Камені для Терезів жінок за датою народження

Представники сузір’я Терезів, що народилися в дні сонячної осені, відрізняються своїми інтелектуальними здібностями. Жінкам властива ще й романтичність, доброта і цнотливість, але їм потрібно, щоб шальки терезів перебували в урівноваженому стані, інакше починають терзати сумніви, коливання щодо прийняття правильного рішення. Звідси, мінливість характеру, думок і настрою. Ваги можуть швидко розгніватися: одна чаша ваг перетягнула іншу. В такому стані Терези не схожі на себе, але хвилинне роздратування минуло — жінка вже посміхається. Саме тому цей знак зодіаку потребує постійної моральної підтримки, вимагає, щоб хто-небудь з друзів постійно знаходився поруч.

Ваги вибирають талісман

Жінкам-Терезам підходять різні камені, як дорогоцінні, так і звичайні, які можуть стати оберегами і управляти подіями в житті власника, впливати на стан його організму. Будь-камінь талісман завжди приносить успіх і удачу. Добре, якщо талісман для ваг, незрозумілий знак, ієрогліф, взятий з давньогрецької або японської символіки. Успіх принесе оберіг жаба або серце. До речі, прикраси неодмінно повинна бути являти собою кулон, медальйон, можна підвіски, але обов’язково з парним кількістю намистин. Краще вибирати каміння блакитного, зеленого, білого кольору в срібній оправі.

Камені по знаках зодіаку надзвичайно різноманітні. Вирушаючи в ювелірний магазин, Терезам ж потрібно звернути увагу на такі камені:

 • Корал — перший талісман для жінок Терезів. Хоча він за походженням мінерал, його властивості дуже високі. Він допомагає стати цілеспрямованим, розвинути інтуїтивне відчуття. Кристал охороняє свого господаря від всіляких неприємностей.
 • Допоможе завести нові знайомства лазурит. М’яка енергетики каменю здатна позбавити від внутрішніх суперечностей. Вибухів гніву, які іноді виявляються у представниць цього знака Зодіаку. Він додасть бажання діяти, допоможе досягти бажану ціль. Лазурит допоможе ладити з оточуючими і зберігати власну думку.
 • Душевна гармонія прийде в Терезам від кристалів малахіту, чисто жіночого каменю, з яким пов’язано безліч легенд. Основне повір’я полягає в тому, що малахіт здатний повернути і продовжити молодість. Тому будь-яка дівчина мріє отримає талісман з малахіту.
 • Для знака зодіаку ваги не зайвим буде придбання медальйона з аметистом, який посилює вплив інших коштовностей.
 • А ось опал підходить тільки людині з чистими намірами, інакше камінь введе розум в оману. Цей дуже сильний камінь, тому він підходить тим жінкам, які прагнуть відстояти справедливість. Він допоможе навчитися приймати чіткі рішення, не відчуваючи при цьому коливань. Однак, прикраси з опалом потрібно одягати не часто.
 • Коштовне каміння повинні збільшувати силу волі Терезів. Найбільш підходящим в цьому відношенні є алмаз, який вбереже від спокус, додасть господині сміливість і рішучість, чого так часто не вистачає жінкам-Терезам.
 • Астрологи радять Терезам носити обереги з аметистом, так він здатний позбавити від поганих звичок, розвинути почуття інтуїції. Самоцвіт вбереже від стресів і потрясінь.

Поради астрологів

Гороскоп Терезів підказує їм мати в своїй скриньці для коштовностей сердолік, цирконій, авантюрин. Ці камінці будуть надавати сприятливо вплив на організм господині. Якщо ж в скриньці з’являться топаз або змійовик, сапфір або хризопраз душевний спокій жінки буде порушено.

Астрологи попереджають, представницям-Терезам не слід мати такі камені:

 • Гагат — чорний за кольором мінерал наділений «чорними» якостями: він викликає прояв мізантропії, що вкрай небажано людинолюбним Терезам. Чорний камінь здатний порушити душевний спокій Терезів, і, як наслідок, глибоке депресивний стан. Гагат — камінь не для Терезів.
 • Чи не принесе користь Терезам коштовності яскраво-червоного кольору, в тому числі і онікс, опал, змійовик, адже ці мінерали охороняють сузір’я Овна, що є повною протилежністю Терезам.
 • Не слід купувати Терезам онікс, який буде стримувати емоції господині. Енергетичні імпульси будуть накопичуватися в душі, що призведе до того, що людина замкнеться в собі.
 • Хоча гематит і сприяє здійсненню бажань, але дуже часто Ваги хочуть мати відразу багато, тому вони не відчують дію каменю. Крім цього, він переплутає хороші наміри жінки з поганими і виведе на перше місце погані нахили. Гематит, що володіє сильною енергетикою, може негативно вплинути на здоров’я Терезів.

Що підказує гороскоп?

Астрологи радять жінкам-ваг вибирати професії дипломатичного і юридичного профілю, так їм притаманне вміння знаходити рівновагу з усіма. Ваги мають здатність вести суперечки, тому їх присутність бажано на переговорах будь-яких рангів. Але приймати остаточне рішення будуть інші дипломати, так як Ваги будуть коливатися, шукати нові аргументи і докази спірного питання.

Представниці цього знаку Зодіаку можуть повести за собою групу людей, але це буде тоді, коли жінки будуть відчувати власну необхідність.

Камені, які підходять для ваг жінок, покликані посилити якості, дані природою, жінкам-Терезам потрібні талісмани і обереги, причому, саме для них обов’язково вибирати коштовність за датою народження. За гороскопом Терези діляться на три групи, причому, управляє ними різні планети:

 • З кінця вересня і до початку жовтня Терезами керує Венера, м’яка і ніжна планета, тому таким людям властива мрійливість, і завжди не вистачає твердості характеру. Вони дуже довірливі і вважають, що всі навколишні бажають їм добра. Допомогти їм можуть камені з сильною енергетикою: алмаз, місячний камінь, лазурит, кварц, аметист, тигрове око, яшма, гірський кришталь.
 • Народжені до середини жовтня потрапляють під вплив Сатурна, який уособлює працелюбність. Жінки цього знака розважливі, але в той же час, скромні, невибагливі, можуть самозабутньо витрачати весь свій час на сім’ю, забуваючи про себе, нічого не вимагаючи натомість. Щоб жінка звернула увагу на себе, потрібна допомога оберегів: смарагду, топаз, турмаліну, циркону, хризоліт.
 • Кінець жовтня переходить під заступництво Юпітера. Жіночій половині властива витонченість, бажання творити. Вони поважають традиції своєї сім’ї, роду. Ці люди прагнуть мати всі блага життя. Їм підійде рубін, сапфір, берил, топаз, турмалін.

Талісмани і обереги здійснюють позитивний вплив на характер жінок, що народилися під сузір’ям Терезів. Вони розкривають в них все позитивні якості, що дрімають в глибинках душі і захищають від несприятливого впливу зовнішнього світу.

Подарунки Терезам

Вибираючи прикраса для Терезів, необхідно представляти, яка якість людини хочеться підсилити. Можуть бути наступні варіанти:

 • Прикраси з аквамарином підійдуть Терезам-дипломатам, так як будуть сприяти плідній діяльності.
 • Терезам, які надзвичайно скромні, вважають за краще знаходитися в тіні, допоможуть прикраси з лазуритом. Під впливом цього каменю людина проявить себе і доб’ється значного успіху.
 • Сумнівним Терезам, затрудняющимся приймати самостійні рішення, потрібно дарувати турмалін. Він допоможе позбутися від подвійного стану, додасть спокій, гармонію потокам енергії в душі власника.
 • Нерішучому людині потрібен опал, що допомагає утвердженню особистості. Мінерал не тільки підтримає здоров’я господаря, але і змінить його життєву позицію, закличе до рішучих дій.
 • Чоловік, що вибирає подарунок для своєї дружини, повинен звернути увагу на берил, так як він буде охороняти сім’ю.
 • А ось опал дарувати Терезам можна. Цей камінь господиня повинна купити сама, а, може бути, він дістанеться їй спадок. Камінь може бути оформлений у вигляді прикраси, це можуть бути статуетки, будь-які предмети побуту.

Ваги — витончені, талановиті люди. Вони володіють великою життєвою енергією, повні творчих починань. Їм просто необхідно мати в скриньці з коштовностями кілька талісманів, які додадуть впевненість, захистять від поганої людини, принесуть підтримку і віддадуть свою енергію.

Ссылка на основную публикацию