Китайська троянда в будинку — прикмети

Китайська троянда є досить поширеним кімнатною рослиною. У нього також є ще одна назва — гібіскус. В диких умовах кущ троянди має великі розміри і здатний досягати 3 метрів у висоту. А для домашніх умов спеціально створений низькорослий сорт квітки. Прикмети про китайську троянду в будинку з’явилися ще в давнину, але змогли успішно дійти до наших днів і не втратили своєї популярності. Далі в статті ми розберемося з позитивним і негативним тлумаченням цих прикмет.

Гарні значення прикмети

Китайської троянді властива невибагливість у змісті. Саме ці якості роблять її ідеальним варіантом для громадських закладів і вдома. Але крім естетичної сторони питання китайська троянда також є носієм певної інформації. І вона здатна як надати допомогу в певних ситуаціях, так і завдати шкоди для життя і здоров’я людини. І в який бік нахилиться чаша терезів — це буде залежати вже суто від конкретно взятої ситуації.

Навколо китайської троянди завжди складалося багато прикмет, з позитивних можна відзначити наступні:

  1. Квітка здатний зарядити навколишній простір енергією руху. Гібіскус відповідає знаку зодіаку Лев, а відноситься до нього з-за любові до яскравих сонячних променів і чудовому виду квіток. Незважаючи на своє жіночне назва, китайська троянда має досить сильну чоловічим характером. Якщо вірити астрології, саме вогонь виступає чоловічим началом, висловлює діяльність і активність.
  2. Квітка подібно до губки збирає руйнівну енергію ліні і починає перетворювати її в енергію творчості. Рекомендується завести ця рослина в своїх оселях тим, хто страждає від серцевих патологій або зниженого тиску. Також китайська троянда показана людям пасивним, так як вона забезпечить активну підживлення життєвою силою.
  3. Енергія китайської троянди в’ється спиралевидно — знизу піднімається нагору. Від району коренів до кінчиків і листками. Згідно з популярною приймете вважається, що за допомогою даної рослини можна відновити згаслий вогонь любові між подружжям, тривалий час проживає разом (хоча, є і протилежне тлумачення).

негативні тлумачення

Але крім хороших є також і ряд негативних трактувань даного повір’я:

  1. Гібіскус вдає із себе своєрідний маячок, який вказує на сімейне щастя і здоров’я. Тому якщо ви помічаєте, що рослина без будь-яких причин стало в’янути або у нього почали обсипатися пелюстки, це вказує на можливу хворобу одного з членів сім’ї (як виявляється, так і приховану). У такій ситуації потрібно в обов’язковому порядку звертатися за лікарською допомогою.
  2. Також є одна дуже суперечлива прикмета, пов’язана з гібіскусом. Ця рослина вважають символом пристрасті і незаміжня жінка, вирощує його, не знатиме відбою від залицяльників. Але разом з цим є і протилежне тлумачення, згідно з яким гібіскус — це «мужегон». І хоча вона активно притягує шанувальників, але в той же час дуже швидко змушує їх холонути до власниці рослини.
  3. Якщо ж квітка заведе сімейна пара, ситуація і зовсім ризикує стати плачевною. Разом з появою китайської троянди ймовірно початок сварок, суперечок і скандалів, закінчиться все може навіть повним розривом відносин. І приверне їх саме цей прекрасний, але в той же час дуже небезпечний квітка.

Підведемо підсумки

Безумовно, все описане вище за своєю суттю є просто забобонами. Є безліч людей в будинку, у яких зростає гібіскус, але вони при цьому повністю щасливі і не мають будь-яких проблем. Але не забувайте також, що прикмети та повір’я, не наводяться на рівному місці і в них завжди є частка істини.

Ви повинні вирішити для себе самостійно, вірити даним прикметами або немає. Кожен конкретний випадок повністю індивідуальний і для всіх людей вирішальну роль відіграють власний настрій, енергетика і емоції. Ми самі є творцями своєї долі.

Прикмети і забобони не будуть зайвими, якщо, звичайно, ви не будете вірити в них фанатично. Вони не з’явилися з нічого — наші предки протягом століть збирали і аналізували події, що відбуваються, будували певні аналогії і зв’язку, чому відбувалося то або інша подія. А ми зараз маємо прекрасну можливість використовувати їх працю на благо себе і навколишнього світу.

Ссылка на основную публикацию