Кеторол, кетанов при болях під час місячних

Багато жінок відчувають дискомфортні больові відчуття в період менструації. Кетанов при місячних застосовується для запобігання подібних проявів. Практика показує, що відповідь на питання, чи можна жінці вживати вищевказаний препарат в особливий для неї період, не є однозначним. Думки фахівців з цього приводу в більшості випадків розходяться.

Існує безліч причин, внаслідок яких у представниць прекрасної статі виникають хворобливі відчуття в період менструації. У більшості випадків рішення щодо прийняття Кетанова приймається фахівцем. Наявність больового синдрому і сам механізм його появи при місячних є досить складними факторами. Тому настійно рекомендується перед прийомом Кетанова в період менструації звернеться за консультацією до лікаря.

1 Функціональна дія препарату

Сьогодні на фармакологічному ринку існує досить багато протизапальних препаратів нестероїдного типу. Одним з них вважається медикаментозний засіб Кетанов. Дане коштів об’єднує в собі механізм протизапальної та жарознижуючого функціонального дії. Однак найчастіше він використовується в ролі ефективного знеболюючого засобу. У порівнянні з аналогами Кетанов вважається препаратом дуже якісним, з потужним функціональним дією на рівні нервових закінчень. Практикою доведено той факт, що дане медикаментозний засіб ніяк не впливає на діяльність центральної нервової системи. Це, в свою чергу, вважається одним з головних переваг Кетанова.

пропонуємо Вам ознайомитися

 • Кровоспинні препарати при рясної менструації
 • Список препаратів, що викликають менструацію при затримці
 • Інструкція по застосуванню препарату Ременс в краплях і таблетках
 • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

Застосування препарату не спричиняє за собою появи серйозних побічних ефектів, які можуть негативно вплинути на організм людини. Наприклад, він не порушує функціональність серця, що не знижує артеріальний тиск і, найголовніше, не впливає на роботу центральної нервової системи. Випускається засіб переважно в формі розчинів або таблеток. Основою Кетанова є речовина активного дії, що має назву терміном кеторолак. Фахівці відзначають, що форма препарату не впливає на його функціональне дію. Він може застосовуватися в зручному і потрібному для кожного пацієнта вигляді.

У разі прийому Кетанова під час місячних його, як правило, виписують на нетривалий період часу. Однак у випадку більш тривалої фази лікування засіб вводиться в організм пацієнтки кожні 7-8 годин. Препарат, як правило, застосовується при наявності у жінки дуже сильних больових відчуттів. Лікарі часто прописують Кетанов в разі появи патологій неврологічного характеру, при отриманні різних травм і в післяопераційний період лікування. Знеболюючий засіб також може застосовуватися в стоматологічній практиці і при проведенні невеликих хірургічних втручань. Фахівці настійно рекомендують перед прийомом медикаментозного препарату в обов’язковому порядку проконсультуватися з лікарем.

2 Застосування медикаменту

У період менструації у багатьох представниць прекрасної статі з’являються відчуття вираженого болю і дискомфорту в області малого тазу. Як правило, ці прояви тривають кілька днів, і жінка в даний період відчуває загальну слабкість. У гінекології такі неприємні відчуття позначаються медичним терміном дисменорея. Причиною появи хворобливих відчуттів може бути патологічний прояв хронічного типу. Дане явище, як правило, відчувають жінки, які в минулому перенесли вагітність, пологи або зробили аборт.

Однак найчастіше у представниць прекрасної статі діагностується наявність первинного типу дисменореї. Це означає, що в минулому у дівчини чи жінки не спостерігалося жодних проблем або яскраво виражених порушень в сфері статевого життя. В даному випадку, причиною появи больових відчуттів при місячних вважається психологічний фактор. На практиці фахівці виділяють наступні причини появи болів при менструації:

 • підвищений рівень простагландинів;
 • наявність інфекції вагінального типу;
 • стеноз шийки матки;
 • сильні запальні процеси в органах малого таза;
 • ендометріоз;
 • міома або сильне збільшення матки;
 • перевантаження малого таза.

При первинної та вторинної дисменореї Кетанов вважається дієвим і оптимальним засобом, яке здатне нейтралізувати прояв дискомфорту в області малого тазу. Найголовнішим моментом є правильність його застосування. В іншому випадку можуть проявитися неприємні побічні ефекти. Ліки у формі таблетки слід приймати цілими, запиваючи невеликою кількістю води. Вкрай не рекомендується розжовувати препарат, оскільки це може негативно вплинути на слизову стравоходу або шлунка.

При наявності менструальних болів багато лікарів прописують пацієнтці не більше 2-3 таблеток Кетанова. Однак в разі досить гострого дискомфорту фахівець може збільшити їх кількість. Найнебезпечнішим при прийомі кошти є його передозування. Це прояв супроводжується у жінки гострим болем у животі, появою нудоти і навіть блювання. Перед прийомом Кетанова і при наявності будь-яких негативних симптомів слід в обов’язковому порядку звернутися до лікаря.

Ссылка на основную публикацию