Ким я був в минулому житті: кращий і найточніший тест

Щоб отримати відповідь на питання: «Ким я був в минулому житті?» Потрібно пройти невеликий тест. З його допомогою ви дізнаєтеся, чим займалися в своїй попередній реінкарнації і зрозуміти, які кармічні борги відпрацьовуєте зараз.

нумерологический тест

Найпростіший спосіб дізнатися, ким ви були в минулому житті, — це швидкий нумерологический розрахунок за датою народження. Потрібно знати день, місяць і рік, в який народилася людина.

Наприклад, якщо ви народилися 16 жовтня 1991 року, розрахунок буде виглядати наступним чином:

 • підсумуйте всі цифри дати народження: 1 + 6 + 1 + 0 + 1 + 9 + 9 + 1 = 28;
 • складіть цифри отриманого значення: 2 + 8 = 10;
 • продовжуйте додавання до тих пір, поки не отримаєте просте число: 1 + 0 = 1.

Після цього подивіться значення отриманої цифри:

 1. Одиниця. Ваша діяльність була пов’язана з творчістю і мистецтвом. У минулому житті ви могли бути як невизнаним художником, так і відомим письменником. Але ймовірність того, що ви жили в матеріальному достатку, найбільш висока. Однак, творчі заняття були радше хобі, а заробляли на життя ви чимось, пов’язаним з прикладної роботою — будівництвом, наприклад.
 2. Двійка. Число політиків або впливових людей з широкою душею. У минулому житті ви прагнули зробити життя великої кількості людей краще, щасливіше і безпечніше. Другий варіант тлумачення — діяльність актора або танцюриста. Сцена вас приваблювала, але могла бути лише захопленням.
 3. Трійка. Ваша минуле життя була пов’язана з публічними виступами або з участю в бойових діях. Це або професії письменника, оратора, або військові посади. Не виключено, що вас тягло все магічне, ви прагнули пізнати езотеричне знання.
 4. Четвірка. У минулому житті вашим призначенням і сенсом життя були заняття точними науками. Високий інтелект укупі з відмінною інтуїцією гарантували успіх в сфері науки або винахідництва. Цілком можливо, що ви були одним з великих вчених. Але заробляти гроші так і не навчилися — це завдання нинішнього втілення.
 5. П’ятірка. Ваша діяльність в попередньому втіленні була тісно пов’язана з законом. Ви відстоювали права і інтереси людей в суді. Але також могли бути купцем, досить заможним.
 6. Шістка. У минулому житті ви більшу частину часу віддавали духовному розвитку і служінню людям, займалися благодійністю і безкорисливо допомагали нужденним. Не виключено, що були служителем церкви або доктором. Отримували непогані гроші, більшу частину яких віддавали на пожертвування.
 7. Сімка — число вчених, захоплених наукою безмежно. У вас навряд чи була сім’я, тому що весь свій час ви присвячували інтелектуальному розвитку і винаходів. Любили розкішне життя при цьому і всіляко до неї прагнули.
 8. Вісімка вказує на те, що в минулому житті ви були схиблені на кар’єрі. Були готові домагатися своїх цілей будь-якими, навіть незаконними і аморальними способами. Тому в поточному втіленні доведеться відпрацьовувати безліч кармічних боргів.
 9. Дев’ятка. Швидше за все, в минулому житті ви були жінкою, наближеною до сильних світу цього. Не виключено, що займалися мистецтвом, творчістю або були модельєром. Любили красу у всіх її проявах, прагнули удосконалювати і прикрашати все навколо, могли робити це безкоштовно.

Цей спосіб розрахунку досить приблизний. Більш точну відповідь можна отримати за допомогою спеціальних езотеричних практик, які проводять фахівці відповідної сфери.

Як дізнатися стать і країну проживання

Цей спосіб розрахунку складніший. З його допомогою ви можете визначити свою стать і місце проживання в попередньому земному втіленні. Приготуйте аркуш паперу, ручку і починайте розрахунок.

У цій таблиці знайдіть свою букву: в лівому стовпчику перші три цифри року народження, у верхньому рядку — остання.

Далі знайдіть в наступній таблиці свою букву, зіставивши її з місяцем народження. Перша таблиця — для чоловіків, друга — для жінок.

Потім випишіть отримані дані і в наступній таблиці знайдіть своє число народження — запам’ятайте планету, якій вона відповідає.

І в останній таблиці відшукайте своє значення відповідно до тих, що вийшли в попередніх розрахунках:

Тут ви знайдете свою країну, в якій проживали в минулому житті:

визначення професії

Більше вважати нічого не потрібно — скористайтеся попередніми розрахунками. Вам знадобиться знайти в таблиці свої букву і число професії. Наприклад, якщо у вас BIV, значить, в минулому житті ви були листоношею, гінцем, навігатаром, провідником караванів, візником або бродячим торговцем.

Дуже цікаво проаналізувати ваше заняття зараз і зіставити його з професією минулого. Можна прийти до несподіваних висновків і знайти подібності.

Подивіться відео по темі:

Тест для визначення призначення

Призначення людини тісно пов’язане з кармічні боргами, які він не відпрацював в минулому житті. Наприклад, якщо він завдавав багато болю і горя людям, провокував конфлікти, розпалював війни, то зараз повинен стати миротворцем, зв’язати своє життя з професіями, які реалізують це призначення.

Знайдіть в таблицях свою планету і третину місяця, в який ви були народжені. Наприклад, перша третина — для тих, чий день народження з 1 по 11 число.

Для нашого прикладу — дати народження 16 жовтня 1991 року, відповідає планета Сатурн і друга третина. Рекомендації говорять про те, що людина повинна займатися миротворчою діяльністю. Кинути всі сили на усунення конфліктів між людьми, вносити гармонію в навколишній простір.

Проаналізуйте, які професії дозволять реалізувати це призначення .. Можливо, це політик або волонтер, сімейний психолог або навіть учитель. Постарайтеся відчути, до чого у вас лежить душа відповідно до даних таблиці. Тоді ви легко визначите, чим варто займатися, щоб виконати кармічні завдання поточного втілення.

Ссылка на основную публикацию