Юніон Фінанс — мікропозики

Для того щоб купити дорогий подарунок собі або близьким, зробити невеликий ремонт квартири, оплатити відпустку або кредит у банку, необов’язково тривалий час збирати кошти. У сучасному темпі життя особливо актуальні і популярні мікрофінансові організації, які видають позики по всій Росії. Серед найбільш відомих — Точка Позики, eZaem, Юніон Фінанс і інші. Саме мікрофінансові компанії забезпечують швидкість обслуговування, в той час як в банках необхідно очікувати розгляду заявки до кількох тижнів.

Мікрофінансових організація Юніон Фінанс

Особливою популярністю у населення Росії користуються мікрофінансові організації One Click Money, Манімен і Юніон Фінанс. Оскільки вони серед тих, хто пропонує оформлення мікропозик шляхом відправки онлайн-заявок. Така система значно скорочує час отримання грошових коштів і знімає з позичальника необхідність відвідувати офіс і чекати відповіді в довгих чергах.

умови

Отримання мікропозик в мікрофінансової організації Юніон Фінанс не вимагає надання великого пакета документів. Все, що потрібно від позичальника, — це паспорт, реквізити для перерахування грошових коштів і номер мобільного телефону. Процентна ставка тут може скласти від 0,3% в день, що набагато нижче середньої серед МФО по всій країні. Мінімальна сума позики — 5 тисяч рублів, максимальна — 100 тисяч рублів. Термін кредитування — до 26 тижнів.

Необхідність надання поручителів і застави також відсутня. Отримати мікропозик може будь-який громадянин Російської Федерації, який має постійну реєстрацію на території РФ, постійне місце роботи і офіційний щомісячний дохід. Вік позичальника повинен становити не менше 21 років.

Онлайн заява

Для того щоб оформити онлайн-заявку, як і в випадку з МФО Кредит 911, необхідно відкрити головну сторінку сайту компанії і вибрати бажану суму. Нижче кредитного калькулятора можна знайти спеціальну форму, яку потрібно заповнити, вказавши паспортні та контактні дані. Заявка розглядається протягом 15 хвилин, після чого менеджер компанії зв’язується з потенційним позичальником для повідомлення рішення та уточнення деталей видачі грошових коштів. Їх можна отримати при зустрічі з представником компанії в зручному для клієнта місці або грошовим переказом через систему CONTACT.

Мікрофінансових організація Юніон Фінанс надає послуги без прихованих комісій та забезпечує високий відсоток схвалення заявок — до 93%. Попередньо розрахувати приблизну суму платежу можна на сайті організації за допомогою пропонованого там кредитного калькулятора.

погашення позики

Як і МФО Манго Мані, компанія Юніон Фінанс пропонує кілька зручних способів погашення мікропозик. Сьогодні виплачувати позики можна за допомогою:

  • Банківських переказів (реквізити вказуються в договорі);
  • Платіжних терміналів;
  • Салонів Евросеть, МТС, Білайн, магазинів Kari;
  • Систем переказів CONTACT;
  • Інтернет-банкінгу.

Порада: перед тим як здійснювати платіж по мікрокредитів, необхідно звернути увагу на те, що в багатьох системах прийому платежів бувають затримки з нарахуванням грошових коштів. Тому вносити черговий платіж слід заздалегідь.

Дострокове погашення мікрокредиту не припускав будь-яких комісій і штрафів. Графік і суми для погашення вказуються в договорі.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Як і мікрофінансових організація Вівус, компанія Юніон Фінанс може надати неоціненну фінансову підтримку в складних ситуаціях, а також дозволяє здійснювати витрати без довгих накопичень. Звичайно, мікропозики найчастіше обходяться трохи дорожче звичайних банківських кредитів, але сервіси МФО дозволяють оперативно і швидко отримувати грошові кошти без відвідування офісів звичайними перекладами. Не можна не відзначити також і ступінь зручності погашення мікропозик, яка передбачає вибір інструментів, термінів і навіть графіка оплати. Але як і в випадку з банківськими кредитами, позичальник повинен розраховувати свої сили і відповідати висунутим мікрофінансовими компаніями вимогам.

Ссылка на основную публикацию