Кавоварки автоматичні в широким вибором функцій, недорогі і найкращі

Автоматизированность будь-якого процесу, в тому числі і процесу приготування кави — найпомітніша сучасна тенденція в світі кавових гурманів. Користувач хоче все менше часу витрачати на приготування напоїв, але отримувати, при цьому, все більш якісну каву. При цьому ціна апарату повинна бути досить демократичною.

В таких умовах все більшої популярності набувають кавоварки з широким набором функцій недорогого цінового сегмента.

Стандартний набір функцій автоматичних кавоварок

Функціонал автоматичних кавоварок різниться в залежності від того, яким чином вони готують каву. За цим критерієм апарати умовно можна розділити на:

 • капсульні кавомашини;
 • кавомашини для чалди;
 • апарати, що працюють з меленою кавою;
 • апарати, що працюють з зерновим кави;
 • комбіновані машини.

Деякі моделі кавоварок мають автоматичний капуччинатор — насадку на трубку пара, за допомогою якої можна спінити молоко. Капуччинатор «забирає» молоко прямо з пакету або іншої ємності, готує молочну пінку, після чого готова молочна пінка виливається в чашку з приготовленою кавою.

Особливо варто відзначити унікальну систему приготування молочної пінки кавоварок DeLonghi, Saeco, Gaggia. Така система в деяких кавоварка влаштована таким чином, що немає потреби переставляти чашку під капуччинатор при приготуванні молочної пінки.

Є ще пристосування для спінювання молока — панарелло — невелика циліндрична насадка на трубку пара, яка опускається в ємність з молоком.

Повністю автоматичні побутові кавомашини мають в наявності вбудовану кавомолку, що значно спрощує процес приготування кави. За допомогою еспресо кавоварок можна приготувати одночасно 2 чашки еспресо і капучіно.

Існують моделі кавоварок з додатковою нагрівальної системою, що дозволяє скоротити час приготування кави. Її називають «швидка пара».

Кофемашина як правило має один бойлер для води, але є і моделі з двома бойлерами, але вони значно дорожче. У простих моделях потрібно використовувати чашки певної висоти, а в більш вдосконалених є регулятор не тільки висоти, але і ширини чашок, якщо мова йде про приготування відразу двох еспресо, наприклад Jura Impressa J9.

У комплект деяких моделей кавоварок входить термоконтейнер для молока ємністю 1 літр. Молоко залишається холодним до 8 годин. У таких кавоварка можна регулювати як температуру заварювання напою, так і температуру води для чаю.

Більшість сучасних автоматичних кавоварок мають програму промивання і чищення гідросистем. Для видалення накипу застосовують спеціальні таблетки, які можна придбати в будь-якому магазині займається продажем кавового обладнання. Необхідно відзначити перевага системи фільтрації, яка пом’якшує жорсткість води до 75%. Як відомо, жорсткість води істотно впливає на смак кави.

Принцип роботи автоматичної кавомашини полягає в тому, що процес повністю автоматичний і участь людини обмежується тільки вибором міцності кави і обсягом порції. Кофемашина сама змеле необхідну кількість кавового зерна, відміряє порцію, утрамбує, заварить і наллє в чашку вже готову каву. Після чого сама викине використане сировину в контейнер для відходів.

Все що потрібно для того, щоб кавоварка завжди була в стані готовності, це підтримувати рівень зерна і води у відповідних контейнерах, а також не забувати очищати контейнер для відходів.

Недоліки автоматичних кавоварок

Основним недоліком автоматичних кавоварок багато користувачів вважають відносну складність обслуговування апарату. Складність процесу залежить від того, наскільки добре продумана конструкція машини і її робота. Звичайна щоденне прибирання складається з наповнення контейнерів для води і зерен, витрушування та промивання збірок крапель і кавовій гущі.

Якщо у машини є вбудований капуччинатор-глечик, кількість дій по догляду відразу зростає. Деякі прилади мають погану звичку при переповненому контейнері для відходів скидати макуха в інші відділи. Це теж ускладнює процес збирання.

Простота догляду пов’язана і з кількістю індикаторів в приладі. Якщо модель повідомляє про стан контейнерів та інгредієнтів і про необхідність очищення від накипу — це сильно полегшує користувачеві побутове взаємодія з машиною. Саме тому перш, ніж придбати той чи інший апарат, слід детально ознайомитися з особливостями його експлуатації та догляду.

Переваги автоматичних кавоварок

Побутова автоматична кавоварка — це сучасне високотехнологічне пристрій, який використовується для приготування еспрессо і напоїв на його основі в домашніх умовах. Вона відрізняється від професійної простотою експлуатації і менш високою ціною.

У побутових еспресо машинах застосовують помпу вібраційного типу, ось чим пояснюється різниця тиску, необхідного для приготування кави, в професійної та побутової кавомашині.

Купуючи подібний апарат, користувач отримує:

 • широкий асортимент напоїв;
 • високу швидкість приготування кави;
 • повністю автономний процес приготування;
 • висока якість одержуваного напою.
Philips HD 8825 Merol ME-710 Siemens TK 58001 Bosch TAS 4011/4012/4013 / 4014EE Tassimo Delonghi EN 520 Lattissima +
Технічні характеристики
використовуваний кави мелений / зерновий мелений / зерновий мелений / зерновий капсули капсули
потужність 1 850 Вт 1250 Вт Потужність 1400 Вт  1600 Вт 1300 Вт
Тип нагрівача термоблок бойлер термоблок термоблок термоблок
манометр немає немає немає немає немає
Максимальний тиск 15 бар 19 бар 15 бар 3,3 бар 19 бар
Об `єм 1,8 л 1,6 л 1,8 л 2 л 1,8 л
Розміри (Ш * В * Г) 22x33x43 см 42x32x37 см 42x32x37 см 22x30x23 см 17x24x30 см
Ємність кавомолки 250 г 250 Г 250 г 220 г
Сьyoмний лоток для збору крапель є є є є є
Сьyoмний заварювальний блок немає немає немає немає немає
колір чорний чорний чорний білий, червоний металік, сріблясто-білий, чорний, помаранчевий чорний
Матеріал корпуса пластик пластик пластик пластик пластик
вага 7,2 КГ 12 кг 7 кг 3 кг 4,5 кг
Конструктивні особливості
капуччинатор є є є немає є
таймер немає є немає є немає
дисплей немає є є немає немає
Фільтр для води є є є є є
мірна ложка немає немає немає немає немає
Індикатор рівня води немає є є є є
Індикатор рівня кави немає немає немає немає немає
Індикатор рівня відходів немає немає немає немає немає
Контейнер для молока немає немає немає немає є
автоматична декальцинація є є є є є
Автовідключення немає є немає є є
Противокапельная система немає немає немає немає немає
Вбудована кавомолка є є є немає немає
самоочищення немає немає немає немає немає
Підігрів чашок / резервуара немає є є немає немає
підсвічування чашок немає немає немає немає немає
Система спінювання молока є є є немає є
Одночасне приготування двох чашок є є є немає немає
Подача гарячої води є немає є є немає
Контейнер для відходів є є є є є
налаштування
енергозберігаючий режим є є немає немає немає
Попереднє змочування кави є немає є немає немає
Регулювання жорсткості води немає немає немає немає немає
Регулювання ступеня помелу є є є немає немає
Регулювання порції гарячої води є є є немає є
Регулювання міцності кави немає є є немає немає
Швидкий пар немає є немає немає немає
Регулювання температури кави немає є немає немає немає
інші особливості
додаткова інформація енергозберігаючий режим; регульований диспенсер для кави; ємність контейнера для відходів на 15 порцій; довжина шнура 80см сенсорний дисплей; русифіковане меню; лічильник чашок кави; енергозберігаючий режим; регульований по висоті диспенсер кави; захист від перегріву; контейнер для використаної кави на 8 порцій прилад для приготування порційних гарячих напоїв (різних видів кави, чаю та гарячого шоколаду) з використанням капсул (Т-дисків); інтелектуальна система зчитування штрих-коду (розпізнавання типу напою і технології для його приготування); знімна регульована по висоті підставка для чашок контейнер для відходів на 10 капсул; очищення насадки після приготування молочної піни; контейнер для молока 0.35л; регульований піддон; система оповіщення про необхідність очищення від накипу; розігрів через 40 сек після включення; моделі мають глянсовий корпус

Philips HD 8825

Компанія Philips є одним з найбільш відомих виробників електроніки і побутової техніки в світі.

Кавова машина Philips HD 8825 призначена, в першу чергу, для любителів еспресо.

З огляду на переваги любителів цього досить міцного напою, дизайнерами марки був розроблений стильний лаконічний дизайн апарату.

Філософія бренду по об’єднанню високих технологій, функціональності, стилю і надійності цілком відобразилася в Philips HD 8825.

Функціонал апарату не обмежується приготуванням одного виду напою і дозволяє приготувати також напої з молочною піною і інші види кави.

функції

Функції кавоварки:

 • автоматичне приготування напоїв на основі меленого і зернової кави;
 • бойлерний нагрівач;
 • регулювання порції гарячої води;
 • попереднє змочування кави перед приготуванням;
 • автоматична декальцинація;
 • автоматичні капучинатор;
 • вбудована кавомолка;
 • регулювання ступеня помелу;
 • одночасне приготування двох чашок;
 • подача гарячої води;
 • контейнер для відходів;
 • знімний лоток для збору крапель;
 • енергозберігаючий режим;
 • регульований диспенсер для кави.

Особливості

Однією з якісних особливостей кавоварки є її повністю керамічні жорна для розмелювання зерен кави перед приготуванням.

Виготовлення жорен для кави з кераміки має декілька переваг. Кераміка стійка до притуплення в процесі експлуатації. Тому користувач отримує практично 100% гарантію того, що жорна через кілька днів або тижнів не доведеться міняти. Кераміка чиста екологічно і її по праву можна назвати пріоритетним матеріалом сьогодні при виготовленні кавоварок високого класу.

Ємність для молока в машині розташована окремо. Деякі недосвідчені користувачі вважають, що це є недоліком апарату. Однак таке розташування резервуара дозволяє від’єднати його і поставити прямо з молоком в холодильник (що актуально, зважаючи на те, як скоро цей продукт псуватися).

Крім того, вбудований резервуар для молока передбачає ризик його скисання в зв’язку з близькістю до бойлера, нагріває воду.

Philips HD 8825

Philips HD 88251

Philips HD 88253

Philips HD 88254

Philips HD 88255

переваги

До переваг кавоварки можна віднести:

 • глянсовий пластик як матеріал корпусу, що забезпечує стильність апарату;
 • досить компактні габарити;
 • висока продуктивність апарату;
 • можливість подачі гарячої води (наприклад, для приготування чаю);
 • ергономічна система управління;
 • наявність енергозберігаючого режиму;
 • система автоматичної декальцінаціі;
 • одночасне приготування двох чашок.

Одним з головних достоїнств апарату, крім його основного функціоналу, є наявність енергозберігаючого режиму.

З огляду на популярність концепції енергозбереження в усьому світі, наявність такого режиму в апараті робить його надсучасним і актуальним. Крім загальної користі для планети, такий режим принесе ще й істотну економію користувачу кавоварки.

недоліки

До недоліків кавомашини можна віднести:

 • відсутність манометра;
 • відсутність протикраплинний системи;
 • відсутність дисплея;
 • відсутність таймера;
 • неможливість автоматичного вимкнення;
 • пластиковий корпус.

Пластиковий корпус є відносним недоліком апарату. У цій ситуації все залежить від уподобань покупця. Деякі користувачі вважають метал більш довговічним і стійким до пошкоджень. У той же час, пластик легший, що впливає на транспортабельність машини. Сучасні види пластика мають високий рівень міцності і довговічності.

Більш суттєвим недоліком є ??відсутність функції автоматичного вимкнення. Це не дозволяє користуватися машиною великій кількості людей, залишаючи її на деякий час без нагляду.

Відео огляд

Відео огляд кави машини аналогічної моделі від фахівців:

підсумки

Машина Philips HD 8825 відрізняється високою функціональністю і практично повною мінімізацією участі користувача в процесі приготування кави.

Автоматичний капучинатор дозволяє приготувати напої з молочною піною, не володіючи при цьому будь-якими спеціальними навиками.

Окремо розташований резервуар для молока не тільки виключає ситуацію його прокісанія, але і дозволяє перемістити цей швидко псуються в холодильник прямо в ємності.

Назвати машину абсолютно автономною також не можна. На заваді цьому стоїть відсутність системи самоочищення і автовідключення.

Система самоочищення є майже рідкістю для кавових апаратом середнього цінового сегмента. Тільки деякі екземпляри здатні не тільки вичищати резервуар з кавовими відходами, а й прочищати ємність для молока і трубку для подачі молочної піни.

Цей недолік не дозволяє використовувати машину в офісах з великим потоком людей. Один з працівників може забути вимкнути апарат, і він згорить (а така ситуація в стінах офісу дуже ймовірна).

Всі ці фактори наштовхують на думку про те, що машина хороша для приготування кавових напоїв в тому місці, де за нею буде забезпечений хоча б мінімальний догляд. Таким місцем можуть стати невелика кав’ярня, салон краси або просто квартира.

Merol ME-710

Виробник заявляє, що висока функціональність двухбойлерних моделей Merol обумовлює їх професійний статус.

З іншого боку, простота використання і контролю за процесом приготування напою робить ці машини ідеально підходять для домашнього застосування.

Візуально машини виглядають абсолютно стандартно — ніяких оригінальних дизайнерських рішень або нововведень виробником внесено не було.

Машина більше впишеться в інтер’єр типу хай-тек (в ретро-інтер’єрі буде абсолютно недоречна). Дизайн апарату досить стильний і здатний прикрасити приміщення кухні або кав’ярні.

Міцні матеріали і висока якість збірки кавомашини створюють враження довговічності.

функції

Функції кавоварки:

 • приготування на основі меленого або зернової кави;
 • вбудована кавомолка;
 • автоматична декальцинація;
 • регулювання ступеня жорсткості води;
 • регулювання ступеня помелу;
 • контроль міцності кави;
 • регулювання порції гарячої води;
 • регулювання температури кави;
 • автоматичне збивання молочної піни;
 • таймер;
 • автовідключення;
 • дисплей з підсвічуванням;
 • одночасне приготування двох чашок;
 • підігрів чашок;
 • енергозберігаючий режим;
 • система захисту апарату від перегріву;
 • знімний лоток для збору крапель.

Функціонально апарат досить розвинений — в ньому є практично всі необхідні для приготування якісного кавового напою опції.

Просте електронне управління істотно спрощує управління машиною. Зверху на кавомашині розміщена підігрівається підставка для чашок. Також вона має лічильник чашок. Система захисту машини від перегріву є приємним бонусом до рівня безпеки апарату (сьогодні все більше уваги приділяється саме цьому параметри).

Особливості

Приємною особливість апарату є повністю русифікований дисплей.

Енергозберігаючий режим не просто зменшить кількість споживаної електроенергії, а й принесе користь планеті.

Деякі питання викликає місце виготовлення апарату — Китай. Однак це питання залишається на розгляді покупця і визначається рівнем довіри до китайської побутової техніки.

Merol ME-7101

Merol ME-7102

Merol ME-7103

Merol ME-7104

Merol ME-7104

Merol ME-7103

Merol ME-7102

Merol ME-7101

переваги

До переваг кавоварки можна віднести:

 • можливість використання меленої і зернової кави;
 • висока продуктивність апарату;
 • ергономічна система управління;
 • наявність функції автоматичного вимкнення;
 • наявність таймера і дисплея з підсвічуванням;
 • наявність функції регулювання міцності напою на виході;
 • можливість приготування двох чашок одночасно;
 • широка система налаштувань і індивідуалізації одержуваного напою;
 • наявність подачі гарячої води (для приготування інших напоїв, наприклад, чаю);
 • автоматичний капучинатор.

Для початківців апарат має безліч переваг. Він ергономічний. А система управління інтуїтивно зрозуміла.

Також не викликає сумнівів швидкість і якість приготування кавового напою.

Кавові гурмани як недолік можуть назвати відсутність розгалуженої системи налаштувань. Однак для початківця користувача такі настройки, як ручний вибір ступеня помелу, розгалужена система регулювання інтенсивності піни з молока можуть виявитися зайвими. Вони не тільки не будуть використані, але і будуть, в деякій мірі, заважати.

недоліки

До недоліків кавомашини можна віднести:

 • відсутність протикраплинний системи;
 • відсутність манометра;
 • відсутність функції «швидка пара»;
 • неможливість попереднього змочування кави;
 • неможливість самоочищення.

Одним з основних недоліків апарату Merol ME-710 можна вважати його пластиковий корпус. Він виконаний із застосуванням технології софт-тач, що дозволяє не залишати відбитків пальців в процесі використання.

Однак пластик, навіть самий високотехнологічний (в розрахунок не беруться нано-технології) непорівнянний по довговічності і міцності з металом.

Більш суттєвим недоліком є ??відсутність в апараті системи самоочищення. Не дивлячись на свою високу актуальність ця опція нечасто додається в функціонал кавових апаратом виробниками.

Система самоочищення дозволяє не просто використовувати апарат в домашніх умовах або умовах кав’ярні, а й сприймати його як повноцінну кавову станцію, яка потребує постійного догляду і обслуговування.

В умовах офісу досить важко уявити ситуацію, при якій питанням очищення кавомашини від залишків зерен буде займатися окрема людина.

Відео огляд

Огляд даної кави машини і її характеристик в відео нижче:

Ще одна презентація і тест даної машини можна подивитися у відео нижче:

підсумки

Апарат Merol ME-710 є хорошим прикладом кавомашини середнього цінового сегмента.

Вона не володіє безліччю налаштувань, які перетворять процес приготування кави в занадто складну процедуру.

За рахунок цього і повної автоматизації процесу приготування молочної піни можна зробити висновок, що апарат більше призначений для приготування кавових напоїв початківцями користувачами.

Оскільки виробник апарату — Китай, у покупця може виникнути безліч питань з якості збірки. Однак саме якість збірки у машини досить непогане.

Для офісу апарат не зовсім підійде. Причина тому — відсутність системи регулярної самоочищення.

Siemens TK 58001

Модель Siemens TK 58001 по сукупності параметрів займає 145 місце в рейтингу категорії ‘Кавоварки та кавоварки’. Це означає що вона краще, ніж 93.9% моделей з даної категорії. Модель користується популярністю і має хороші оцінки користувачів. Siemens TK 58001 має характеристики, які перевершують середні значення по категорії.

Модель 2008 року. Компактний дизайн — при ширині 26 см вона знайде своє місце на будь-якій кухні, символьний дисплей — наочно інформує про всі процеси, можливість приготування еспрессо, «Milk whirl system» — нова конструкція каппучинатор для створення більш об’ємною молочної піни.

У процесі приготування кави зерна перемелюють, і кавовий порошок потрапляє в еспресо-камеру. Камера закривається, і кавовий порошок на кілька секунд змочується гарячою водою. Потім пара під тиском подається всередину камери. Це дозволяє домогтися максимального вилучення екстрактивних речовин з кавового порошку.

Завдяки новій пружинної кришці камери, об’єм еспресо-камери може змінюватися під тиском пароводяної суміші, підтримуючи тиск на оптимальному рівні. У камері відбувається «динамічний процес варіння», при цьому постійно обертаються кавовий порошок і пароводяна суміш.

функції

Модель Siemens TK 58001 включає в себе наступні функції:

 • Система Aroma Whirl System Plus: попереднє змочування кавового порошку перед початком заварювання для більш повного вилучення екстрактивних речовин;
 • Капучинатор дозволяє легко отримати молочну піну і тепле молоко для будь-якого типу кавового напою;
 • Кофемолка з жорнами з високоякісної нержавіючої сталі;
 • Просте управління за допомогою всього 4 кнопок.

Характеристики:

 • Сумний відсік для відходів;
 • Вбудована кавомолка;
 • Тип нагрівача — термоблок;
 • Металеві жорна кавомолки;
 • Кнопкова панель управління;
 • Майданчик для чашок;
 • Панель для підігріву чашок.

Siemens TK 58001

Siemens TK 580 011

Особливості

До особливостей відносять:

 • символьний дисплей,
 • пластина для підігріву чашок,
 • контейнер для меленої кави;
 • регулювання ступеня помелу кави,
 • регулювання міцності кави і розміру порції,
 • функція приготування двох чашок,
 • технологія «Aroma whirl system plus»,
 • функція «Single portion cleaning»,
 • програма calc ‘n’ clean.

Додаткові функції і можливості кавоварки Siemens TK 58001:

 • Регулювання ступеня помелу;
 • Контроль міцності кави;
 • Автоматична декальцинація;
 • Автоматичне приготування капучіно;
 • панарелло;
 • Програмування аромату кави;
 • Регулювання порції гарячої води;
 • Попереднє змочування;
 • Індикація включення;
 • Одночасне приготування двох чашок;
 • Подача гарячої води.

переваги

До переваг моделі Siemens TK 58001 відносять:

 • можливість використання меленої кави,
 • наочність індикацій,
 • оригінальна конструкція еспресо-камери,
 • корисні програми, які допомагають стежити за станом роботи апарату;
 • працює тихо,
 • сама миється,
 • великий бак для води,
 • багато потрібних налаштувань, все легко розбирається,
 • зручна в експлуатації, кава робить відмінний,
 • швидко розігрівається, молотить і варить каву моментально,
 • дуже зручно, що на дисплеї все пишеться: куди натиснути, що повернути,
 • адекватна ціна.

Для полегшення процесу управління передбачений наочний символьний дисплей, на якому відображається інформація про необхідність виконання спеціальних програм по обслуговуванню апарату.

Особлива програма calc ‘n’ clean займається видаленням накипу і чищенням системи всього за один крок. А знімною еспресо-камерою можна зайнятися і вручну, зняти і промити її безпосередньо під краном, не вдаючись до хімікатів.

недоліки

Як таких недоліків не виявлено. Однак існують обмеження, не передбачені в конструкції моделі, які заважають в роботі:

 • відсутність системи автоматичного приготування капучіно;
 • велика витрата кави, не трамбує перед заваркою;
 • тиск не відповідає заявленому.

Відео огляд

Презентація даної машини і її основних функцій в відео нижче:

підсумки

Компактна і порівняно недорога кавоварка еспресо з технологією Aroma whirl system plus. Завдяки оптимальному витяганню екстрактних речовин з кавових гранул, ця технологія дозволяє домогтися вишуканого кавового аромату — більш насиченого в порівнянні з традиційними еспрессо-камерами, де пароводяна суміш просто слід через кавовий порошок по шляху найменшого опору.

У процесі приготування кави зерна перемелюють, і кавовий порошок потрапляє в еспресо-камеру. Камера закривається, і кавовий порошок на кілька секунд змочується гарячою водою. Потім пара під тиском подається всередину камери. Це дозволяє домогтися максимального вилучення екстрактивних речовин з кавового порошку.

Завдяки новій пружинної кришці камери, об’єм еспресо-камери може змінюватися під тиском пароводяної суміші, підтримуючи тиск на оптимальному рівні. У камері відбувається «динамічний процес варіння», при цьому постійно обертаються кавовий порошок і пароводяна суміш. В результаті все кавові гранули в камері перебувають в безпосередньому контакті з водою.

Загальна оцінка — сучасна зручна кавоварка з унікальним дизайном порадує всіх любителів справжнього еспрессо своїми широкими можливостями і смаком одержуваного напою. Кава смачний, молочна піна хороша, прямо як в кафе!

Bosch TAS 4011,4012,4013,4014EE Tassimo

Ці моделі машин також популярні. У ціновому сегменті займають близьку позицію до вищеописаним моделям Bosch і дуже сильно відрізняються вагою, потужністю і місткістю резервуара для води, але не набором функцій:

 • Обсяг резервуара в різних моделях від 1,5 до 2 літрів.
 • Потужність — від 1300 Вт до 1600 Вт.
 • Висота для чашок залишилася колишньою — до 17 см.
 • Довжина шнура не змінилася — все той же 1 м.
 • Міцність напою можна налаштувати в автоматичному режимі.
 • Порцію гарячої води також можна отримати в ручному режимі.
 • Автовідключення присутній.
 • Розмір від 16/25/23 см до 31/39/33 см.
 • Приготування 11 видів напоїв: капучино, еспресо, лате, гарячий шоколад, чай.

Особливості

Машини запропонованого ряду знайшли нові можливості:

 • автоматична декальцинація,
 • автоматична промивка від залишків кави
 • блокування відкриття відсіку, що знаходиться під тиском пара під час роботи, а це може бути вирішальним у виборі кави-машини, якщо в будинку живуть маленькі діти.
 • є режим авто відключення після приготування напою,
 • індикатор рівня води
 • індикація включення.

Любителі капучіно повинні також звернути увагу і на ці апарати. У них так само вбудована здатність приготування вишуканого напою в автоматичному режимі у вигляді капучинатора з подачею гарячої пари для збивання молочної піни.

Bosch TAS 4011,4012,4013,4014EE Tassimo 1

Bosch TAS 4011,4012,4013,4014EE Tassimo

 переваги

 • автоматична декальцинація;
 • автоматичне очищення після кожного використання;
 • подача гарячої пари для збивання молочної піни;
 • великий вибір обсягу резервуарів для води;
 • компактний розмір;
 • великий вибір кольорової гами;
 • низька вартість.

недоліки

Хоча виробник Bosch і збільшив розмір резервуара для води, як і раніше немає можливості приготування одночасно двох чашок напою, відсутня протикраплинна система, дисплей, немає таймера, манометра (проте, цей показник спірне). Це єдиний ряд моделей з представлених в статті, в яких не присутній знімний лоток для збору крапель.

Відео огляд

Відео огляд і презентація автоматичного розпізнання напою в відео нижче:

Відео демонстрація даної машини і тест від користувача:

підсумки

Bosch Tassimo Fidelia TAS 4011EE обладнана регульованою знімною підставкою з піддоном з нержавіючої сталі, яка дозволяє використовувати склянки і чашки практично будь-якої висоти.

Приготувати ідеальний напій — елементарно. Кавоварка зчитує штрих-код, нанесений на капсулу, визначає тип обраного напою і всю інформацію необхідну для приготування. Процес заварювання йде всередині капсули, таким чином, немає необхідності часто промивати систему, а смаки напоїв не змішуються.

За кавоваркою Bosch Tassimo Fidelia TAS 4011EE дуже легко доглядати, оскільки вона має програму автоматичного самоочищення і видалення накипу за допомогою сервісного Т-диска.

DeLonghi Nespresso Lattissima + EN 520

Капсульна кавоварка Nespresso De’Longhi «Lattissima +» EN 520, виконана в сучасному дизайні і оснащена запатентованою автоматичною системою приготування капучино De’Longhi.

Одним натисканням кнопки ви отримуєте всі ваші улюблені напої: еспрессо, капучіно та латте макіато. Колір чорний. Характерне для приладів DeLonghi поєднання компактності і приємного зовнішнього вигляду.

Капсульна кавоварка DeLonghi EN 520 R Lattissima + — це найкращий помічник у приготуванні ароматної кави. Робота приладу автоматизована, має високу потужність в 1300 Вт. Завдяки цьому створення улюбленого напою у вас займе всього кілька хвилин. Помпа утворює тиск в 19 бар.

Користуватися даною моделлю машини дуже легко. Процес нагрівання відбувається менш ніж за 60 секунд. Пристрій має місткий резервуар для води і контейнер для молока. Використовуючи еко-таймер можна програмувати автоматичне відключення. Всі кнопки для вибору напою підсвічуються. Є спеціальний відсік для компактного зберігання кабелю.

функції

Кавоварка DeLonghi Lattissima + EN 520 R оснащена системою NESPRESSO. Суть її в приготуванні кавових напоїв з використанням кавових капсул. Завдяки тому, що капсули герметично закриті, завжди буде забезпечуватися насичений смак і терпкий аромат. Після приготування вашого напою — капсула видаляється в контейнер для відходів, в який їх поміщається десять штук.

Основні характеристики:

 • запатентована система IFD для автоматичного приготування капучино, латте-макиато, гарячого молока прямо в чашку;
 • швидкий прогрів за 40 секунд;
 • контейнер для молока (0,35 л) після приготування можна зберігати в холодильнику;
 • клавіші вибору напоїв (капучино, латте-макиато, еспресо, кава лунго, гарячого молока або гарячої води) з підсвічуванням;
 • настройка і внесення в пам’ять параметрів напою: кількість молока і кави на чашку;
 • регульований піддон для крапель для установки кавових чашок і кавових келихів для латте-макиато;
 • зручна система установки капсул;
 • тиск 19 бар;
 • автоматичний викид капсул;
 • контейнер для використаних капсул (10 штук);
 • знімний резервуар для води (0.9 л);
 • зручне зберігання шнура;
 • відсік для зберігання насадки для води;
 • автоматичне відключення через 9 хвилин після приготування останньої порції кави (настройка від 30 хвилин до 8 годин);
 • клас енергоспоживання А.

Цей пристрій оснащений підставкою для чашок, яку можна регулювати. А це означає, що можна використовувати чашки практично будь-якого розміру: маленьку кавову або навіть високу склянку для латте-макиято.

Особливості

Запатентована система автокапучіно (IFD) — запатентована система IFD дозволяє отримати чудовий капучіно або латте макіато, з можливістю вибору щільності молочної піни. Автоматична промивка системи від залишків молока. Після використання, ємність можна зберігати в холодильнику.

Система Nespresso — Nespresso розробили унікальну систему приготування еспрессо з використанням капсул, яка гарантує дотримання всіх параметрів, необхідних для отримання чудової кави.

Ціна даної моделі — це ще й можливість приготувати смачний напій з молоком: капучино або латте-макиято. Відбувається це за допомогою запатентованої системи Autocappuccino (IFD). Натискання однієї кнопки — і процес запущений. Досить помістити чашку і почати приготування, результат — готовий напій.

DeLonghi Nespresso Lattissima + EN 520

DeLonghi Nespresso Lattissima + EN 5202

DeLonghi Nespresso Lattissima + EN 5203

DeLonghi Nespresso Lattissima + EN 5204

DeLonghi Nespresso Lattissima + EN 5205

DeLonghi Nespresso Lattissima + EN 5206

DeLonghi Nespresso Lattissima + EN 5207

DeLonghi Nespresso Lattissima + EN 5208

переваги

Основні переваги моделі:

 • Невеликі розміри;
 • Гарний дизайн;
 • Збиває відмінну високу пінку;
 • Варить смачну каву;
 • Чи не занадто гучна;
 • Працюючи швидко;
 • Зручна і проста у використанні;
 • Мінімальні витрати в обслуговуванні;
 • Готує смачний капучино і латте;
 • Можна використовувати різні сорти кави;
 • Вбудована система приготування молока.

недоліки

Недоліків трохи, до них можна віднести:

 • Робота з автоматичним капучинатором вимагає великої кількості дій;
 • Дорогі оригінальні капсули;
 • Періодично потрібно розбирати повністю і промивати всі деталі капучинатора, для того щоб молоко завжди збивати, а не лилося гарячої цівкою.

Відео огляд

Коротка інструкція і приклад приготування макиато, в даному апараті представлено в відео нижче:

Відео огляд кави машини і її основні переваги, описані в відео нижче:

підсумки

Якщо вас не лякає ціна самого пристрою і вартість капсул — то інших нарікань до роботи не було виявлено. Машина проста в управлінні, не дуже складна в догляді, сама робить молочну піну і латте.

Працює прилад досить тихо, рівень звуку не змушує йти в іншу кімнату для телефонної розмови. Є ще, звичайно, вічна суперечка гостро-і тупоконечников про вибір виробника капсул. Якщо ви любите капсули Nespresso або не бачите різниці, то і тут теж проблеми для вас немає.

А ось негативні відгуки користувачів є інформацією для вдумливого вивчення. Позитивних коментарів в мережі не менше, ніж негативних, а істина, як завжди, лежить десь збоку.

DeLonghi EN 520 робить чашку напою за 27 секунд. Кава виходить насичений, на поверхні міцна пінка (крем).

Все інше, що можна сказати про смак, залежить від дій користувача: вибір капсул, програмований обсяг інгредієнтів, якість води. До речі, прилад приймає неоригінальні капсули, але не скидає їх в контейнер для використаних капсул — їх доведеться самостійно виймати і викидати по одній.

Робота капучинатора залежить від якості молока. У систему потрібно заливати охолоджене до 4 ° С стерилізоване молоко. При дотриманні цієї умови і достатньою жирності молока ми отримуємо досить міцну, високу піну.

висновки

Philips HD 8825 вимагає постійного простого користувача догляду (не професійні). Її необхідно уважно вимикати після кожного використання (через відсутність функції автоматичного вимкнення) і очищати від відходів і продуктів діяльності. Зважаючи на це вона підійде для домашнього використання, установки в невеликій кав’ярні або салоні краси.

З огляду на всі функціональні і конструктивні особливості Merol ME-710, можна сказати, що він підходить для домашнього використання початківцями любителями кави.

Модель Siemens TK 58001 ідеально підійде для використання в ресторанах, кафе, барах, так як вона призначена готувати каву різних видів на професійному рівні. Крім того, вона ідеально підійде для використання в домашніх умовах, щоб відчути смак і аромат хорошої кави, не виходячи з дому.

Класична автоматична капсульна кавоварка Bosch Tassimo Fidelia TAS 4011EE дозволить насолоджуватися натуральною кавою в домашній атмосфері — досить натиснути всього одну кнопку. Завдяки великому резервуару для води об’ємом 2 літри, цю модель можна з упевненістю назвати сімейною — кава вистачить на всіх.

DeLonghi EN 520 робить каву як в хороших кав’ярнях, тому підійде для щоденного побутового використання. Вона ідеально підійде для використання в кафе, барах та інших закладах такого роду.

Ссылка на основную публикацию