Кидання букета нареченої — сценарій і варіанти

Важливим етапом весільного вечора є кидання букета нареченої. Сценарій того, що відбувається може бути найрізноманітнішим. Якщо наречена не зацікавлена ??в класичному його прояві, пропонуємо дізнатися цілих 5 варіантів як кинути букет незвично.

коріння традиції

Мало хто знає, звідки пішла традиція кидати букет на весіллі. Саме в тому вигляді, яке найчастіше відбувається — кидання через спину. Перейняли цю ідею у американців. У Древній Русі була інша історія: дівчата водили хоровод навколо новоспеченої дружини. А вона в свою чергу з зав’язаними очима повинна була передати букет однієї з бажаючих. На Україні відбувалася передача вінка найкращою подругою. Багато слов’янські народи вірили в прикмети, що кращий знак для незаміжньої дівчини — отримати від винуватиці торжества її фату.

оригінальні варіанти

Серед усього різноманіття сценаріїв наречена повинна вибрати сама, як кинути свій весільний букет. Професійний ведучий може запропонувати молодятам різні варіанти кидання головного весільного атрибуту. Від класичного до оригінального. А можливо і розіграти прикол або аукціон. Звичайний спосіб має на увазі передачу кольорів за допомогою кидання їх через спину. Для чого особа повинна стати так, щоб їй не було видно присутніх за нею дівчат. Тільки одна з них, сама спритна або везуча і отримує квіти. Вся дія може відбуватися під музику або слова ведучого, який пояснять сенс традиції.

Крім класичного кидання живих квітів є цікаві ідеї.

  1. Хоровод. Незаміжні дівчата утворюють навколо нареченої коло. Звучить музика, вони рухаються в одну сторону, винуватиця торжества в іншу. Коли пісня замовкає, наречена передає свій букет, що стоїть перед нею дівчині.
  2. Стрічки. Можна підготувати композицію зі стрічками. Їх збирають і тримають разом з квітами. Тільки одна зі стрічок буде прив’язана до букету. Та дівчина, яка вибере заповітну мотузочку, і вийде раніше всіх заміж. Дії відповідає красива підводка, яку може зробити тамада.
  3. Ключі. Відмінна альтернатива кидання квітів — роздача незаміжнім подругам ключиків від скрині, де захований заповітний сюрприз. Кожна повинна буде підійти і спробувати відкрити скриньку. Та, чий ключ підійде і стане володаркою подарунка і найкращих побажань у віршах від нареченої.
  4. Складова композиція. Інтригою і кульмінацією вечора стане виявлення того, що букет нареченої складається з декількох маленьких наборів. Коли вона буде кидати його, він розлетиться на різні комплекти. Тоді не одна подружка отримує квіти, а відразу декілька.
  5. Квест. Отримати бажане зможе тільки одна дівчина, що пройшла певні випробування. Останнім часом свою популярність придбали так звані квести, що складаються з інтелектуальних загадок і питань. Подружка, яка перша розгадає загадку і отримає приз.

Багато наречених вважають за краще кидати букет-дублер. Він, як правило, скромніше і менше головного. Додатковий аксесуар може бути виконаний не тільки з живих квітів, а з м’яких іграшок або солодощів. Така оригінальна композиція сподобається подружкам. Якщо незаміжніх дівчат на святі мало або вона взагалі одна, то можна не влаштовувати кидання квітів, а просто організувати красиву передачу комплекту щасливиці. Не менш цікавим моментом на весіллі може стати кидання підв’язки. За планом відбувається це якраз після розіграшу букета. Тільки тепер бажаючі на отримання призу — неодружені чоловіки. А кидати підв’язку повинен наречений.

Відмінна традиція зі змістом та історією — кидання букета нареченої. Сценарій даного дії дозволяє адаптувати процес під стиль будь-якого весілля. Потрібно тільки вибрати відповідний до душі і тематиці. Наостанок, пропонуємо подивитися відео кидання букета нареченої зі стрічками:

Ссылка на основную публикацию