Качки-мандаринки в фен-шуй: як вони змінять ваше життя

У мистецтві фен-шуй існують різноманітні статуетки, талісмани божества і обереги. Також дуже багато в ньому різних сувенірів і інших містичних фігурок. Великою популярністю користуються качки-мандаринки, про особливості яких ми і поговоримо в цьому матеріалі.

Чим зумовлене таке назва качок?

У стародавні часи в Китаї назва «мандарин» носили впливові вельможі, яким дозволялося ходити в шикарних кольорових шатах. Качки-мандаринки по-своєму оперення сильно нагадують різнокольорові одягу вельмож, саме з цієї причини їх і стали так називати.

Качечки-мандаринки виступають надзвичайно привабливими зовні і вірними істотами. Люди з давніх часів відзначили, що вони подібно лебедям паруються один раз за життя і потім зберігають вірність лише для свого партнера. Створивши сім’ю качки намагаються всі дії виконувати спільно: ростити своїх дітей, плавати поруч один з одним і навіть разом злітати. Коли ж одна з качечок вмирає, а друга найчастіше слід за нею від туги.

Швидше за все, саме через це в мистецтві фен-шуй качки-мандаринки стали символізувати собою чисту любов і вірність. У китайців цей символ є дуже поширеним, качечок-мандаринок презентують молодятам в день укладення шлюбу.

Легенда про качок-мандаринки

Звернемося до давньою легендою про ці дивовижні істоти. У ньому записано, що дуже давно жив один багатий вельможа (який називався мандарином). Протягом багатьох років він був одружений. І якось раз він зрозумів, що його дружина йому набридла і він більш не відчуває до неї почуттів. Тоді він придумав її кинути і відіслати до батьків.

Але вимовити страшну правду в очі дружині він боявся. Занурившись в сумні думи мандарин відправився на прогулянку поруч зі ставком. Тут він звернув увагу на дуже красиву пару качечок, вигідно виділялися своєю яскравою строкатою забарвленням. Вельможа встав і почав спостерігати за цими тваринами.

Качечки удвох плавали по ставку і любовно воркували одна з одною. З боку це виглядало надзвичайно мило і зворушливо. І тоді в голові у вельможі почали проноситься картинки їх перших побачень з дружиною, він почав згадувати свою молодість, пережиті тоді почуття і емоції. І після цього він відчув величезну незручність, він раптом усвідомив, що за свою любов необхідно боротися, потрібно її оберігати і зберігати. Мандарин зрозумів, що він не зможе просто втекти від проблеми, кинувши дружину, і що потрібно всі труднощі долати разом. Після цієї прогулянки він повернувся додому з абсолютно іншими думками і більше ніколи не думав про те щоб кинути свою дружину. І дуже скоро в стосунках з дружиною все стало добре.

Саме звідси і виникло повір’я, що качечки-мандаринки посприяють збереженню добрих відносин в сімейній парі. Змогли ж вони один раз врятувати союз від розставання, а значить, нададуть допомогу і для інших розчарованих пар.

Правила вибору качечок

Тут потрібно дотримуватися кількох моментів:

Момент 1. Також як і вибираючи будь-який інший амулет, найважливіше щоб він викликав у вас внутрішню симпатію.

Момент 2. Купуючи любовний талісман, потрібно зупинитися на парі качечок, а не на поодиноких особин. Адже в продажу можна зустріти і такі варіанти.

Момент 3. Постарайтеся, щоб ваш амулет мав якомога більш реалістичний вигляд. Важливо, щоб качечки по своєму забарвленню були максимально схожі з натуральними птахами. При цьому зверніть увагу, що качури зазвичай відрізняються більш яскравим забарвленням, а качечки Не такі строкаті.

Момент 4. В ідеальному варіанті матеріал виготовлення фігурок повинен мати натуральне походження. А якщо ще точніше — ставитися до елементу землі. Наприклад, качки-мандаринки можуть бути керамічними, порцеляновими, гіпсолітових, а також зробленими з будь-якої іншої породи. Додатково використовуються прикраси у вигляді коштовного каміння. При цьому найбільшу магічну силу має яшма і нефрит.

Момент 5. В процесі вибору качечок-мандаринок згідно мистецтву фен-шуй, потрібно окрему увагу приділити їх розташуванню відносно один одного. А там в гармонійному варіанті пара качечок повинна розташовуватися на одній підставці, або ж торкатися один до одного за допомогою своїх крилець. При цьому птахи можуть бути звернені один до одного головами, сидіти на лотосів квітках і так далі. А найголовніше, щоб амулет передавав атмосферу поєднання двох коханих. Це повинно кидатися в очі з першого погляду на цю парочку, що вони є одним цілим.

При цьому абсолютно не гармонійний варіант, коли у качечок немає нічого спільного і вони просто сидять поряд один з одним. Від такого символу слід відмовитися

Зверніть увагу зазначені рекомендації необхідно дотримуватися якщо ви і вибираєте картину, на якій зображені уточкі- мандаринки або панно.

Відповідне місце для розміщення

Якщо ви бажаєте, щоб даний амулет максимально проявив свою міць, важливо його правильно поставити в своїй оселі. А найкращим згідно мистецтву фен-шуй вважається розміщення качечок в південно-західній частині вашого будинку, адже саме вона відповідальна за любов і шлюб. В цьому випадку качечки притягнутий у ваше життя романтику, зможуть повернути згаслі почуття, а для самотньої людини — допоможуть скоріше зустріти його другу половинку.

Чи є ви вже перебуваєте в шлюбних кайданах, рекомендується зберігання своїх обручок неподалік від качечок, таким чином вони зможуть почерпнути від них заряд позитивної енергії. А якщо ви зараз перебуваєте на самоті, за допомогою цих дивовижних фігурок ви обов’язково знайдете свою пару. Для ще більшого посилення магічної сили амулета слід повісити поряд на стіні ще й картину з цими пернатими, а також поставити неподалік будь-які різновиди парних предметів: тут можна скористатися свічниками, скриньками і різними іншими фігурками. Крім цього ви можете використовувати символ у вигляді інших предметів наприклад брелка для своїх ключів, який необхідно завжди тримати при собі.

Потрібно звертати увагу на забарвлення талісман, ідеальним кольором для качок-мандаринок є помаранчевий. Коли будете купувати свій талісман любові і благополуччя, вибирайте той, який найбільше припаде вам до душі.

Так як качечки-мандаринки — це символ романтики і любові, вони обов’язково допоможуть вам знайти своє щастя, загубився супутника вашого життя. Головне звичайно щиро вірити в силу цього талісмана і ні на хвилинку в ній не сумніватися.

А на завершення перегляньте цікаве відео з даної теми:

Marissa

Ссылка на основную публикацию