Карти Таро: значення і тлумачення кожної карти

Якщо ви використовуєте карти Таро, потрібно знати значення і тлумачення кожної карти. Всього в колоді 22 основних аркана — їх розшифровка найбільш важлива. Але є і додаткові карти в колоді. Розглянемо значення кожної коротко.

Карти Таро: Старші аркани

Всього старших арканов 22. Їх значення наступне:

 1. Шут (Дурень, Дурень) — символ людини на початку духовного шляху. Ця карта відображає вибір напрямку, від якого буде залежати все подальше життя. Посил: «Я відкритий для нових вражень і довіряю Всесвіту»
 2. Маг — уособлення керівної сили, Долі. Це і удача, яка охороняє від неприємностей і негараздів. Посил карти: «Я знаю, чого хочу і отримаю бажане»
 3. Верховна Жриця символізує жінку і жіночність. Це інтуїція, підсвідомість, розкриття особистості через передчуття, мудрість і знання. Посил карти: «Я покладаюся на свою інтуїцію і вірю, що вона мене не підведе»
 4. Імператриця символізує жіночу енергію, яка проявляється в творчості і творення. Це уособлення гармонії, вміння приводити в систему все, що відбувається навколо. Посил карти: «Я творю і процвітають»
 5. Імператор символізує розум і взаємини з оточуючими. Це уособлення чоловічої енергії достігаторства і відповідальності за власне життя. Посил карти: «Я домагаюся цілей, знаю, до чого йду»
 6. Іерофант (Жрець) уособлює потребу людини в розумінні сенсу життя. Це відповідальність, дотримання закону, порядок у всьому. Посил карти: «Я вірю в традиції і свято їх дотримуюсь»
 7. Аркан Закохані — це потреба в радості, любові, щирих емоціях. Посил карти: «Я вибираю все, що допомагає мені досягти гармонії»
 8. Колісниця — це прагнення до пізнання всього нового, до розв’язання протиріч. Ця дія в напрямку до поставленої мети. Посил карти: «Я знаю, до чого йду, і роблю все для цього»
 9. Карта Сили символізує владу, силу, майстерність, єдність. Це потреба людини наповниться життєвою енергією, необхідною для успіху. Посил карти: «Я наповнений силою і сповнений енергії»
 10. Відлюдник — уособлення мудрості та терпіння. Це рушійна сила, яскравий внутрішній світ, який опромінює людину на його життєвому шляху. Посил карти: «Я прагну отримати знання, необхідні для розуміння суті речей»
 11. Колесо Фортуни — символ мінливості життя, здатність сприймати зміни правильно і реагувати на них належним чином. Посил карти: «Я правильно проходжу і завершую всі життєві етапи, щоб наблизитися до щастя»
 12. Справедливість — це істина і рівновагу, логіка і розум, вміння абстрагуватися від емоцій і приймати єдино вірне рішення. Посил карти: «Я прагну до істини і покладаю відповідальність за все, що відбувається зі мною тільки на себе»
 13. Повішений — карта символізує погляд на ситуацію під призмою логіки. Уміння прийняти і прислухатися до різних думок, сприймати інформацію в умонастрої доброти. Посил карти: «Я оцінюю те, що відбувається розумом»
 14. Смерть — це кінець всього. У сприятливому сенсі — завершення віджилого життєвого етапу і перехід на новий. Позбавлення від всього зайвого, непотрібного. Посил карти: «Я з вдячністю прощаюсь з усім, з чим необхідно розлучитися для мого і загального блага»
 15. Помірність — карта, яка символізує роздоріжжі: необхідно розібратися в особистому житті і зрозуміти, куди рухатися далі. Посил карти: «Я забуваю про зайві емоції, наповнювати духовної і фізичної енергією»
 16. Диявол — символ тіньової сторони особистості, уособлення пороків, залежностей, всього темного, що є в людині. Посил карти: «Я приймаю і пізнаю темні сторони своєї особистості»
 17. Вежа — це всілякі перепони, які людина власноруч споруджує у своєму житті. Обмеження і негативні установки, лицемірство і фальш. Посил карти: «Я розбираюся в тому, що істинно, а що хибно, і позбавляються від неправильних поглядів»
 18. Зірка — це оптимізм, надія, пізнання духовної сторони своєї сутності, життя в гармонії з законами Всесвіту. Посил карти: «Я вірю в себе і силу своїх думок. Я знаю, що всі мої бажання виконуються »
 19. Місяць — уособлення невпевненості в собі, комплексів, внутрішніх проблем людської особистості, негативні сторони несвідомого. Посил карти: «Я вивчаю свій духовний світ, щоб не повторювати колишніх помилок»
 20. Сонце — це правда, сила, життєлюбність, стійкість, прагнення розвиватися, пізнавати себе і навколишній світ. Посил карти: «Я мислю позитивно, дію на благо собі і оточуючим, прагну приносити користь»
 21. Суд — це плата за рахунками. Кармічні насіння, посаджені в минулому, завжди дають сходи. Посил карти: «Я отримую по заслугам, руйную минуле і строю майбутнє власними руками»
 22. Світ — це кінець неспокійною життя, досягнення гармонії і спокою, стан умиротворення і щастя. Посил карти: «Я незалежна особистість, щаслива і вільна від усього»

Карти Таро і значення кожної карти можуть варіюватися в залежності від того, в оточенні яких арканов вони з’являються в розкладі. Значення в тлумаченні має і те, в прямому або перевернутому положенні з’явилася карта. Перевернуте положення завжди має негативне забарвлення.

Дивіться відео про карти таро (значення і тлумачення кожної карти):

Вивчаючи кожну карту, подумки зверніться до неї з хвилюючим питанням. Уявіть, що ведете діалог з Вищими силами. Прислухайтеся до відчуттів — як реагує свідомість на ту чи іншу карту. Зрозумівши і прийнявши свої емоції, ви зможете краще пізнати істинний сенс кожної карти Таро і скласти правильне тлумачення.

Саме ваш внутрішній стан в момент ворожіння впливає найсильніше на результат передбачень. Ніхто, краще вашого підсвідомості, не знає справжніх відповідей на питання, що цікавлять. Враховуйте це — не просто механічно вивчайте значення арканов, але і прислухайтеся до відчуттів свого внутрішнього «Я».

Ссылка на основную публикацию