Кальцію хлорид для обличчя, пілінг в домашніх умовах з дитячим милом

Очищення шкіри може проходити за різними схемами і одним з видів глибокого впливу в косметології вважається пілінг. Він представлений у вигляді хімічного, механічного або комбінованого впливу на шкіру. Є кардинальні відмінності в пристроях, а якщо йдеться про апаратне перетворення шкіри, а також в застосовуваних речовинах, що активують реакції усунення відмерлих клітин. Одним з таких варіантів є використання кальцію хлорид для особи, а пілінг можливий в домашніх умовах з додатковим використанням дитячого мила. 

Переваги та недоліки пілінгу з хлористим кальцієм

Ефективність пілінгу з хлористим кальцієм залежить від схеми його проведення, періодичності, наявних проблем зі шкірою. Якщо все зробити правильно, з урахуванням протипоказань, то переважними особливостями процедури над іншими способами очищення можуть стати наступні результати:

 • Якісне і глибоке звільнення шарів епідермісу від старих частинок, забруднень. За рахунок хімічної реакції кальцію хлорид відбувається своєрідне скочування вже непотрібних для тканин клітин;
 • Стимулювання утворення нових клітин або їх регенерація;
 • Одночасно з пілінгом відбувається освітлення особи;
 • Згладжування незначних зморшок, усунення дрібних дефектів;
 • Зменшення чорних крапок, вугрової висипки;
 • При необхідності додаткове підсушування шкіри обличчя;
 • Комплексний пілінг покращує живлення шкіри, надходження до тканин кисню, а також сприяє гарній підготовці до подальших косметичних процедур.

Плюси процедури з хлористим кальцієм можна оцінити тільки при правильному її проведенні, причому, вже після першого сеансу. Незважаючи на можливість використання кальцію хлориду в якості засобу для пілінгу, в процесі застосування відбуваються певні хімічні реакції і дотримання запобіжних заходів обов’язково. Якщо є сумніви в тому, що в домашніх умовах можна буде провести процедуру на належному рівні, то краще звернутися до фахівця.

Кальцію хлорид для пілінгу особи може бути не тільки корисний, є і деякі недоліки. В першу чергу це ймовірність пересушування шкіри, а, якщо вона спочатку має цей недолік, то є ризик отримання додаткових дерматологічних проблем.

Запобіжні заходи

Щоб пілінг особи не стала причиною негативних наслідків для шкіри, слід дотримуватися запобіжних заходів. В першу чергу потрібно виключити протипоказання, а до них відноситься: особлива чутливість шкіри, сухість, лущення, індивідуальна непереносимість розчину, рани, що протікають дерматологічні порушення, а також серйозні хронічні захворювання в стадії регресу.

Крім протипоказань обов’язкові до виконання правила проведення пілінгу з хлористим кальцієм, до них можна віднести:

 1. Проведення своєрідного тесту при використанні кальцію хлориду перший раз. Нанести потрібно розчин на руку, залишити і при відсутності печіння, свербіння або інших незвичайних реакцій, можна приступати до подальшого очищення шкіри обличчя;
 2. Пілінг не повинен здійснюватися частіше 7-10 днів;
 3. Область особи, де шкіра особливо тонка і чутлива (область навколо очей, в районі губ) краще зберігати при активної речовини;
 4. Застосування додаткових поживних коштів після очищення, так як в процесі хімічного пілінгу може наступити пересушування тканин
 5. Забороняється відхилятися від схеми проведення процедури, наприклад, залишати хлористий кальцій на тривалий термін, змішувати або одночасно додавати інші склади;
 6. Відновлення і підтримання особи відразу після глибокого пілінгу, зокрема уникати впливу ультрафіолету, використання скрабів, додаткових косметичних засобів аналогічної дії.

Плануючи досягти максимальний ефект від процедури, не потрібно забувати про запобіжні заходи і при появі ознак подразнення, надмірної сухості або інших негативних явищ, такий метод пілінгу слід скасувати.

Застосування кальцію хлорид в салонах

Кальцію хлорид активно застосовується як в домашніх умовах, так і в косметичних салонах. Принцип проведення пілінгу особливо не відрізняється, але у випадках залучення фахівця вдається більш якісно обробити потрібні ділянки шкіри обличчя, попередити неприємні наслідки.

Орієнтовно процес застосування хлористого кальцію в салонах виглядає наступним чином:

 • Зняття макіяжу, причому засобами, що не передбачають підсушує ефект;
 • Нанесення розчину кальцію хлориду по певних лініях, зазвичай вони відповідають масажним напрямками. Після висихання першого шару косметолог рівномірно наносить ще один. Кількість може варіюватися від 4-х до 7-8. Пілінг проводиться ватяними дисками, які при кожному шарі змінюються;
 • Маніпуляції з мильною піною. Вона може бути заздалегідь заготовлена, наноситися на обличчя втираючими рухами, що і провокує основні реакції очищення. Рухи косметолога здійснюються до тих пір, поки не з’являться освіти у вигляді своєрідних скачувань, які і символізують про якісному запуску процесу пілінгу;
 • Зняття, акуратне очищення шкіри обличчя від сформованих фракцій, умивання теплою водою;
 • Нанесення живильного крему або косметичного засобу, який підтримає глибоко очищену шкіру, поліпшить ефективність процедури.

За вартістю така послуга цілком прийнятна, в залежності від стану шкіри, планованого ефекту і існуючих проблем зі шкірою, фахівець може призначити через деякий час повторний сеанс.

Пілінг з хлористим кальцієм і дитячим милом в домашніх умовах

Самостійно також можна застосовувати пілінг хлористим кальцієм в домашніх умовах. Для цього потрібно придбати сам розчин, концентрація якого повинна бути в межах 5-10%, а також класичне дитяче мило. Є рецепти і з іншими видами мила, але аромати, присутність барвників, добавок можуть вплинути на якість процедури, викликати специфічні реакції на відносно пошкоджених тканинах епідермісу.

Пілінг з хлористим кальцієм і дитячим милом в домашніх умовах аналогічний маніпуляціям в салонах і виглядає наступним чином:

 • Пілінг з хлористим кальцієм і дитячим милом

  Слід вмитися, зняти макіяж;

 • Розкрити ампулу кальцію хлориду, набрати вміст в шприц, рясно змочити ватний диск;
 • Круговими рухами без зусиль нанести розчин, бажано по масажних лініях. Почекати повного висихання, повторити дії. В середньому з однієї ампули виходить зробити близько 4-7 шарів і цього буває достатнім для проникнення розчину всередину епідермісу;
 • Використання мильної піни. Її можна приготувати заздалегідь з дитячого мила і наносити ватним диском. Масажними рухами потрібно втирати цю масу, що буде сприяти реакції, утворення кальцієвих солей або в побуті катишков;
 • Продовження масажними рухами до припинення формувань своєрідних згустків, піну з дитячого мила можна додавати;
 • Умивання теплою водою;
 • Застосування спеціально підготовлених поживних масок або нанесення крему.

Таке використання кальцію хлориду в домашніх умовах потрібно проводити акуратно. Якщо в процесі пілінгу особи відчувається печіння, істотний дискомфорт то продовжувати все це заходи не потрібно, відразу все змити, при необхідності звернутися до фахівця.

Догляд за обличчям після пілінгу

Після глибокого очищення шкіру необхідно правильно підтримати, так як пілінг для епідермісу своєрідна травма. Про це може свідчити почервоніння, навіть невеликі припухлості відразу після сеансу. Як догляду за обличчям після пілінгу кальцій хлоридом рекомендується використання живильного засобу, який допоможе відновленню тканин, попередить роздратування, розвиток запалень. Це можуть бути готові крему або склади, приготовані в домашніх умовах. Наприклад, доцільно застосовувати рослинні масла, включаючи жожоба, персиковий екстракт, обліпихи і деяких інших.

У першу добу потрібно берегти шкіру від травм, сонячних променів, звернути увагу на косметичні заходи зволожуючого ефекту.

Відгуки про пілінг

Відгуки від пілінгу з хлористим кальцієм і дитячим милом в більшості випадків позитивні, але тільки при правильному проведенні процесу. Багато хто пробував таке очищення в косметичних салонах, в домашніх умовах і позитивних відгуків досить багато. Тим більше, особливості розчину ще використовувалися кілька десятиліть тому в косметології, але тоді ця процедура була дорогою і не всім доступна. Зараз все вже змінилося, порівняно з іншими методами пілінгу кальцію хлорид для особи — одна з вигідних і результативних процедур.

Фото до і після

Відгуки косметологів щодо використання хімічної очищення за рахунок утворення солей або «скатки» на поверхні шкіри не однозначні. В деякій мірі це пов’язано з різноманітністю інших більш сучасних варіантів пілінгу, а також з сумнівним впливом на епідерміс, яке може і нашкодити. З деяких коментарів можна виділити:

Василь Егорін, косметолог

Я не проти очищення за допомогою хімічних розчинів, але тільки під наглядом фахівця. Це стосується і застосування хлориду кальцію, який не так нешкідливий, як здається. Люди прагнуть поліпшити результат, експериментують, а потім приходять до нас за допомогою з подразненнями, лущення, опіками. Якісне омолодження, боротьба з дерматологічними проблемами повинна бути професійною, а в домашніх умовах потрібно організовувати підтримує догляд.

Ірина, менеджер косметичного кабінету

Про здібностях кальцію хлориду чула від своєї мами, вони в молодості практикували його використання. Ми не часто, але надаємо цю послугу для наших відвідувачів, вона і за ціною приваблива, та й ефект не гірше, ніж від схожих, але більш витратних косметичних процедур.

Вибираючи спосіб спеціального догляду за шкірою, слід оцінити всі плюси, мінуси пілінгу, а також можливі ризики для особи. Чи не для всіх підходять очищення в домашніх умовах і не кожен склад, застосовуваний для шкіри, є абсолютно безпечним. Про деякі протипоказання взагалі стає відомо після настання негативних реакцій. Тому перед використання кальцію хлорид або будь-яких хімічних вплив на шкіру, бажано зібрати всю інформацію, проконсультуватися з фахівцем або довіритися досвідченим професіоналам.

Ссылка на основную публикацию