Кефір на ніч користь і шкода

Однак, якщо ви приїхали з далека в Росію і не помітили при перегляді проходу кефіру в супермаркеті, швидше за все, ви ніколи не чули про цю 2000-річної дієтичної зірці.

Кефір використовує стартерні «злаки», які насправді представляють собою комбінацію бактерій і дріжджів, які взаємодіють з молоком, щоб зробити м’яко ферментований напій, який можуть вживати навіть нестерпні лактозою люди.

Він може бути виготовлений з будь-якого джерела молока, такого як коза, вівця, корова, соя, рис або кокос. Його можна навіть використовувати з кокосової водою. Клінічно, кефірів зерна складаються зі складної мікробної кооперативної суміші молочнокислих бактерій і дріжджів в полісахаридно-білкової матриці.

Кефір на ніч — це оксамитовий, схожий на йогурт здоровий коктейль, який ви можете випити прямо з пляшки або з фруктами. Смак може бути захоплюючим, однак це не обов’язково солодкий, як йогурти з фольгою, якими ви звикли.

Це насправді дивніше, більше схоже на грецький йогурт. Або сметаною. Крім того, складається з меншої кількості цукру і більшої кількості білка, ніж стандартний йогурт, кефір упакований пробіотиками, бактерії, які допомагають зберегти природний баланс організмів в кишечнику.

Кефір і втрата ваги

У стандартних кефірів є один або кілька стресів цих живих і активних культур. Крім Yoplait є пляшка Lifeway Lowfat Pomegranate Kefir, яка містить масивні 10 штамів (Lactobacillus Lacti, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium Longum, Bifidobacterium Breve, Lactobacillus Acidophilus, Saccharomyces florentinus, Streptococcus Diacetylactis, Leuconostoc Cremoris, Lactobacillus Plantarum, Lactobacillus Case).

Цікаво, що інші кращі кефіри на ніч дуже корисні, що сприяють їх пробіотичної активності, такі як Dannon Activia, включають тільки один штам живих / активних культур, Bifidus Regularis ™ — штам, який вибрав і назвав Даннон.

Деякі інші йогурти в порівнянні з кефірний відмінностями, які підкреслюють статус харчування кефіру:

  • Калорії: 100 (6 унцій Йоплайт) проти 160 (8 унцій кефіру Lifeway).
  • Волокно: 0 г проти 3 грам.
  • Білок: 5 грам проти 11 м
  • Кальцій: 20% денної норми проти 30%.

Крім свого білка, що викликає ситість, з журналу Чоловіче Здоров’я Зінченко сказав, що він назвав кефір своїм списком плоских продуктів живота через те, що його пробіотики можуть прискорити втрату ваги.

Дослідження, проведені в Університеті штату Теннессі, показали, що прийом від 3 до 4 порцій кефірних продуктів в день може допомогти чоловікам і жінкам скинути більше фунтів, ніж вирізати молочні продукти (типова, але помилкова стратегія втрати ваги).

За останні кілька років в засобах масової інформації було багато інформації про нежирних молочних продуктах і втрати ваги. Це правда? Може включати кілька порцій вашої дієти з втратою ваги, і якщо так, то як?

Були деякі дослідження, які показали, що вони зменшують жир живота у людей, які щодня споживали 3 частини знежирених молочних продуктів. Ефект не був таким чудовим для тих людей, які отримували кальцій з додаткових джерел. Думка полягає в тому, що коли в клітинах міститься більше кальцію з кальцієм, жир частіше спалюється, а не зберігається.

Що вам подобається в кефірі взагалі або конкретно? Так, я пропоную цей предмет. Я кажу їм, щоб отримати знежирені версії і обговорити переваги не тільки кальцію з цього продукту, але і прибутків. Проте, я попереджаю своїх читачів, що цей предмет трохи високий в цукрі, щоб обмежити їх споживання до 1 чашки в сидінні … спеціально для пацієнтів з діабетом.

Одна з переваг полягає в тому, що він також є високим білком. Я повідомляю своїм читачам, що це може бути приголомшливим задоволенням!

Крім допомоги вам у ваших худих джинсах, кефір можна також використовувати для лікування та полегшення ряду проблем охорони здоров’я.

Кефір підвищує імунну систему

Посилення імунної системи: для людей, яких лікують такими ліками, як антибіотики, кефір на ніч може допомогти, поповнивши захисні кишкові рослини, які можуть бути зруйновані під час лікування. Антибіотики переслідують «погані» бактерії в організмі, однак можуть одночасно вбивати «хороші» бактерії в товстій кишці одночасно. Результат: дискомфорт в шлунку і діарея.

Відповідно до листопадовим дослідженням 2008 року, опублікованими в American Family Physician, приблизно кожна п’ята людина на антибіотиках припиняє прийом своїх ліків до закінчення повного курсу терапії через діареї. Але вчені з Університету Альберта Ейнштейна сказали, що лікарі можуть допомогти пацієнтам уникнути цієї проблеми, рекомендуючи пробіотики. Одномісячний запас додаткових прибутків може коштувати від 8 до 22 доларів США; 32 унції пляшок кефіру коштує близько $ 3,00. Підрахуйте самі!

Кефір і непереносимість лактози

Непереносимість лактози: пробіотичні культури містять трохи лактози в молочних продуктах, що робить кефір відмінним молочним продуктом для людей, що борються з непереносимістю лактози!

У поточному дослідженні, опублікованому в журналі Американської дієтичної асоціації, були проаналізовані люди, які борються з непереносимістю лактози, і виявили, що кефір дійсно може поліпшити розщеплення лактози.

Живі, активні культури бактерій кефіру допомагають руйнувати цукор в молоці. Вчені попросили 15 дорослих спробувати 5 тестових продуктів: 2% молока; простий кефір; кефір з ароматом малини; йогурт; і йогурт з ароматом малини, кожний наступний 12-годин.

Спостережувані люди повідомили про наявність незначних або взагалі відсутніх симптомів, пов’язаних з непереносимістю лактози, після вживання обох типів йогурту і кефіру. По правді кажучи, питної кефір мінімізував частоту метеоризму більшістю в порівнянні з молоком.

Якщо у вас була непереносимість лактози, я повинен спочатку спробувати зробити це, встановивши невелику краплю кефіру на руку або зап’ясті і дайте їй висохнути. Потім почекайте 24 години і подивіться, чи є у вас запалення. Якщо так, то уникайте цього. Але якщо немає, спробуйте додати тільки краплю або 2 до напою або який-небудь їжі і подивитися, чи є у вас якась реакція. Потім ви можете збільшити суму до тих пір, поки ви не помітите, що ні реагуєте на неї.

Кефір допомагає травленню

Синдром роздратованого кишечника (IBS): IBS — це не хвороба, як така, однак угруповання симптомів, що складається з болю в животі або дискомфорту, судом, здуття живота, газу, діареї або запорів.

Дієтичні зміни зазвичай пропонуються як захист першої лінії проти IBS. Зрештою, навіщо приймати ліки, якщо це може допомогти або відняти певні продукти?

Численні дослідження показують, що включення деяких типів кефіру на ніч, особливо тих, які включають бактерії lactobacilli і bifidobacteria, в ваш раціон може полегшити симптоми IBS.

Ці «відмінні» бактерії зазвичай виявляються в товстій кишці, однак додавання їх до вашої дієті може допомогти з газом, болем і здуттям живота, в той же час зменшуючи час, яке вона вважає їжею для переміщення через кишковий тракт, каже гастроентеролог з Університету Майо Майкл Пікко, MD. Це, в свою чергу, може бути цінним у людей з запорами.

Прибуток можуть також зменшувати частоту сипучих стільця, покращуючи діарею, пов’язану з IBS. В одному недавньому дослідженні у Великобританії пацієнти IBS, які отримали пробіотичний препарат, що складається з багатьох бактерій Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacterium Lactis і Bifidobacterium Bifidum, повідомили про значно більш високому рівні вираженості симптомів, меншій кількості днів болю і поліпшення способу життя в порівнянні з тими, хто отримав плацебо (ліки пустушка).

Було також показано, що багаті пробіотиками продукти, такі як кефір, корисні при лікуванні дріжджових інфекцій, дитячої кольки, неприємного запаху з рота і діареї мандрівника.

Кефір і сильні кістки

Остеопороз є серйозною проблемою для багатьох людей сьогодні. Деградація кісткової хвороби процвітає в системах, які не отримують достатньої кількості кальцію, що важливо для здоров’я кісток. Кефір на ніч корисний, що складається з цільної молочної продукції має високий рівень кальцію з молока.

Однак, можливо, що більш важливо, він містить біологічно активні сполуки, які допомагають абсорбувати кальцій в організмі і зупиняють дегенерацію кістки.

Кефір також містить вітамін K2, який, як виявилося, має вирішальне значення для поліпшення здоров’я кісток, щільності та абсорбції кальцію, у той час як дефіцит вітаміну K може привести до проблем з кістками.

Прибуток в кефірі покращують поглинання поживних речовин, а сам молочний комплекс складається з усіх найважливіших поживних речовин для підвищення щільності кісткової тканини, включаючи фосфор, кальцій, магній, вітамін D і вітамін K2.

Кефір потенційно бореться з раком (тільки по Волі і Милості Аллаха)

Рак — серйозна епідемія, що впливає на нашу країну і світ сьогодні. Кефір може зіграти величезну роль в тому, щоб допомогти вашому тілу битися з цієї неприємної хворобою (тільки по Милості Аллаха).

Це може бути серйозно ефективна зброя проти поширення цих розмножувальних і небезпечних клітин. З’єднання, виявлені в пробіотичні напої, фактично показали, що ракові клітини в шлунку знищуються.

Переваги кефіру в боротьбі проти раку пов’язані з його великий антиканцерогенними роллю в організмі. Це може сповільнити зростання ранніх пухлин і їх ферментативних перетворень від НЕ канцерогенних до канцерогенних.

Один тест in vitro, проведений Школою дієтології та харчування людини в Macdonald Campus Університету Макгілла в Канаді, показав, що кефір знизив клітини раку молочної залози на 56 відсотків (а не посилює йогурт, що зменшує кількість клітин на 14 відсотків) в дослідженнях на тварин.

Кефір допомагає шкірі

Коли ваше нутро хворіє, воно може посилати сигнали на вашу шкіру, які переривають її природний баланс і викликають всілякі проблеми, такі як акне, псоріаз, висип і екзема.

Кефір на ніч допомагає повернути хороші бактерії на передній план і вирівняти гомеостаз для вашого найбільшого органу, шкіри. Це допомагає не тільки в системних проблемах зі шкірою, але і в кефірі, як при опіку і висипу.

Вуглевод, знайдений в кефірі, званому кефіраном, крім допомоги в імунній системі організму, також був оцінений і виявлено, допомагаючи поліпшити якість загоєння шкірних ушкоджень. Було показано, що він навіть захищає сполучну тканину.

Кефір допомагає алергії

Різні типи алергії і астми пов’язані із запальними проблемами на тілі. Зокрема, дослідження з мишами показали, що кефір зменшує запальні клітини, порушують легені і дихальні шляхи, на додаток до накопичення слизу.

Живі мікроорганізми, присутні в кефірі, сприяють імунній системі, щоб природним чином зменшити алергічні реакції і допомогти в зміні реакції організму на системні точки розриву алергії.

Деякі дослідники вважають, що ці алергічні реакції є результатом відсутності великих бактерій в кишечнику. Дослідники з Медичного центру Університету Вандербільта провели 23 різних дослідження з майже 2000 особин, і в 17 з цих досліджень морська свинка, яка бере пробіотики, проявила підвищені алергічні симптоми і спосіб життя.

Рада для здоров’я

Існує безліч переваг пробіотичних продуктів, і кефір не є винятком. Переваги кефіру варіюються від місцевого до системного і можуть значно вплинути на стан вашого життя і здоров’я.

Успіхів! Гарних вихідних!

Ссылка на основную публикацию