Каскад на довге волосся без чубчика

Стрижка каскад на довге волосся прекрасно виглядає без чубчика. Якщо вона буде виконана правильно, то зможе вигідно підкреслити особа. З нею вийде приховати недоліки зовнішності. Каскадна зачіска є універсальною, але більше вона підходить для тонких локонів. Завдяки спеціальній техніці плетіння локони знаходять обсяг.

Каскад передбачає створення плавного переходу з коротких на довге волосся. Стрижка має кілька варіантів, які створюються на основі перукарень тонкощів. Зачіска може мати рівні і рвані кінчики. Вона красиво виглядає як без чубчика, так і з нею.

Структура локонів впливає на створення об’ємного ефекту. Пасма повинні бути різними по довжині. Перукарі часто використовують поєднання технік, завдяки чому виходить оригінальна стрижка каскад. На довге волосся вона виглядає найкраще.

Багато хто вважає, що така зачіска не може бути виконана на густі пасма. Але це не так. На її основі виходить прекрасний результат з будь-якими волоссям. Якщо ж вони тонкі, то після стрижки знайдуть обсяг.
Кому підходить?


Стрижка каскад більше підходить на середні і довгі волосся, оскільки з нею можна усунути багато недоліків зовнішності. Наприклад, для подовженого обличчя відмінно підійде зачіска середньої довжини. Це дозволить згладити витягнутість особи. Каскадну стрижку можуть вибирати все. Але більше вона підходить до овального і трохи витягнутому типу особи.

Для особи з гармонійними рисами обличчя підходить «застиглий» каскад без чубчика. Ця стрижка має однакову довжину локонів, але кінчики виконуються трохи рваними. Зачіска буде більше поєднуватися з русявим локонами. Не менш красиво буде виглядати колорирование. Можливе забарвлення в контрастні кольори.

Стрижка каскад без чубчика більше підходить на пряме довге волосся, оскільки так буде підкреслено їх прекрасна структура. Ступінчаста укладка виглядає привабливо, важливо тільки вибрати відповідний силует. Для цього слід звернути увагу на те, як підстригаються пасма на маківці і потилиці. Наприклад, якщо особа вузьке або витягнуте, то задні пасма повинні бути до підборіддя. З круглим обличчям з краще зробити біля скронь.

Одні вибирають варіанти без чубчика. В цьому випадку стрижка каскад досить приваблива, оскільки тут ставиться акцент на довге волосся. Укладання з чубчиком не менше привабливі, оскільки коректують риси обличчя.

особливості укладання

Навіть якщо волосся довге, складний догляд укладання не вимагає. Необхідно лише зробити їх об’ємними, і ретельно обробити кінчики. Щоденна укладання виконується з феном. Спочатку необхідно помити голову, просушити феном з опущеною головою. Просушування виконується від коренів до кінчиків. Укладати слід руками, обробляючи їх гелем або воском. Під час роботи локони загортаються всередину. Фіксація забезпечується лаком.

Якщо потрібно святкова укладка, то буде потрібно трохи більше часу. Потрібно помити голову і на зволожені пасма нанести пінку. Просушувати їх слід феном і гребінцем. Потік повітря слід направляти від коренів до кінчиків. Для створення об’єму локони потрібно витягати під кутом 90 градусів. Потім за допомогою круглого гребінця потрібно закручувати пасма всередину або назовні. Все залежить від бажання.

Каскадна укладання має різні варіанти. Кінчики можуть бути всередині або зовні. Рваний варіант ідеальний для поєднання з косою чубчиком. В цьому випадку локони під час сушки потрібно розчесати в різні боки.


Можна вибирати різні види проборов. Їх створюють різними методами: у вигляді зигзага, в центрі, праворуч і ліворуч. У будь-якому випадку вибирати його слід індивідуально. Укладання виконується за допомогою спеціального прасування. За допомогою рівних локонів підкреслюється оригінальність каскаду. Тільки використовувати праску потрібно з захисними засобами.

види каскаду

Всі різновиди каскаду оригінальні по-своєму. Вибирати їх слід на основі типу особи і стилю. Виконання будь-якої стрижки слід довірити майстру, оскільки через незнання можна зіпсувати все. А після цього доведеться вибирати щось інше.

  • Класичний. В цьому випадку локони стрижуться так, щоб в довжині вони збільшувалися плавно — з верхівки до кінчиків. Варіант відмінно виглядає з чубчиком і без неї. Іноді класичний вид називають градуйованим. Це пов’язано з переходом пасом. Перехід буває плавним і різким. Для підкреслення різкого переходу кінчики локонів обробляють контрастно. У роботі використовуються звичайні і філіровочние ножиці.
  • Асиметричний. Укладання з асиметричними формами і лініями підходить більше для креативних особистостей. У цьому випадку буде потрібно щоденний догляд. Зробити зачіску оригінальною допоможе якісна укладання і фіксуючі засоби. Виконувати процедуру потрібно тільки зі здоровими локонами. Такий варіант більше підходить для урочистих випадків.
  • Рваний. Такий вид каскаду більше підходить для молоді. Верхні локони остригають безладно. Їх довжина може бути різною. Причому не дотримуються правила симетрії і систематизації. Завдяки цьому виходить різкий перехід між локонами. Нижні зазвичай стрижуть рівно і прямо.
    Рваний вид каскаду більше йде до широких вилицях і трикутного типу обличчя. Виконуватися робота повинна професійним майстром, а без досвіду тут навряд чи щось вийде.
  • Структурований. При цьому варіанті виконується два рівня каскаду. Структурований вигляд укладання більш скромний. Верх потрібно створити у вигляді шапочки. Для виконання роботи використовується спеціальна технологія. Шапочка створюється оформленої. Нижню частину пасом не обробляють ножицями. Ця укладка більше йде до прямих і жорстким пасмам. При її виборі слід враховувати зовнішність, оскільки з нею риси обличчя стануть більш виразними.

Вибрати відповідну стрижку допоможе стиліст. Для кожного типу особи є підходящий варіант зачіски. Кругле обличчя буде більше поєднуватися з класичним варіантом, косою чубчиком. Для корекції квадратного типу обличчя зовнішності слід використовувати укладання з рваною чубчиком. У будь-якому випадку підходить прямий і косий проділ.

Кожен варіант каскаду на всіх виглядає по-різному. Все залежить від того чи є чубчик, який створений проділ. Також на це впливає тип особи. Укладання займає небагато часу, а образ завжди буде ефектним.

Ссылка на основную публикацию