Кавоварки ріжкові з регулюванням порції води для офісу огляд кращих

Продуктивні, міцні, прості в управлінні — саме такими відмінностями володіють кавоварки для офісу. Більш міцні матеріали виготовлення деталей і корпусу припускають часте і не завжди дбайливе, але якісне використання кавомашини протягом усього часу використання.

Всіма необхідними параметрами володіють кавоварки ріжкового типу. Вони доступні за ціною, не вимагають особливих навичок, мають систему спінювання молока, що дозволяє приготувати не тільки кава, але і напої з вмістом молока, наприклад, капучіно. А для любителів нестандартних порцій (великих чашок), виробники встановили в апарат систему, що дозволяє регулювати порцію води на чашку.

Переваги комбінованих кавоварок

Головна їхня перевага — низька ціна. Принцип роботи ріжкової кавомашини простий: мелену каву засипається в спеціальний ріжок, розрахований на приготування однієї або двох порцій еспресо. Пар під високим тиском проходить через мелену каву і фільтр з дрібними осередками. При цьому з кави виділяється найбільша кількість ароматичних речовин.

Конструктивно кавомашини даної групи відрізняються один від одного матеріалом, з якого виготовлений корпус машини і ріжок. Матеріал корпусу принципового значення не має — він впливає лише на міцність апарату і його ціну. А ось матеріал ріжка впливає на смакові якості напою.

В металевому ріжку кава добре прогрівається, і напій виходить густим з пишною піною і насиченим смаком. У пластмасовому ріжку напій виходить рідким і недодержання зі світлою піною і кислуватим смаком, навіть за умови хорошого помелу якісних зерен.

Ще один фактор, що впливає на якість кави, приготованого в ріжкової кавомашині, — ваша особиста вміння утрамбовувати кавовий порошок. І дуже щільна утрамбовка, і слабка — можуть погіршити смак напою. Для досягнення найкращого результату, розмір маточки повинен точно відповідати розміру ріжка. Матеріал, з якого виготовлений товкач, значення не має і на якість впливати не буде.

Майже всі ріжкові кавоварки забезпечені спеціальними насадками або паровідвідних трубками для приготування кави з молочною пінкою — капучіно.

На панелі управління кавоварки є індикатори роботи, рівня води і температури кави. Якщо в кавоварку НЕ налита вода, автомат не дозволить їй включитися. Машини забезпечені також індикаторами нагріву води: при підвищенні температури до заданого рівня автоматично припиняється нагрів і гасне контрольна лампочка.

При перегрів кавоварка автоматично вимикається. Для захисту від небезпечного перевищення тиску пара і перегріву в комбінованих кавоварках передбачають спеціальний клапан, який скидає тиск при досягненні заданого рівня.

Однак в кавоварках такого типу, особливо при використанні в офісі, є і недоліки:

 • для отримання якісного напою необхідні навички по утрамбування меленої кави в ріжку;
 • також необхідно бути дуже уважними при використанні, щоб уникнути опіків.

Функція регулювання порції води

Дана опція стане в нагоді любителям нестандартних порцій кавового напою — ви зможете вручну встановлювати кількість кави, який буде зварений для маленької або великої чашки. Це дуже зручно, якщо користуватися апаратом будуть відразу кілька людей (адже смаки у всіх різні), що мається на увазі при установці апарату в офісі.

За допомогою цієї функції можна регулювати міцність напою. Якщо ви любите пити дуже міцну каву з дуже маленьких чашок, то досить просто встановити малий обсяг. Це дозволить заощадити, адже можна купувати модель, в якій відсутнє регулювання міцності напою.

Redmond RCM-1503 Vitek VT-1514 Rancilio Silvia
Технічні характеристики
використовуваний кави мелений мелений мелений
потужність 1150 Вт 1300 Вт 1100 Вт
Тип нагрівача бойлер бойлер
манометр немає немає немає
Максимальний тиск 15 бар 15 бар 15 бар
Об `єм 1 л 1,5 л 2,5 л
Розміри (Ш * В * Г) 24x34x29 см
Ємність кавомолки
Сьyoмний лоток для збору крапель є є є
Сьyoмний заварювальний блок є є є
колір чорний чорний / металік металік
Матеріал корпуса метал пластик метал
вага 14 кг
Конструктивні особливості
Капучинатор є є є
таймер немає немає немає
дисплей немає немає немає
Фільтр для води немає немає немає
мірна ложка є є є
Індикатор рівня води є є немає
Індикатор рівня кави немає немає немає
Індикатор рівня відходів немає немає немає
Контейнер для молока немає немає немає
автоматична декальцинація немає є немає
Автовідключення є немає немає
Противокапельная система немає немає немає
Вбудована кавомолка немає немає немає
самоочищення немає немає є
Підігрів чашок / резервуара є є є
підсвічування чашок немає немає немає
Система спінювання молока є є є
Одночасне приготування двох чашок є є є
Подача гарячої води немає немає є
Контейнер для відходів немає немає немає
налаштування
енергозберігаючий режим немає немає немає
Попереднє змочування кави немає немає немає
Регулювання жорсткості води немає немає немає
Регулювання ступеня помелу немає немає немає
Регулювання порції гарячої води є є є
Регулювання міцності кави немає немає немає
Швидкий пар немає немає є
Регулювання температури кави є немає є
інші особливості
додаткова інформація індикація включення; захист від перегріву; відсік для зберігання шнура; металевий ріжок індикація включення; автоматичне приготування капучино можливість установки адаптера для використання чалд; ніжки регулюються по висоті; комплектація: темпер, мірна ложечка на 7г, заглушка для холдера, очисні диски; електронний контроль температури і тиску бойлера, контроль рівня води

Нюанси при виборі

Вибираючи ріжкову кавоварку для офісу з функцією регулювання порції води на чашку, слід знати, що чим більше додаткових функцій має апарат, тим дорожче він буде коштувати. Тому, перед покупкою, потрібно визначитися, які ще опції повинні бути присутніми в апараті.

У загальних випадках, увагу варто звернути на такі моменти:

 • Величезну роль грає матеріал ріжка. Він може бути або пластиковим, або металевим. Метал завжди краще — в ньому кави прогрівається краще і в результаті виходить більш насиченим і густим. Якщо в кавоварці пластмасові ріжки, то кава буде водянистим і з кислуватим відтінком.
 • Капучинатори можуть бути механічними або автоматичними. Перші — механічні — працюють так: ви опускаєте в стакан з молодою трубочку разом з насадкою, через неї проходить пар і робить пінку. В даному випадку дійсно виходить капучино, але приготувати високу пінку (як в кав’ярні, наприклад) навряд чи вдасться. А ось автоматичні Капучинатори працюють набагато краще. Вам достатньо лише налити молоко в резервуар і активувати режим «капучино» на панелі управління. Більше нічого робити не потрібно. При необхідності можна вибрати густоту піни за смаком.
 • Можливість застосування чалдових кави — це важливий параметр вибору Рожкової кавоварки. Якщо така можливість передбачена виробником, це дійсно дуже добре, тому що дана «опція» спрощує процес готування і гарантує високу якість отриманого напою. Вартість кавоварки сильно збільшується при наявності подібної опції, проте вона сильно спрощує процес готування і миття кавоварки.
 • У деяких моделях передбачено автоматичне відключення при перегріві. Це система безпеки, яка відключає подачу харчування в разі перегріву, що дуже важливо для апаратів, що працюють в офісі.

REDMOND RCM-1503

Компанія REDMOND є досить молодим виробником побутової техніки. Однак це не заважає їй завоювати істотну частку ринку завдяки оснащенню своєї продукції широким набором функцій і продажу її за дуже демократичними цінами.

Кавоварка REDMOND RCM-1503 виглядає стильно і солідно. Солідності апарату надає металевий корпус, який обіцяє служити своєму господареві довгий час. Візуально відрізнити апарат від кавових машин європейських виробників, які в кілька разів дорожче, практично неможливо. Машина REDMOND RCM-1503 виглядає дорого і приваблює покупця стильною оболонкою.

функції

Функції кавоварки:

 • приготування на основі меленої кави;
 • регулювання температури кави;
 • регулювання порції гарячої води;
 • напівавтоматична система приготування капучино;
 • автовідключення;
 • індикація рівня води;
 • індикація включення;
 • захист про перегріву;
 • одночасне приготування двох чашок;
 • підігрів чашок;
 • знімний лоток для збору крапель.

Кавоварка RCM-1503 дає користувачеві можливість налаштовувати отримується напій на свій смак. Контейнер для рідини розрахований на 1 чималу порцію напою, тому кава вистачить для всієї родини.

RCM-1503 оснащена простий і інтуїтивно системою управління, за допомогою якої користувач зможе задати бажану кількість води на одну порцію, вибирати потрібний режим температури заварки, а також рівень подачі пари, яким збивається молочна піна.

Особливості

Корпус кавоварки дуже компактний і ергономічний, тому вона не займе багато місця і стане відмінним вибором для використання на невеликій кухні.

Крім функції одночасного розливу кави відразу в дві чашки, для любителів великих порцій передбачена опція розливу з двох краником в великий кухоль. Така функція досить незвичайна і зустрічається в рідкісні кавових апаратах.

В машині встановлений руной капучинатор. Це пристрій всього вбудовано в кавоварку, вважається механічним, так як процес перетворення молока в піну потрібно контролювати, а чашку (ємність) з молоком потрібно утримувати в руках, а також вмикати або вимикати. Це може доставити деякі незручності недосвідченим користувачам. Однак після того, як користувач придбає певну вправність, капучино і молочна піна для нього можуть вийти на новий рівень.

Професійні барріста відзначають. Що з ручним капучинатором і можливістю регулювання висоти і щільності піни можна отримати зовсім інший напій, ніж просто зі збитим молоком і звичайної піною, приготовленої автоматичним капучинатором.

У догляді насадка панарелло досить проста: можна після збивання молока «збити воду» і протерти, можна частково розібрати і обполоснути, в запущеному випадку можна зняти насадку і замочити.

З огляду на всі ці фактори, ручний капучинатор, встановлений в кавовій машині REDMOND RCM-1503, які не можна назвати вадою або гідністю апарату. Це скоріше просто його функціональна особливість.

REDMOND RCM-1503

REDMOND RCM-15036

REDMOND RCM-15035

REDMOND RCM-15034

REDMOND RCM-15033

REDMOND RCM-15032

переваги

До переваг кавоварки можна віднести:

 • компактні розміри;
 • міцний металевий корпус, стійкий до пошкоджень;
 • стильний дизайн;
 • система регулювання температури одержуваного напою і порції гарячої води;
 • ергономічна система управління;
 • наявність автоотключения і системи захисту від перегріву;
 • можливість одночасного приготування двох чашок;
 • наявність індикації рівня води і включення;
 • простота у використанні.

Для найбільш ефективного вилучення аромату і смакових властивостей кави із зерен, кавоварка має спеціальну конструкцію, яка впродовж всього процесу приготування стабільно підтримує тиск в 15 бар.

Модель оснащена системою електронного управління, що спрощує процес приготування гарячого ароматної кави.

недоліки

До недоліків кавомашини можна віднести:

 • відсутність манометра;
 • відсутність протикраплинний системи;
 • відсутність таймера;
 • відсутність дисплея;
 • відсутність енергозберігаючого режиму;
 • неможливість автоматичної декальцінаціі;
 • неможливість самоочищення.

Енергозберігаючий режим сьогодні — одне з основних вимог, яка пред’являється до побутової техніки. Ця опція дозволяє не тільки приносити користь планеті, але і істотно економити на електроенергії.

Кавоварка є тим апаратом, який споживає досить велику кількість електроенергії. Тому енергозберігаючий режим був би дуже навіть до речі для кавоманів, які використовують цей апарат по кілька разів на день.

Відео огляд

Відео огляд і порівняння кавоварок різних виробників в відео нижче:

Презентація та відео огляд переваг даного апарату в відео нижче:

підсумки

Кавоварка привертає користувачів, в першу чергу, своєю досить демократичною ціною. За невеликі гроші виробник пропонує покупцеві широкий функціонал.

Зазвичай цей апарат купується для домашнього використання тими кавоманами, які хочуть мати на своїй кухні багатофункціональний кавовий апарат, не викладаючи при цьому за нього велику суму.

Наявність функції автоматичного вимкнення та системи захисту від перегріву розширюють ареал використання машини до домашньої кухні та публічних місць. На користь приготування кави за допомогою апарату REDMOND RCM-1503 свідчить також те. Що зварити каву для двох осіб в цій машині не важко буде.

VITEK VT-1514

VITEK — єдиний бренд малої побутової техніки, включений в рейтинг журналу Forbes «50 найбільш продаваних російських торгових марок» В асортименті бренду більш десяти кавоварок. Одна з найпопулярніших моделей — VT-1514.

Ріжкова кавоварка Vitek VT-1514 — недороге функціональне рішення для дому та офісу. Любителі кавових напоїв по достоїнству оцінять її можливості. Насолодитися натуральною кавою будинку може кожен — модель проста і зручна в зверненні, всього за кілька хвилин ароматний напій, що бадьорить готовий, будь це еспресо, капучіно або латте.

Vitek VT-1514 виконана в стильному сучасному дизайні. Кавоварка працює з меленою кавою, вміщує 1.5 літра води, оснащена знімним алюмінієвим піддоном для збору крапель, який полегшує очищення і прибирання. Всю роботу прилад зробить самостійно — власнику потрібно тільки насипати кавовий порошок, налити воду і натиснути пускову кнопку.

Кавоварка Vitek VT-1514 може розливати каву одночасно по двом чашкам, готувати окріп і молочну пінку для інших напоїв (какао або чай), і підігрівати чашки, щоб заварювати каву за всіма правилами. Функція автоматичної декальцінаціі легко впорається з накипом і маслами від кави. Країна-виробник: Китай.

функції

Функції моделі:

 • приготування меленої кави;
 • автоматичне приготування капучино;
 • автоматична декальцинація;
 • індикація включення;
 • індикатор рівня води;
 • регулювання порції гарячої води;
 • підігрів чашки;
 • знімний лоток для збору крапель.

Особливості

Деякі особливості:

 • автоматичне приготування капучино. Звичайно, самим популярною особливістю цієї моделі є автоматичний капучинатор. Відгуки говорять про те, що навіть молоко 1,5% жирності збивається в прекрасну високу щільну піну.
 • регулювання порції гарячої води. Ця функція дозволяє вказувати кількість напою, яке слід готувати. Любителі пити каву великими порціями можуть задавати збільшений обсяг води, а ті, хто вважає за краще смакувати еспресо з мініатюрних кавових чашок, — встановлювати мінімальний обсяг.
 • підігрів чашок — він служить для попереднього підігріву чашок перед тим, як в них наливають готову каву, підігрів чашок є невід’ємною частиною приготування еспрессо. Це забезпечує оптимальну температуру напою і покращує його смак.
 • світлоіндикатор роботи.

VITEK VT-1514

VITEK VT-15142

VITEK VT-15143

VITEK VT-15144

VITEK VT-15145

переваги

Переваги моделі:

 • малі габарити;
 • автоматичне приготування капучино;
 • кава готується в повністю автоматичному режимі, тільки без помелу;
 • функція одночасного приготування двох чашок кави;
 • функція автоматичної декальцінаціі;
 • ріжок з металу, завдяки йому каву краще прогрівається, набуваючи більш насичений аромат;
 • ємність з молоком знімається і її можна поставити в холодильник до наступного варіння;
 • елегантний тонований знімний резервуар для води з досить великим обсягом — 1,65 л.
 • просте управління і інтуїтивний інтерфейс, розібратися, що і як готувати, можна навіть без інструкції, чисто візуально;
 • автоматичне очищення.

недоліки

Є у моделі недоліки:

 • відсутність дисплея;
 • відсутність протикраплинний системи;
 • немає таймера;
 • немає манометра;
 • ряд відгуків стверджує, що апарат розбризкує молоко при роботі капучинатора.
 • не поміщаються високі гуртки, що не дуже зручно при приготуванні латте і капучіно, на яких і спеціалізується дана модель;
 • довгий прогрівання при включенні, близько п’яти хвилин, також може здатися комусь недоліком, очищення необхідна, щоб капучинатор працював без перебоїв і вже згаданого розбризкування молока.
 • шумно працює капучинатор;
 • закороткі шнур.
 • чутливість до помелу кави, користувачі рекомендують брати мелений в борошно або середній помол кави — при використанні кавових зерен крупного помелу великий ризик того, що самоочищення кавомашини доведеться робити кожні 2-4 чашки.

Є достатня кількість відгуків про поломки машини, тому однозначно говорити про 100% надійності даної моделі не можна. Також деякі користувачі відзначають неприємний, складно вивітрюється запах пластмаси.

Відео огляд

Давайте детально ознайомимося з кавоваркою в відео нижче:

Як правильно приготувати капучіно в даній кавоварці можна подивитися у відео нижче:

Як правильно приготувати каву з молоком у відео від Вітьок:

підсумки

Кофемашина VITEK VT-1 514 — практично єдина кавоварка в даному ціновому сегменті з автоматичним капучинатором, що робить її лідером продажів.

Машина компактна і проста в управлінні. Можливість приготувати дві чашки одночасно і зробити капучино буквально натисканням однієї кнопки, якісна молочна пінка, автоматична декальцинація і очищення, і все це за невелику ціну роблять цю кавоварку практично унікальною і дуже конкурентоспроможною моделлю на ринку кавоварок.

Практично всі користувачі відзначають високу якість роботи капучинатора і що виходить молочної пінки. І, не дивлячись на деякі недоліки, такі, як шумно працює капучинатор і ризик купити бракований екземпляр, модель залишається затребуваною і має своїх поціновувачів і шанувальників серед любителів кави.

Rancilio Silvia

Rancilio Silvia залишається однією з найбільш продаваних комбінованих кавоварок. Можна сказати, що кавоварка вже стала легендою в світі еспресо. Зараз у продажу третя модифікація моделі — Rancilio Silvia V3, що з’явилася в 2009 році.

Silvia — базова модель в лінійці еспресо кавоварок компанії Rancilio. При цьому вона готує справжній італійський еспресо — такий, який подають в хороших кав’ярнях з професійними машинами і бариста.

Один із секретів її популярності в тому, що домашня Rancilio Silvia проводиться з комплектуючих для професійних кавоварок Rancilio.

Кавоварка здійснює напівавтоматичне приготування еспрессо. Легендарна Rancilio Silvia проста і надійна. Рожок і корпус виготовлені з металу. Потужність кавомашини — 1100 Вт, оснащена резервуаром для води об’ємом 2.5 л. Використовуваний для приготування кави — мелений.

Максимальний тиск, що створюється помпою, 15 бар. Розміри (Ш * В * Г) 24x34x29 см

функції

Основні функції і характеристики:

 • Крім корпусу і кнопок управління, спеціально для неї був розроблений тільки одноконтурний бойлер об’ємом 0,3 літра.
 • Машина має резервуар для води 2,5 літра, оснащена вібраційної помпою, яка видає тиск 15 бар.
 • Тут є якісний, масивний професійний ріжок з вільним вибором фільтрів (діаметр 58 мм), одночасної роздачею на 2 чашки і можливістю встановити адаптер для використання готових чалд.
 • Якість текстури молочної пінки досить для професійного латте-арту. Парове сопло на кульовому шарнірі і з одинарним отвором для виходу пари відмінно підійде любителям еспресо.
 • Безвідмовна робота означає більше задоволення і ніякого головного болю. Передня панель може похвалитися великими і зручно розташованими кнопками, кожна з яких позначена символами.
 • Процес заварювання займає всього близько 27 секунд.
 • За запобігання можливого перегріву відсіку відповідають кілька термостатів.
 • Використовуваний котел виготовлений з латуні для рівномірного розподілу тепла. Це також забезпечує швидке зростання температури, дозволяючи їй залишатися незмінною навіть при безперервному або повторному використанні.
 • Використовуючи трубочку-капучинатор, обертаючи по колу, ви можете отримати рясну піну в своєму напої. Хромована і традиційна за формою, вона також може бути використана для підігріву чайної чашки або чорної кави.

Комплектація:

 • темпер;
 • мірна ложечка на 7г;
 • заглушка для холдера;
 • очисні диски.

Особливості

На загальну думку експертів і любителів, одне з головних переваг Rancilio Silvia — висока стабільність температури води під час проліва.Ето дуже важливо для приготування якісного еспресо.

Корпус Сільвії виконаний з матової нержавіючої сталі. У третій модифікації Silvia отримала новий дизайн ручки холдера, кнопок управління і хромування групи, знімний піддон для збору крапель і грати піддону з полірованої нержавіючої сталі.

Один погляд на корпус кавомашини і можна з упевненістю сказати, що вона прослужить довго. Чи не доведеться витрачати на неї багато часу, оскільки її розміри складають всього лише 13,5 дюймів (висота) на 9,5 дюймів (ширина) на 11,0 дюймів (глибина).

Крім того, просторий нагрівальний елемент здатний вміщати до 6 чашок для того, щоб ви і ваші гості насолоджувалися чудовим напоєм.

З коробки прилад може бути використаний без підключення до водопроводу. Вона є знімною для швидкого наповнення, а також можливості для очищення ділянки поверхні.

Rancilio Silvia1

Rancilio Silvia2

Rancilio Silvia7

Rancilio Silvia6

Rancilio Silvia5

Rancilio Silvia4

Rancilio Silvia3

переваги

Коротко про головне:

 • можна одночасно приготувати дві чашки ароматного напою;
 • є можливість установки адаптера для використання чалд;
 • ніжки регулюються по висоті;
 • є електронний контроль температури і тиску бойлера;
 • в настройках є регулювання температури кави;
 • бойлер машини виробляє достатньо пара гарного тиску для отримання чудової молочної пінки;
 • незалежно від того, чи використовуєте ви очищену воду чи ні, бак забезпечений власним фільтром;
 • завдяки гарному тиску (15 бар) легко витягти максимальний аромат з кавової гущі;
 • є можливість приготування капучино.

недоліки

До недоліків можна віднести:

 • не передбачена протикраплинна система;
 • одночасно варити каву і збивати молоко за допомогою цієї домашньої кавоварки не вийде;
 • зверніть увагу на те, що прилад призначений для певного виду помелу;
 • на запуск машини йде приблизно три хвилини;
 • немає дисплея.

Відео огляд

Як приготувати найсмачніший еспресо в даній кавоварці дивіться у відео нижче:

Відео огляд даної кавоварки від професіоналів в відео:

Порівняння двох відмінних кавоварок від фахівців в відео нижче:

підсумки

Rancilio Silvia V3 — домашня еспресо-машина, випущена компанією і користується довірою в галузі. Даний прилад дозволяє вам насолоджуватися прекрасним напоєм в вашому домі. В її конструкції використані принципи і деталі цих професійних еспресо кавоварок.

Rancilio Silvia — базовий мінімум для хорошого еспресо. У ній є все необхідне для приготування справжнього еспрессо. А компактний розмір і контейнер для води дозволяють використовувати кавоварку Silvia навіть в умовах обмеженого простору і відсутності підключення до води.

Кавоварка компактна, при своїх цілком побутових розмірах 24x34x29 см вона не буде захаращувати дефіцитне простір на кухні або вітальні. У своєму нинішньому дизайні Rancilio Silvia вписується в будь-який інтер’єр, особливо якщо поруч з нею є ще прилади з корпусами з полірованої сталі.

висновки

REDMOND RCM-1503 завдяки широкому функціоналу і простий ергономічної системі управління з машиною REDMOND RCM-1503 здатні впоратися навіть починаючі користувачі. Вона буде чудово виглядати як на кухні в домашній обстановці, так і в стінах кав’ярні, готелю або офісу.

Кофемашина марки VITEK VT-1514 підійде в першу чергу любителям капучино і латте. Досить великий обсяг резервуара для води і автоматичне промивання дозволяє використовувати машину в офісі. При обмеженому бюджеті вона не має аналогів в своєму ціновому діапазоні.

Rancilio Silvia чудово підійде любителям хорошого меленої кави. Поставивши цю кавоварку у себе вдома, ви зможете насолоджуватися професійно приготованим ароматним напоєм в будь-який час. Апарат призначений для побутового використання і для місць громадського харчування з невеликим споживанням кави. Все, що залежить від самої кавомашини, вона виконає бездоганно.

Ссылка на основную публикацию