Кефір під час вагітності

Коли ви замислюєтеся, в вашому житті відбувається багато змін. Одним з цих змін є ваша дієта. Продукти, які ви вважали здоровими в минулому, тепер не відповідають вимогам, таким як козячий сир або суші.

Або, можливо, ви їсте більше листової зелені і цільних зерен, ніж раніше, щоб дати вашій дитині найкраще початок. Однак як щодо кефіру під час вагітності? Чи безпечно їсти? Ось що вам потрібно дізнатися про питво кефіру під час вагітності.

Кефір під час вагітності — це безпечно?

Пам’ятайте, що якщо кефір пастеризований, він, ймовірно, безпечний для вживання в їжу. Це також відноситься до всіх інших молочних продуктів — поки ви можете підтвердити, що вони пастеризовані, йдіть на це! Проблема доступна в молочних продуктах, що не пастеризуються, так як вони можуть містити бактерії, які дуже шкідливі для вас або вашої дитини.

На щастя, більшість марок кефіру були пастеризовані. Проте, необхідно прочитати етикетки і зрозуміти, що ви отримуєте, перш ніж купуєте або пробуйте. У деяких магазинах є регіональні продукти харчування, в тому числі домашні кефіри з регіональних ферм. Хоча вони можуть бути привабливими, їх не можна пастеризувати.

Якщо ви не впевнені, не купуйте їх!

Переваги кефіру під час вагітності

Є багато причин, щоб насолоджуватися кефіром під час вагітності. Це не просто здоровий, знежирений спосіб задовольнити вашу спрагу солодощів, він також поставляє необхідні поживні речовини.

Кальцій. З огляду на, що кефір зроблений з молочних продуктів, він заповнений кальцієм. Кальцій життєво необхідний не тільки для здорових кісток, а й для правильного росту і розвитку вашої дитини.

Прибуток. Неймовірні бактерії, присутні в кефірі, можуть допомогти вашій дитині зростати, і вони можуть робити всілякі гарні ідеї в вашому тілі. Ці бактерії зберігають ваше травлення регулярно, що може змусити вас почувати себе набагато краще протягом всієї вагітності.

Питання кефіру під час вагітності

Ви все ще стурбовані кефіром під час вагітності? Майте на увазі, що ви повинні постійно запобігати непастеризований кефір, проте є кілька інших типів, які ви повинні запобігти: повножирного кефір та інші повноцінні молочні продукти.

Це пов’язано з тим, що надлишкові кількості гідрованого жиру не підходять ні для кого, особливо для вагітних жінок. Вживання цих типів кефіру може привести до проблем з серцем, проблем з травленням і надмірного збільшення ваги. Постійно намагайтеся знайти знежирені кефіри і молочні продукти.

Консультування прийому кефіру під час вагітності

Дуже важливо відкрити відмінний кефір в вашому продуктовому магазині, тому що під час вагітності вам буде потрібно багато. Насправді, вагітні жінки мотивовані споживати 3 маленьких кефірних контейнера в день, по 200 грамів кожен, щоб задовольнити щоденні потреби в кальції.

Ви також можете отримати відмінну порцію фруктів з деякими діапазонами кефіру, тому не поспішайте дегустувати всі їх і вибрати своїх фаворитів.

Що про інших молочних продуктах під час вагітності?

Будь-які молочні продукти, які не були пастеризовані, потрібно уникати, незважаючи ні на що. Це допомагає гарантувати, що ви і ваша дитина уникнете лістеріоз, смертельне захворювання, яке може серйозно пошкодити вам обом. Ось що вам слід уникати в молочних продуктах.

Молочна їжа, яка небезпечна, щоб їсти

Непастеризований щоденник харчування. Як згадувалося вище, існує основне правило, яке використовується для кефіру та інших молочних продуктів під час вагітності. Поки він пастеризується, вам безпечно їсти. Молочні продукти, які не були пастеризовані, можуть складатися з бактерій, які можуть привести до лістеріозу, незвичайного стану, який може бути небезпечно для вашого майбутнього дитини.

М’які сири з білою шкірою. Ці сири дозрівають особливими формами, і ці форми можуть бути небезпечними. Крім того, вони часто виготовляються з козячого молока, яке зазвичай непастеризоване.

Якщо ви хочете їсти ці сири, переконайтеся, що вони були підготовлені.
М’які сині сири. Сирі сири слід запобігати за тим же самим факторам, що і з білою скоринкою сири. Це можуть бути датські сині, рокфор і горгонзола.

Молочна їжа, яка безпечна для вживання

Тверді сири. Ось виключення з керівництва: тверді сири, такі як чеддер, стилтон і пармезан, можуть споживатися, навіть якщо вони зроблені з непастеризованого молока. Це пов’язано з тим, що вміст вологи дійсно низька, і це означає, що шанси на ріст бактерій дуже малі. Однак більшість версій цих сирів пастеризуються для забезпечення безпеки.

Особливі м’які сири. Є кілька м’яких сирів, які можна з’їсти, коли ви вагітні. Майте на увазі, як завжди, переконайтеся, що вони зроблені з пастеризованого молока. До них відносяться домашній сир, Рікотта, вершковий сир, моцарелла, фета, козячий сир і сирні спреди.

Готові м’які сири. Майте на увазі, що коли ви готуєте сир, ви обробляєте його до температури, яка буде вбивати бактерії. Переконайтеся, що сир розтопився і розігрівається до того, як ви з’їсте його, щоб переконатися, що у вас дійсно є сир, гарантований для безпеки.

Рада для здоров’я

Загалом, кефір є хорошим доповненням до вашої дієті вагітності. З низького або нежирного джерела молочних продуктів він може допомогти задовольнити ваші щоденні потреби щодо білка і ряду вітамінів і мінералів, а також запропонувати енергію.

Багато куплені в магазині бренди складаються з великої кількості доданого цукру або кукурудзяного сиропу, тому, якщо ви намагаєтеся не набирати занадто велику вагу під час вагітності, ви можете купити простий кефір і підсолодити на свій смак фруктами або медом.

Нарешті, пам’ятайте, що кефір, сир та інші молочні продукти відмінно підходять для вашого тіла і вашої дитини. Не уникайте їх через дезінформацію або страху! Просто переконайтеся, що предмети пастеризовані або підготовлені так, як вони повинні бути, і у вас не повинно бути ніяких проблем з молочними продуктами, сирами і кефіром під час вагітності.

Успіхів! Щасливої ??Вам вагітності!

Ссылка на основную публикацию