Кішка в будинку — прикмети та повір’я

Кішка — тварина, яке з давніх пір проживає поруч з людиною, це перша жива істота, впущених людьми в своє житло. В даний час з’явилося безліч прикмет і повір’їв з приводу кішок. У різних державах існує велика кількість різних прикмет про цих дивних тварин. У цьому матеріалі ми максимально докладно висвітлимо цю тему.

Трохи історичних відомостей

У православ’ї кішку заборонено виганяти з Храму на відміну від собак, якщо пес відвідує вівтар, його доводиться згодом переосвячують (вважається, що тварина його осквернило), а кішці подібне легко сходить з пухнастих лапок.

Відомо повір’я, що Ной, коли він плив разом зі своєю сім’єю на ковчезі, зіткнувся з проблемою мишей, які почали прогризати днище, але кішка знищила всіх гризунів, тим самим рятуючи святе сімейство від загибелі.

Протягом століть різні народності складали і передавали прикмети про кішок, багато хто з них встигли дійти і до наших днів. На сьогоднішній день складно знайти житло, в якому не було б кота: хтось заводить тварина, щоб позбутися від гризунів, а хтось з метою різноманітності свого життя. У сучасному суспільстві досить популярною стала тенденція заводити породистих котів. Благо, існує величезна різноманітність порід, що дозволяє вибрати кота, який буде повністю влаштовувати вас і по зовнішності, і за своїм характером.

Прикмети про кішок в будинку

Мабуть, найбільш популярне повір’я полягає в тому, що оселився в нове житло, слід першої запустити туди кішку. Це обіцяє набуття благополуччя і удачі для майбутніх мешканців. У тому місці, якої обрав собі пухнасте звірятко, слід поставити ліжко — це енергетично чиста зона, сприятливо впливає на здоров’я.

Коти дуже тонко відчувають енергетику людей і приміщень. Вони схильні поглинати негатив і переробляти його, тим самим роблячи людей більш спокійними і щасливими. З давнини вважалося, що кішка здатна подарувати здоров’я і поліпшити самопочуття.

Тепер розглянемо найбільш популярні прикмети про кішок:

 • якщо кіт ліг на людину і не встає, це означає, що він позбавляє від негативної енергії — НЕ зганяти тварина, воно само піде, коли відчує міру;
 • не можна прибирати котів з хворих людей — вони також сприяє оздоровленню і позбавляють від болю;
 • за народними переказами, кішка служить домовому і якщо він її не вподобав, обов’язково зживе його з житла. Щоб уберегти себе від цього, древні мудреці радили заводити кота тієї ж забарвлення, що і колір волосся господаря будинку;
 • кішка залишає житло — відводить від нього біду;
 • в будинку, в якому не живуть коти, відбувається накопичення негативних енергій, що негативно позначається на які проживають в ньому людей;
 • згідно приймете, перед смертю тварина йде з дому, щоб не накликати біду на свого господаря;
 • якщо до оселі прибився кіт — це добрий знак, який вказує на удачу і благополуччя. За старих часів вважали, що тварина має душу померлого родича, тому його завжди радо приймали, обігрівали, годували;
 • людина, яка вбила кота, буде 7 років позбавлений щастя і спокою;
 • якщо кіт потягується на людину — готуйтеся до покупок;
 • вважається що не можна купувати кішку, а потрібно обмінювати її на куряче яйце або брати тварину з вулиці;
 • вмиватися звірок вказує на швидкий прихід гостей;
 • якщо кішка згортається клубочком і лапкою прикриває ніс, слід чекати похолодання, взимку це говорить про великі морозах;
 • якщо тварина дряпає стіну і миє вушка — литимуть дощі;
 • дере підлогу — до вітру і завірюхи;
 • кішка вбила голуба — отримаєте неприємну звістку;
 • не можна, щоб тварина лежала на обідньому столі — так вона може вижити одного з мешканців;
 • почути крик кота — до зубного болю;
 • нареченій почути чхання кішки — матиме щасливе подружнє життя;
 • одиноким дівчатам не слід заводити кішку — це обіцяє не швидке заміжжя, а що відбувся союз навряд чи буде щасливим.

Прикмети про масті кота

Повір’я про кішок також відрізняються, виходячи їх забарвлення тварини.

так, триколірні кішки завжди виступали уособленням удачі і благополуччя, якщо тварина такої масті прибивається до оселі — це вказує на нові відносини, дуже вдалі і тривалі. Жителі Японії в честь триколірного кота почали випускати статуетки з порцеляни, які носять назви «грошових кішечок» або «котів щастя».

Триколірний кіт також оберігає будинок від пожежі і біди. За приймете господар такого кота ніколи не буде страждати від лихоманки.

Народні повір’я про триколірних котів завжди є позитивними. Ця тварина поєднує в собі три протилежних кольору, кожен з них в свою чергу уособлює щось: білий — говорить про чистоту і світі, чорний — сприяє позбавленню від бід, рудий — віщує матеріальне благополуччя.

Прикмета про чорну кішку говорить про те, що якщо тварина цього кольору перебіжить вам дорогу — слід готуватися до невдач. Тоді краще відкласти похід і повернутися додому. З давнини чорна кішка звинувачувалася в зв’язку з нечистою силою. Але не всі повір’я про чорних котів носять негативний зміст.

Наприклад, наявність чорної кішки на кораблі віщує удачу. Рибалки спеціально тримали котів цієї породи, щоб уберегти себе від урагану або бурі.

білі коти обіцяють гармонію в оселі. Якщо до вас прибився кошеня цієї масті — обов’язково беріть його, він принесе вам щастя, здоров’я і мир. Також, на думку лікарів, коти білої масті не виробляють алергенів.

Якщо виходячи з дому ви зустрінете білого котика — це хороша прикмета, обов’язково здійсняться задумані справи, вас чекає успіх.

Коти рудої породи вказують на матеріальне благополуччя і стабільність.

сірі коти в будинку мають ті ж якості, що і чорні, вони оберігають своїх власників від негативної енергії, неприємностей і невдач.

Як би там не було, якщо господар любить свого вихованця і ставиться до нього дбайливо, пухнасте звірятко неодмінно віддячить власника своєю теплотою, вбереже його від хвороб і просто буде радувати своєю присутністю.

Ссылка на основную публикацию