Кавоварка Філіпс: Philips HD 7467 з Aroma Twister

Можу сказати, що попередні товариші з серії крапельних кавоварок HD користувалися досить високою популярністю. Давайте подивимося, що виробник придумав цього разу і чим так примітна новинка Philips HD 7467.

Перше знайомство

Philips HD 7467 — це традиційна крапельна кавоварка початкового рівня. Якість приладу цілком собі гідне, в принципі, бренд досить відомий і відверті капості не пропонує.

За своїми можливостями і пристрою модель дуже нагадує своїх молодших побратимів. Мабуть, єдина зміна, яка впадає в очі — вугільно чорний колір. Корпус виконаний з пластика. Виробництво — Китай, але композит хороший, добротний і не дає ні натяку на хімозний запах.

Потужність нагрівача 1000 Вт, обсяг кавника на 1.2 л, бака для води не зазнали змін. Ви зможете приготувати 10 великих або 15 маленьких чашок американо за раз.
Колишньої залишилася і зручна ергономіка, загальна висока якість виконання. Модель компактна, ширина і глибина не перевищує 22 см, висота — 29 см.

Принцип роботи простий і аналогічний будь-який інший крапельної кавоварці. У бак, розташований в задній частині пристрою, заливається вода, прилад вмикається. Для цього досить клацнути вимикач, який відразу придбає палаючу підсвічування. Рідина самопливом направляється на нагрівач, пара починає підніматися по тракту, де конденсується і капає в відсік з фільтром. Саме тут знаходиться мелену каву.

Температура конденсату становить приблизно 90 градусів. Він проходить через кавовий порошок, а готовий напій стікає в колбу. Всі ці пригоди води в кавоварці займають приблизно 1 хвилину на кожні 100 мл кави. Повна колба кофейника набереться приблизно за 10 хвилин.

Можу сказати, що кавоварка готує найправильніший американо. Але, щоб сповна насолодитися можливостями фільтраційного пристрою раджу застосовувати виключно мелений кави, для чого краще відразу прикупити гарну кавомолку. Її теж можна подивитися у однойменного бренду.

Що таке хвалений Aroma Twister

Виробник обіцяє нам, що функція по-особливому змішує кави і це допомагає досягти оптимальних смакових якість. По суті, реалізація цього фокусу — спеціальна трубка всередині глечика. Краплі ллються в колбу не зверху, а проходять крізь трубку і вона наповнюється знизу.

Очевидно, що це чергова маркетингова мішура. Взаємозв’язку між способом подачі напою в глечик і його смаком — немає. Тому орієнтуватися на цей функціонал не варто. Американо і без того вийде цілком собі чудовий.

Крапля — стоп

Ще одна заявлена ??функція — крапля-стоп. Так працює підпружинений носик. Коли глечик знімається з бази під час приготування напою, його подача припиняється. В принципі, це зручно — можна налити чашечку американо до кінця варіння. Але, відразу скажу, особливих нововведень в цьому немає — таке чудо реалізовано в кожній другій крапельної кавоварці.
Кавові з лотком для крапель

індикація

Додатково до всього позначеному виробник презентує зручну індикацію заповнення бака для води. Сам резервуар непрозорими, тому індикація тут не завадить. Сама штучка досить оригінальна — відкривши бак ви побачите шкалу на п’ять поділок. Кожне відповідає двом літрам.

Не скажу, що це саме зручне рішення, все-таки, треба залізти, відкрити, подивитися. Зрештою, градуювання міститься на колбі, можна швидше подивитися решту обсягу і за ступенем її наповнення. Однак, це та дрібниця, яка не зашкодить.

Пару слів про відхід

Відрадно, що знімні частини можна спокійно мити в посудомийній машині. Туди ви зможете завантажити скляний глечик і утримувач для фільтра. Дуже зручно в повсякденному поспіху.
Кращі кавоварки з постійним фільтром

Що стосується очищення від накипу, вона є обов’язковою. Якщо ви використовуєте фільтровану або м’яку воду, вона знадобиться кожні 2 місяці експлуатації. Якщо жорстку — раз в 30 днів. Виробник дозволяє використовувати білий оцет або спеціальне рідке засіб від накипу. І навпаки, Філіпс застерігає від застосування порошків і таблеток, так як їх неповне розчинення залишить сліди і зашкодить прилад.
Про миття та чищення кавоварок

В цілому, всі маніпуляції проводяться наступним чином:

  • в бак для води заливається білий оцет або рідкий антинакипин;
  • прилад запускається на 1-3 цикл приготування (природно без фільтрів і кава);
  • після очищення пристрій промивається чистою водою за 2 циклу.

Цей етап займе близько 30 хвилин вільного часу.

фільтри

У кавоварці працюють одноразові фільтри. У продажу вони представлені під №4 або тип 1 * 4. Ці білі паперові фільтри зовсім недорогі. За упаковку в 40 штук доведеться віддати близько 130-150 р.
Що робити при відмові фільтру

висновки

Чесно кажучи, модель не унікальна. Але її покупка підійде любителям хорошого американо. Це буде доцільне, перевірене придбання серед недорогих крапельних кавоварок. Ціна на яндекс-маркеті коливається між 3.2 — 4.6 т.р. Натомість ви отримаєте прилад з високою якістю виконання і комплектуючих. Він буде жваво працювати з десяток років, незалежно від інтенсивності навантаження.

Якщо ви не хочете молоти зерна самостійно, але не можете відмовитися від якісного американо, зверніть увагу на краплинні кавоварки. Це дорожче, але в цьому класі реалізований ряд додаткових опцій, в тому числі можливість інтеграції пристойного капучинатора — аерочіно. Але для канонічного еспресо і всіх напоїв на його основі доведеться звернутися до техніки серйозніше. Цілком доступні за ціною зразки є серед італійських еспресо-машин.

Ссылка на основную публикацию