Кава лайк — франшиза

Формат «кава з собою» продовжує розвиватися швидкими темпами. Сучасний зайнята людина, яка цінує кожну хвилину свого життя, більше не бажає або не має можливості по 2-3 рази на день відвідувати кав’ярні, проводячи там час в терплячому очікуванні чашечки кавового напою. З іншого боку, пити неякісний розчинну каву він теж не хоче. Для таких динамічних та активних людей і створена компанія «Кава лайк», яка пропонує без витрачання часу і поспіху насолодитися улюбленим напоєм на вулиці, в парку, вдома або в офісі. Те, що «Кава лайк» користується популярністю у клієнтів, доводить стрімке зростання мережі і активне відкриття нових точок.

Компанія «Кава лайк» може зацікавити і підприємців, так як здійснює продаж франшиз і шукає нових партнерів, які зможуть з легкістю відкрити власну прибуткову справу.

Історія бренду

«Кава лайк» — компанія молода, як і її засновник 26-ти річний Аяз Шабутдінов. Він відкрив даний бізнес в 2013 році. За 6 місяців в компанію було залучено понад 1 млн. Рублів інвестицій. Даний холдинг об’єднує в собі кілька напрямків діяльності (готелі, турагенції, магазини подарунків, салони краси, заклади громадського харчування, автошколи і ін.). Сьогодні компанія розвиває 327 успішних проектів. Загальний оборот від продажу франшиз становить приблизно 300 млн. Рублів щорічно.

Одним з найбільш прибуткових напрямків холдингу є відкриття міні-кав’ярень. Сьогодні «Кава лайк» за темпами зростання перевершує всі очікування фахівців і є одним з найбільш рентабельних напрямків мережі.

Такий активний розвиток обумовлено:

 • задоволенням ринкового попиту (лояльна цінова політика, зручне розташування, висока якість запропонованих напоїв);
 • невисока ціна франшизи (відкрити свій бізнес за умовами франчайзингу можна з наявністю невеликого капіталу, при цьому всі франчайзі показують високі темпи зростання).

Сегмент «кава на винос» сьогодні не можна назвати насиченим повністю. За прогнозами експертів, дана ніша сьогодні прибуткова і для невеликих міст, і для мегаполісів, її впевнено можна віднести до ряду найкращих стартапів в Росії. Тому влитися в ряди даного бізнесу за допомогою франшизи «Кава лайк» — досить цікава і перспективна ідея.

«Кава лайк» сьогодні — це:

 • 245 успішно працюють міні-кафе, відкритих в Росії і країнах СНД (Україна, Білорусь, Казахстан);
 • 8 нових кафе, які відкривають щомісяця по франшизі;
 • функціонування і впізнаваність в більш ніж 70 містах.

Концепція «Кава лайк»

Заклади «Кава лайк» відрізняються від стандартного формату кав’ярень. Вони являють собою барну стійку, навколо якої компактно розташовується обладнання для приготування кавових напоїв. Крім різних сортів ароматної кави, меню закладу містить капучино, какао, чай, різноманітні молочні коктейлі в літній період. Рецептура приготування напоїв стандартна. Унікальність кави полягає в технології обсмаження зерен, яка тримається в найсуворішому секреті. Домогтися насиченого і неповторного смаку вдається за рахунок високоякісної сировини, яка, як стверджує засновник мережі, поставляється з кращих плантацій світу.

Також домогтися лояльності покупців вдається за рахунок маленьких бонусів — безкоштовна жувальна гумка кожним покупцем та 6-а порція кави — безкоштовно.

«Кава лайк» — це компактний ларьок для зупинок, магазинів, ділових або розважальних центрів. Устаткування для мобільної кав’ярні просте — кава-машина, кавомолка, холодильники і СВЧ-піч.

Фактором успішності проекту є висока швидкість обслуговування, тому до персоналу мережу висуває підвищені вимоги.

Умови роботи по франшизі

За результатами аналізу показників минулого року, попит на продукцію формату «кава з собою» зріс в кілька разів, при цьому до повного насичення ринку пройде не один рік. Засновники компанії «Кава лайк» пропонують не тільки працювати за умовами франшизи, але і стати учасником їх згуртованої команди, влитися в ряди представників успішної торгової марки.

Умови партнерства з даними брендом кардинально відрізняються від роботи по франшизі Суші Вок.

підтримка франчайзі

Окупити вкладені інвестиції і побудувати стабільний бізнес з франшизою «Кава лайк» вдається за рахунок надійної підтримки з боку франчайзера. Підписавши договір, кожен франчайзі може розраховувати на:

 1. координацію експертів при підготовці до відкриття кав’ярні;
 2. допомога з вибором місця — експерти мережі оцінюють вбрання франчайзі місце, вказуючи на приблизну прибуток від точки (це дає можливість робити реальні прогнози продажів);
 3. оформлення кіоску «кава з собою», підготовка інтер’єру і екстер’єру з дотриманням стандартів і вимог мережі;
 4. доступ до професійного сервісу закупівель, налагоджені логістичні процеси, аналіз оборотних активів з метою коригування механізмів управління;
 5. доступ до бази даних, яка постійно оновлюється.

Перевага франшизи «Кава лайк»

Партнери «Кава лайк», які бажають придбати франшизу, можуть розраховувати на постійну підтримку, роботу по успішної моделі бізнесу, яка вже не раз доводила свою ефективність.

Основними плюсами роботи по франшизі можна назвати:

 • надання докладної інструкції з відкриття точки і її подальшої діяльності (даний документ містить правила, критерії роботи, технологічні карти, вимоги та опис специфіки всіх процесів);
 • можливість в будь-який час скористатися общесетевой базою даних (в ній можна знайти відповідь на будь-яке питання, з яким за всю історію стикалася мережу);
 • персональний менеджер для кожної відкривається точки — після підписання договору франшизи на кожен проект виїжджає менеджер, який допомагає організувати все бізнес-процеси, починаючи від оцінки ефективності обраного місця до маркетингу;
 • ERP-system — результативний інструмент облікової політики, який дає можливість стежити за складськими залишками, роботою персоналу, грошовими потоками точки. Дана система була розроблена для компанії «Кава лайк», тому максимально відповідає всім вимогам мережі і не містить нічого зайвого.
 • CRM-system — програма, яка ставить конкретні завдання і видає орієнтовні показники для кожного франчайзі, а також фіксує відсоток виконання. Кожен партнер може стежити за своїм зростом, враховувати помилки менеджменту
 • Тренінговий центр — навчання управлінського та торгового персоналу основам успішної діяльності мережі. Після проходження даних курсів навчаються знають специфіку приготування напоїв, особливості роботи з обладнанням, основи якісного сервісу.

Порада: продавець франшизи не дає гарантії на стовідсотковий успіх реалізації проекту, але надає всі інструменти для швидкої окупності вкладень і відкриття стабільної процвітаючої бізнесу. Результат роботи залежить від того, наскільки вміло франчайзі зможе втілити в життя запропоновану стратегію.

фінансові аспекти

Зразкові фінансові показники роботи точок по франшизі «Кава лайк»:

 • рівень націнки — 200%;
 • середній чек однієї торгової точки — 150 рублів;
 • щомісячна виручка одного кіоску, що працює за франшизою (узятий середній показник) — 215 905 рублів;
 • рентабельність проекту — 28%.

При покупці франшизи необхідно сплатити паушальний внесок розміром 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У цю суму входить можливість працювати від імені даного бренду, підготовлений бізнес-план, бренд-бук, програма навчання персоналу, юридична та бухгалтерська підтримка.

На відкриття кіоску знадобиться 250 тисяч рублів (оформлення дозвільної документації, оплата оренди, нарахування заробітної плати персоналу, закупівля торгового обладнання, будівельні роботи).

Порада: вартість відкриття кіоску «Кава лайк» в кожному індивідуальному випадку може відрізнятися в більшу або меншу сторону, тому зазначені цифри приблизні.

З третього місяця роботи по франшизі кожен партнер повинен оплачувати роялті в розмірі 3%.

Чому саме «Кава лайк»? У Росії це одна з перших франшиз формату «кава з собою». Кожен партнер може уникнути тактичних помилок, якщо в потрібний момент запитає ради у тих, хто вже працює в даній сфері. У цьому головна перевага роботи у великій команді.

Якщо ж зазначені умови не підходять для вас, рекомендуємо ознайомитися з найвигіднішими франшизами в Росії з мінімальними вкладеннями.

Як купити франшизу «Кава лайк»?

Головний офіс компанії знаходиться в місті Іжевську (Удмуртська Республіка) за адресою вул. Карла Маркса, 218, оф. 701.

Для тих, хто бажає співпрацювати по франшизі і хоче дізнатися деталі партнерства, необхідно відвідати офіційний сайт компанії coffee-like.com і залишити заявку. Для цього треба зайти в розділ «Франшиза» і вкажіть свої ім’я, e-mail і телефон. На вказану поштову скриньку франчайзер відправить презентацію компанії та зв’яжеться для обговорення подальшої роботи.

Мережа активно розвивається, і її творці зацікавлені в розширенні, тому особливих вимог до потенційних франчайзі вони не висувають. Головне — бажання працювати і розвиватися, а також наявність стартового капіталу.

Також ви можете зв’язатися з представниками компанії «Кава лайк» по телефону 8-800-333-41-30.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Бізнесмен може хотіти відкрити тоновий і оригінальне. Але вже на старті його чекає велика кількість ризиків, з якими впоратися новачкові може бути не під силу. І, навпаки, при покупці франшизи такий підприємець отримує стабільну основу для розвитку, можливість використовувати налагоджені моделі управління. Хороша репутація бренду дає можливість знайти клієнтів без великих вкладень в рекламу, швидко окупити інвестиції.

Ссылка на основную публикацию