Кіа фінанс — умови

Мрієте про власний авто? Сьогодні необов’язково багато років збирати гроші, щоб здійснити свою заповітну мрію. Можна взяти автокредит на старий автомобіль без початкового внеску. Але якщо не хочеться брати б / у машину, так як ніхто не гарантує, чи було транспортний засіб в ДТП чи ні, і ніхто не знає, скільки грошей доведеться вкласти в його ремонт, можна оформити Ладу Весту в кредит без початкового внеску. Не підходить така марка машини? Можна взяти будь-яке авто в лізинг для юридичних осіб або скористатися кредитною програмою «Кіа фінанс». Насправді кредитних пропозицій з приводу придбання старих і нових автомобілів багато, але ми більш детально зупинимося на останньому варіанті.

Умови кредитної програми «Кіа фінанс»

  • Не потрібно відвідувати особисто офіс кредитора, що дозволить заощадити час. Оформити кредит на машину можна буде прямо в автосалоні.
  • Лояльні умови надання автокредиту. Річна процентна ставка — від 11% за умови укладення договору на особисте страхування.
  • Початковий авансовий внесок становитиме 20% від вартості транспортного засобу.
  • Максимальна сума автокредиту не повинна виходити за межу в чотири мільйони рублів.
  • Кредит видається на термін до 36 місяців.
  • Відсутність паперової тяганини. Клієнту достатньо надати російський паспорт і другий документ, наприклад, водійське посвідчення.
  • Пільгові умови для пред’явників довідки про доходи.
  • Можливість часткового або повного дострокового погашення кредиту без накладення штрафних санкцій.
  • Можливість оформлення кредиту на покупку додаткового обладнання, а також поліса КАСКО і страховки життя.
  • Швидкий розгляд кредитних заявок. Отримати відповідь вдасться через 15 хвилин після відправлення запиту в кредитний центр банку.

Хто є кредитором?

Ви вже зрозуміли, що кредит на Кіа оформляється прямо в автосалоні. Але не сам же автосалон надає кредит? Прямо на його території знаходиться представництво банку Сетел. Установа пропонує широкий спектр цікавих програм в сфері автокредитування.

Банк Сетел постійно розширює географію присутності і сьогодні його представництва є в 75 регіонах РФ. Банк співпрацює з великими автовиробниками і їх офіційними дилерами в Росії, тому може запропонувати своїм клієнтам найбільш вигідні умови кредитування. Дізнатися додатково про програму автокредитування «Кіа-фінанс» завжди можна на гарячій лінії установи.

Чому вигідно оформляти авто в кредит?

Нинішній стан економіки не завжди дозволяє передбачити темпи інфляції. Невідомо, куди краще направити свої заощадження. Чи варто їх зберігати на депозиті в банку в національній валюті або переводити в долари, або варто задуматися, як відкрити інтернет-магазин автозапчастин або будь-яке інше справа? Все це схоже на лотерею. Невідомо, кому сьогодні пощастить. На цьому тлі життя в кредит стає ще більш привабливою. Благами користуєшся сьогодні, а розплачуєшся поступово. Так, є певні ризики у вигляді втрати роботи і відсутності можливості своєчасно погашати кредит, але можна ж встати на біржу праці і якийсь час отримувати допомогу по безробіттю. Однак мова не про це.

Автокредитування — це прекрасна можливість придбати вподобану машину вже сьогодні, при цьому не потрібно платити відразу всю суму. Можливо оформлення без довідки про доходи. Не варто бентежитися, що чим довше термін кредитування, тим більше переплата, зате менше щомісячний платіж і завжди є можливість дострокового погашення.

Порада: для підстраховки рекомендується оформляти автокредит на максимальний термін, так як тоді щомісячний платіж буде мінімальним. Це дозволить вам при настанні форс-мажорних обставин не вийти на прострочення по кредиту.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Кредитна програма «Кіа фінанс» дозволила багатьом автолюбителям здійснити свою мрію про покупку нової машини. Оформити вподобану модель можна прямо в автосалоні. Для цього необхідно пред’явити мінімальний пакет документів. За бажанням клієнта може бути надана довідка про заробіток, тоді кредитні умови стануть ще більш привабливими.

Ссылка на основную публикацию