Карти Повішений в розкладах Таро — значення і тлумачення

Карти Таро вражають різноманіттям арканов, використовуваних для ворожіння, а також точністю одержуваних прогнозів. З їх допомогою ви легко впізнаєте, що підготувала для вас доля на найближче майбутнє в різних сферах життя, а також зрозумієте, як найкраще зараз діяти для досягнення бажаного результату. Ця стаття являє собою детальний огляд карти Таро Повішений.

Характеристики аркана Повішений Таро

Карта зображує перед нами симпатичного юнака, повішеного за праву ногу на хресті Т-подібної форми, який зроблений з свіжозрубаних дерев. Він висить зі зв’язаними за спиною руками і, по ідеї, повинен виражати страждання, але в дійсності на його обличчі ми спостерігаємо умиротворення, ліва нога вільна і занедбана на праву.

В астрології карті відповідає зодіакальне сузір’я Риб, що символізує жертовність і просвітлення. А планета Сонце, що відноситься до аркані повішеного, позначає полон або значні життєві перевороти, які обумовлені усвідомленням чогось значимого.

У загальному плані Повішений є також Учням, адже вчення теж в якійсь мірі — це примус, воно, хоч і тимчасово, але обмежує свободу людини. З іншого ж боку, завдяки вченню у людини з’являється можливість переосмислити своє життя, подивитися на старі речі новим поглядом. Також повішеного можна назвати Посвяченим, адже він ознайомлений з містичною стороною речей, усвідомлює, що не може вплинути на їх хід, а тому смиренно підкоряється долі. Він не тривожиться з приводу тимчасових незручностей.

Раніше ця карта носила назву «зрадника» (саме таким чином вішали тих, хто зраджував своїх друзів або рідних). Вона інтерпретувалася як загроза зради або отримання покарання за нього. Але вже в 16 столітті з’явилася сучасна назва аркана, під яким ми використовуємо його по сьогоднішній день.

Тепер перейдемо до докладного огляду всіх характеристик цього аркана Таро.

У прямій позиції

Карта повішеного говорить про жертву і відплату, потрібно прийняти свою долю і шукати в ній сенс. Жертва потрібна для того, щоб людина позбулася того, що йому вже не потрібно, наповнився мудрістю, просвітився. Необхідно мати почуття обов’язку і виконувати свої обов’язки.

Інше значення карти — перевороти в житті, зміна звичної системи цінностей. Зараз настав час, коли потрібно переосмислити прожите життя, це період формування майбутнього (за аналогією ототожнюється з фазою лялечки у метелика). Зараз не потрібно поспішати, необхідно виконувати копітку роботу, а згодом ви зможете насолодитися її результатами.

Зараз Доля виносить вам свій вердикт, карта може також розповісти про сильному негативі (аж до нещасних випадків і навіть загибелі).

 1. Вам необхідно добре попрацювати, щоб забезпечити собі фундамент перспективного майбутнього. Доведеться виконувати роботу, за яку ви не отримаєте багато фінансових коштів. Але таким чином ви зможете відпрацювати свою негативну карму, що позитивно позначиться на вашому майбутньому.

Аркан повішеного свідчить про збитки, високих податках, загрозу банкрутства. Ви будете стикатися з протистоянням своїх партнерів по бізнесу. Доведеться переживати приниження, давати хабарі. Не виключається служба в армії (термінова).

 1. У сфері здоров’я вказує на проблеми з тиском, інсульти, важке протікання вагітності. Якщо поруч випадає карта Вежі — не виключається хірургічне втручання.
 2. Повішений в Таро в стосунках розповість про тривалий період залицянь (це самий благополучний варіант розвитку подій). А, як правило, людина страждає від болісних відносин.
 3. Карта вкаже на особистість двох типів: дуже терплячого і нешкідливого чоловіка або агресивного, різкого, буйного. Характерний трудоголізм, підходить робота медсестри, вихователя, вчителя.
 4. Якщо в житті багато проблем, типово вороже ставлення до світу. Разом з тим, людина обожнює затишок, стабільність, комфорт. Відрізняється акуратністю, педантичністю, рахує гроші, але не з тієї причини, що скупий, а так як постійно стикається з великими витратами.
 5. Аркан повішеного намагається попередити вас про появу труднощів в житті, доведеться чимось жертвувати, принижуватися.
 6. Рекомендація карти: погоджуйтеся на жертву, щоб згодом досягти бажаного, докладайте зусилля.
 7. Відповідь на вашу питання, найімовірніше, негативний. Можете постраждати від патологій, недоотримати фінанси, ваші надії будуть обмануті.

У зворотній позиції

Карта повідає про егоцентризм, зануренні в свій світ, безглуздою жертві, а також марною гонитві за нереальною мрією. Людина відстоює свої інтереси і незалежність через що регулярно виявляється в конфліктних ситуаціях. Любить себе, егоїст.

 1. Людина змушена з кимось конкурувати, вимагати повернення боргів, підвищується його активність. Свідчить про не дуже приємних розмовах.
 2. Унаслідок сильної розбурханої людина пропускає початок захворювання. Повішений вказує на підвищену потенцію.
 3. У відносинах — постійні конфліктні ситуації, партнери не розуміють один одного, кожен займається своїми інтересами.
 4. Відповідь на вашу питання негативний.
 5. Карта рекомендує вам захищати свої інтереси.

Загальне значення карти Повішений Таро

Аркан повішеного повідає про тупикової ситуації. При першому погляді вона може здатися безвихідній, але якщо ви придивитеся, то зрозумієте, що зовнішня нерухомість приховує за собою відмінну перспективу переосмислення багатьох речей у своєму житті, що в свою чергу призведе до певних змін.

Зараз час пасивності, відсутності рухів і активності.

У кар’єрі

У сфері роботи аркан також вказує на уповільнення всіх процесів, можлива навіть повна зупинка. Людина стикається з тим, що його проекти «зависають», зриваються всі старі плани, при цьому не виходить зайнятися втіленням в життя нових. Спочатку на роботі виникають дрібні негаразди, прикрі дрібниці, які, накопичуючись, перетворюються в сніжний ком, готовий завдати вам серйозної шкоди.

Зараз, знову-таки, важливо пригальмувати і переосмислити своє життя і свою поведінку. Тільки після цього Вищі Сили дозволять вам зайнятися вирішенням своїх проблем.

У сфері свідомості

Тут Повішений також говорить про кризу. Ви занадто довго жили по застарілої моделі поведінки, що стало найбільшою перешкодою для вас. Необхідно вчитися по-новому дивитися на світ, адаптуватися до нових умов або нового заняття. Але коли ви зрозумієте корінь своєї проблеми, ретельно її проаналізуєте, то зможете усвідомити її сутність і, доклавши певних зусиль, змініть ситуацію в кращу сторону.

Повішений Таро значення у відносинах

В особистій сфері дванадцятий аркан Таро свідчить про своїх найсумніших аспектах. Ви міцно-міцно застрягли в своїй теперішній непривабливою ситуації. Можливо, ви занадто багато часу провели на самоті, довго безуспішно намагалися знайти свою любов, або, навпаки, перебуваєте у відносинах, які діють на вас згубно. У будь-якому випадку тут також важливо усвідомлення проблеми і потім її опрацювання.

Поєднання з іншими картами

Це було значення 12 аркана Таро, а зараз настав час дізнатися, як трактується поєднання карти повішеного з іншими арканами колоди Таро.

 • З арканом «Шут» — вихід з темниці, зняття гіпсу.
 • З арканом «Маг» — завершиться період байдикування, вами можуть маніпулювати.
 • З арканом «Верховна Жриця» — запасіться терпінням.
 • З арканом «Імператриця» — шукайте вигоду для себе у всьому.
 • З арканом «Імператор» — період повного затишшя.
 • З арканом «Іерофант» — змініть свій світогляд.
 • З арканом «Закохані» — жертва в ім’я любові.
 • З арканом «Колісниця» — жертва з метою самоствердитися.
 • З арканом «Сила» — час очікування, потрібно виграти час.
 • З арканом «Пустельник» — час необхідного самотності; каяття.
 • З арканом «Колесо Фортуни» — людина нудиться в очікуванні.
 • З арканом «Справедливість» — скоро буде винесено вирок.
 • З арканом «Смерть» — ви вийдете зі складного лабіринту життя.
 • З арканом «Помірність» — ваші страждання зменшаться.
 • З арканом «Диявол» — вас покарають.
 • З арканом «Вежа» — відплата.
 • З арканом «Зірка» — бажання вийти з глухого кута.
 • З арканом «Місяць» — станете жертвою брехні.
 • З арканом «Сонце» — ваші муки будуть нагороджені.
 • З арканом «Суд» — зможете спокутувати свої провини.
 • З арканом «Мир» — переворот.
 • З арканом «Туз Жезлів» — втрата запала.
 • З арканом «Двійка Жезлів» — пауза.
 • З арканом «Трійка Жезлів» — плачевний підсумок.
 • З арканом «Четвірка Жезлів» — зіткнетеся з безвихідним становищем.
 • З арканом «П’ятірка Жезлів» — будете шукати вихід з глухого кута.
 • З арканом «Шістка Жезлів» — безглузда жертва.
 • З арканом «Сімка Жезлів» — розчищення доріг.
 • З арканом «Вісімка Жезлів» — жертвоприношення.
 • З арканом «Дев’ятка Жезлів» — боротьба з уявними перешкодами.
 • З арканом «Десятка Жезлів» — ви пожертвуєте собою.
 • З арканом «Паж Жезлів» — порахуйте залишки.
 • З арканом «Лицар Жезлів» — вийдете з колії.
 • З арканом «Королева Жезлів» — пожертвуєте собою заради роботи, творчості.
 • З арканом «Король Жезлів» — застарілі життєві позиції.

Ми розкрили для вас значення аркана Повішений. Пропонуємо вам до перегляду відео, з якого ви дізнаєтеся ще більше цікавої інформації про дванадцятому аркані Таро

Marissa

Ссылка на основную публикацию