Карта Тінькофф — умови і відсотки

Сучасні банки та інші комерційні організації в даний час придумують все більше нових опцій, послуг і «фішок» для залучення і утримання своїх клієнтів. Адже з кожним роком зростає конкуренція, а значить, стояти на місці не можна.

Стрімко набирає обертів мода на самообслуговування в мережі інтернет. Компанії різного профілю прагнуть не тільки створювати власні сайти, але і придумувати для користувачів різні додатки, системи користування і особисті кабінети для зручності. Тепер стало легко зробити вклад у банку, отримати кредитну карту Visa Gold, кредитну карту Кукурудза, відкрити рахунок в банку і навіть замовити корпоративну карту ВТБ24 не виходячи з дому. Не виключенням є і отримання кредитної картки від компанії Тінькофф, яка пропонує вигідні умови і отримання через заявку на сайті.

Кредитна карта Тінькофф Платінум — умови

Сума ліміту, на яку може сподіватися будь-який потенційний власник кредитної картки Тінькофф Платинум, досягає 300 тисяч рублів. Але розраховується вона індивідуально, виходячи з ваших доходів, стажу та кредитної історії, яку, зрозуміло, ніхто не відміняв, навіть незважаючи на те, що заявка оформляється онлайн. Довідки про зарплату і документи, що підтверджують стаж роботи, при цій процедурі не будуть потрібні.

Кредит може надаватися на пільгових умовах, тобто до 55 днів пільгового періоду дається можливість здійснювати покупки під 0% річних. Крім того, погашати заборгованість по карті можна по всій Росії без комісії.

Кредитна карта Тінькофф — умови отримання

Отримати кредитну карту компанія Тінькофф пропонує в три етапи:

  • Заповнення заявки на сайті без відвідування офісу;
  • Отримання повідомлення про рішення по заявці протягом декількох хвилин;
  • Отримання кредитної карти з рук представника банку або поштою безкоштовно.

Порада: якщо ви спробували оформити кредитну карту Тінькофф Платінум через інтернет і отримали відмову, спробуйте зробити те ж саме через пару місяців. Можливо, компанію просто не влаштував ваш стаж роботи або деякі інші умови. До того ж умови мають тенденцію з часом змінюватися під впливом будь-яких чинників.

Тінькофф — який відсоток по кредитній карті?

Кредитних карт на сьогодні пропонується безліч і всі вони мають різні умови використання. Більшість з них оснащені послугою пільгового періоду в 50-55 днів, але по закінченні цього часу певний відсоток буде нарахований обов’язково, адже комерційні організації і існують для того, щоб заробляти гроші. При цьому процентні ставки найчастіше визначаються індивідуально, виходячи з деяких особливостей клієнта. Це може бути стаж роботи, його доходи, кредитна історія, вік і багато іншого. Чим менше компанії буде подобатися потре потенційного позичальника, тим вище процентну ставку і менше термін йому нададуть.

Щорічно держатель кредитної картки Тінькофф Платінум зобов’язується платити 590 рублів за сервісне обслуговування. Поза пільгового періоду діє ставка в 24,9% річних для покупок і 32,9% для зняття готівки. Крім того, при знятті готівки є додаткова комісія в 2,9% від суми плюс 290 рублів.

У Тінькофф діє і мобільний гаманець. Плата за здійснення операцій через нього становить додатково 2% від суми операції. Діє, до всього іншого, і страховий захист. Плата за дану послугу становить ще 0,89%.

Порада: якщо вам не вдалося скористатися пільговим періодом, постарайтеся внести хоча б якусь суму грошей, нехай навіть вона буде меншою за ту, що ви повинні по карті. Мінімальна сума платежу для того і потрібна. Вам слід внести суму не меншу, що встановлена ??організацією Тінькофф. В такому випадку вам нарахують тільки відсотки по кредиту і ніяких штрафів очікувати не доведеться.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Компанія Тінькофф пропонує унікальну можливість отримати кредитну карту Платинум не виходячи з дому. Для цього потрібно всього лише оформити заявку на сайті і отримати схвалення організації. Крім того, Тінькофф пропонує досить вигідні умови кредитування і не вимагає залучення поручителів, довідок про доходи, підтвердження стажу та зайнятості. Офіс компанії ні за яких обставин відвідувати не доведеться, сервіс практично цілком побудований на самообслуговуванні, а доставка карти і консультації по гарячій лінії надаються безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию