Кислотна смивка для волосся «Естель»

Часте фарбування в контрастні кольори змушує жінок часто замислюватися про попередню смивке попередньої фарби, щоб добитися ідеального результату від подальшого фарбування. До смивке вдаються і ті, хто вирішив повернути волоссю природний колір. Для домашнього використання підходить кислотна смивка для волосся.

Що являє собою змив?

Це суміш хімічних речовин, вироблена на косметичних фабриках. Компоненти суміші мають здатність проникати в структуру волосяного стрижня, руйнуючи при цьому штучні фарбувальні пігменти.

Все змивки за принципом дії поділяються на здійснюють:

 • глибоке декапирование;
 • поверхневе або кислотне декапирование;
 • натуральне декапирование.

Перший спосіб змивки фарби проводиться виключно в перукарнях. Вартість часом перевищує 5 тис. Рублів. Рекомендується така процедура жінкам, які прагнуть змити темні відтінки з волосся. В результаті глибокого декапірованія відбувається освітлення на 3 тони. Часте повторення змивки в умовах салону може привести до втрати волосся і їх витончення.

Кислотне або поверхневе декапирование — більш щадна процедура для здоров’я волосся. Ефективність значно нижче професійної, що обумовлюється виключенням зі складу коштів перекису і аміаку. Максимальний результат — освітлення на пару тонів. Виробляється в домашніх умовах.


Найменший ефект приносить натуральне декапирование за допомогою народних рецептів. Освітлення можливо не більше ніж на півтону. Рекомендовано власницям тонких і пошкоджених локонів.

Як вибрати засіб для кислотного декапірованія?

Ринок косметології пропонує безліч засобів для самостійної змивки небажаного відтінку, серед яких особливо виділяються змив Estel Color Off і коректор кольору Kapous.

Змивка «Естель» — готовий кислотний склад, компоненти якого «виштовхують» штучний забарвлює пігмент зі структури волосся. Вартість засоби значно вище, ніж аналоги, і становить близько 300 рублів. Загальний обсяг витрат може обернутися в круглу суму, оскільки фарба не видаляється з першого разу, особливо з палітри темних відтінків. Перевагою кошти від «Естель» є наявність флакона з нейтралізатором в наборі. Без цього флакона неможливо з’ясувати, пішов чи забарвлює пігмент з волосяного стрижня чи ні. Ігнорування процедури призводить до прояву темних відтінків через кілька хвилин після змивки. Засіб не відновлює локони через відсутність у складі корисних речовин і мінералів. Слід підготуватися до того, що доведеться вдатися до підрівнювання посічених кінчиків після процедури. Максимальна кількість повторів — 5.


Змивка від «Капус» є самим щадним складом для корекції кольору шевелюри. Завдяки доглядають компонентів засіб «Капус» позбавляє від небажаного відтінку локонів і захищає їх структуру, усуває і попереджає ламкість і сухість. Формула змивки «Капус» не здатна руйнувати волосся так, як це робить Estel Color Off. Вона не може повністю знебарвити локони. Після процедури відзначаються природний блиск і гладкість шевелюри. Всередині упаковки є інструкція, слідувати якої необхідно при домашньої процедурі по корекції кольору. Засіб «Капус» наноситься на брудне волосся для досягнення найкращого ефекту. Максимальна кількість повторів — 3.

Правила використання коштів

Інструкція, вкладена в упаковку, містить в собі поетапне опис процедури по корекції відтінку волосся, її слід чітко дотримуватися.

Важливі правила використання всіх засобів для змивки.

 1. Нанесення складу можливо тільки на суху шевелюру. Мити її перед цим не слід, щоб отримати бажаний результат.
 2. Якщо в інструкції це не обумовлено, то відразу ж після нанесення голову слід накрити поліетиленовою шапочкою або плівкою.
 3. Не можна збільшувати час витримки складу на голові. Це може привести до випадання і опіків шкіри голови. Хороша змив діє за 20 хвилин.
 4. Для того щоб видалити склад з волосся, необхідно застосовувати спеціальний технічний шампунь. Кількість повторів — не менше 3 разів.
 5. Після миття заборонено використовувати фен. Волосся повинні висохнути природним шляхом.
 6. Часте застосування засобів для корекції відтінку (3 і більше разів на місяць) небезпечно для шевелюри. Краще проводити процедуру 2 рази на місяць.
 7. Після змивки фарбування дозволено через 3 доби. Після чого протягом місяця слід наносити на локони відновлює маску.

Як розрахувати кількість кошти?

Обсяг складу строго індивідуальний. Точна кількість розрахувати не візьметься навіть професійний перукар. При частому фарбуванні в волоссі накопичується великий обсяг фарбувальних пігментів, який і слід вимивати. Чим краще склад змивки, тим швидше зникне небажаний відтінок. На витрата змивки впливає якість фарби. Найкраще, щоб змив і фарба були від одного виробника, тоді процес прискориться.

Що відбувається з волоссям після процедури

Залежно від того, яка змив використовується, локони будуть купувати різноманітні кольори: освітлений верх і затемнений низ. З кожним разом відтінок буде вицвітати. Складніше за все прибрати колір з кінчиків, оскільки там він накопичується після багаторазового фарбування. Кінчики більш тонкі, тому їх можна обстригти.

Як зрозуміти, що пігмент вимивається повністю?

 1. Візуальний результат: однорідне освітлення шевелюри без затемнених «острівців».
 2. Проведення тесту на кількох пасмах. Буде потрібно 3% оксілан. Його необхідно нанести на 2-3 пасма біля чола. Через 15 хвилин шевелюру слід промити. Потемніння цих пасом говорить про те, що корекція кольору проведена невірно або не в повному обсязі, її слід продовжити.

Що робити, якщо з’явилася алергія?

Компоненти кислотного коректора є сильними алергенами, тому за добу до проведення процедури слід провести тест на наявність реакції. На згин ліктя необхідно нанести краплю кошти. При виникненні почервоніння, печіння, сльозоточивості очей, задухи згин ліктя промити з милом.

Якщо тест не проводився, а ознаки алергії проявилися в процесі корекції, то склад змивається з волосся негайно. Слід звернутися до лікаря для лікування симптомів. Коригувати відтінок волосся доведеться в цьому випадку довірити професіоналам в салоні. До походу в салон можна скористатися тонуючим складом, наприклад, від фірми «Тоніка».

Що робити, якщо з’явився неприємний запах після корекції?

Це вірна ознака порушення інструкції по застосуванню змивки. Швидше за все, для видалення складу з локонів використовувався звичайний шампунь для миття голови, а не технічний. Також поява неприємного запаху свідчить про видалення складу з локонів холодною водою, яка не здатна повністю усунути його компоненти.

Позбутися від проблеми допоможуть ароматизовані маски і ефірні масла. Для екстреної допомоги підійде ополіскування волосся оцтової водою (в літрі води розвести велику ложку яблучного оцту).

Без спеціальних процедур запах зникає через місяць.

Ссылка на основную публикацию