщені на цій же сторінці).

Натисніть, щоб збільшити

Для входу через мобільний додаток натискаємо його іконку і вводимо свій захисний код, який був створений при реєстрації. Після цього клієнту стане доступний весь функціонал платіжної системи. Щоб авторизуватися за допомогою терміналу, користувачеві потрібно вибрати розділ Visa Qiwi Wallet — «Увійти», ввести номер телефону, натиснути «Вислати» і ввести пін-код в поле форми.

Після входу в «Особистий кабінет» Ківі гаманця клієнт зможе змінювати налаштування, в тому числі що стосуються безпеки, доступу до гаманця через термінали по пін-коду, пароль, підключати платні СМС-повідомлення про витрати, поповненнях, додати в профіль посилання на сторінки в соціальних мережах, прив’язати електронну пошту.

Як дізнатися, скільки грошей на Ківі гаманці?

Після входу в інтерфейс Віза Ківі Валет інформація про баланс буде відразу відображена у верхній частині сторінки біля номера телефону над рядком пошуку.

Щоб побачити баланс на гаманцях в іншій валюті, потрібно натиснути на стрілку біля суми. У разі використання терміналу після входу в Ківі гаманець необхідно натиснути функціональну кнопку «Показати баланс». Дізнатися його значення можна навіть без доступу до Мережі. Для цього клієнт відправляє текст зі словом «баланс» на номер 7494 (використовувати можна тільки номер, на який зареєстрований гаманець). У відповідному повідомленні буде вказано актуальний залишок по рахунку.

Як поповнити Ківі гаманець?

Для поповнення балансу електронного гаманця через офіційний сайт необхідно авторизуватись і вибрати розділ «Поповнити гаманець». Потім вказуємо шлях:

 • готівкою (термінали Ківі, інші пристрої самообслуговування, в офісі партнера);
 • банківська карта (інтернет-банк, в банкоматі);
 • інші способи (з рахунку телефону, онлайн-займ, попросити у друга, банківський переказ).

Натисніть, щоб збільшити

Після вибору потрібного методу користувачеві потрібно вибрати джерело, з якого будуть списані гроші, вказати суму і підтвердити дію. Також поповнити рахунок гаманця вийде через мобільний додаток. Після входу необхідно натиснути на головному екрані функціональну кнопку «Поповнити» і вибрати спосіб проведення транзакції — банківська карта, баланс телефону, інтернет-банк (зі списку потрібно вибрати необхідний варіант), готівкові (користувач відразу побачить інформацію про найближчих пунктах). У разі вибору перших двох варіантів користувачеві буде потрібно клікнути на наступній сторінці інструмент оплати, вказати суму, реквізити і підтвердити платіж.

Швидко поповнити Ківі гаманець готівкою можна за допомогою фірмового пристрої самообслуговування. Після входу в систему на головній сторінці вибираємо розділ «Поповнити гаманець», вказуємо його номер (за замовчуванням сервіс показує ідентифікатор гаманця користувача) і підтверджуємо коректність введення. На наступній сторінці клієнтові потрібно вибрати тип поповнюється рахунку. Потім вносимо готівку з урахуванням комісії і підтверджуємо операцію.

Що можна оплатити через Ківі?

Платіжний сервіс Visa Qiwi Wallet дає можливість оплатити безліч різних послуг і товарів. Для твору платежу потрібно після входу в систему вибрати розділ «Оплатити» і вибрати виставлений рахунок, обраний платіж або створити новий в одній з категорій:

 1. Стільниковий зв’язок (МТС, Білайн, Мегафон і т.д.).
 2. Погашення кредитів (Русский стандарт, Тінькофф Банк, Сбербанк, Альфа-Банк і т.д.).
 3. Грошові перекази (Юністрім, Контакт, Пошта Росії, на банківську карту і т.д.).
 4. Інтернет, IP-телефонія (інтернет-билайн, OnLime, Yota-Net і т.д.).
 5. Комунальні платежі (ЖКП Москва, ЖКП Санкт-Петербург і т.д.).
 6. Платіжні системи (Єдиний гаманець, Вебмані і т.д.).
 7. Ігри та розваги (Голоси Вконтакте, Steam і т.д.).
 8. Платне ТБ (НТВ +, Акадо, Триколор ТВ і т.д.).
 9. Інші (штрафи ГИБДД, Московський паркінг і т.д.).

Після вибору типу платежу (багато з них безкоштовні, не обкладаються комісією) користувачеві залишається вказати джерело списання і підтвердити операцію. Процедура платежів через мобільний додаток і термінал має такий же алгоритм.

Як вивести кошти з Qiwi гаманця?

Щоб вивести кошти з гаманця на банківську карту, необхідно після входу в інтерфейс системи вказати розділ «Вивести» і вибрати спосіб: банківська карта, рахунок, система грошових переказів, банкомат. При необхідності вводять реквізити. За переклад потрібно буде заплатити комісію — в середньому 2,5%, але не менше 50 руб.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Visa Qiwi Wallet — одна з найпопулярніших платіжних систем. З її допомогою користувач може в будь-який час доби оплатити товар або послугу не виходячи з дому. Персональні дані надійно захищені сучасними технологіями захисту.

Ссылка на основную публикацию