ЮніКредит Банк — вхід в Особистий кабінет (Enter.UniCredit)

Робота сучасного банку не може бути повноцінною без створення ефективної системи дистанційного обслуговування клієнтів. Вона дає можливість самостійно контролювати і управляти особистим рахунком через Інтернет в будь-який час доби. ЮніКредит Банк запустив свій інтернет-банкінг ще в 2004 році, до сьогоднішнього дня система кілька разів удосконалилася, підвищувалася якість надаваних функцій, поліпшувалися дизайн і інтерфейс. Незважаючи на дрібні недоліки в роботі (за відгуками деяких користувачів, фінансовий онлайн-сервіс іноді працює нестабільно, кошти часто відправляються не миттєво і т.д.), більшість клієнтів установи задоволені рівнем функціонування інтернет-банку.

ЮніКредит — «Особистий кабінет» (функціонал)

Після реєстрації в системі дистанційного обслуговування клієнтів для кожного користувача створюється його персональне робоче простір — «Особистий кабінет». Для здійснення будь-якої операції, доступу до інформації за рахунком, зміни налаштувань карти і т.д. знадобиться кожного разу авторізовиваться в ньому, вказуючи секретні логін і пароль.

Можливості «Особистого кабінету» в фінансовому онлайн-сервісі «Enter.UniCredit»:

 1. Відкриття вкладів (за умови вже оформленого Договору про загальні умови прийому АТ ЮніКредит Банк грошових коштів фізичних осіб в банківські вклади і Договору комплексного банківського обслуговування), їх поповнення, дострокове закриття, зміна суми вкладу, онлайн-калькулятор прибутковості.
 2. Відкриття накопичувальних рахунків зі щоденною виплатою відсотків на залишок в рублях.
 3. Моніторинг інформації про баланс, стан рахунків, карт, кредитів, вкладів, останніх операцій, отримання банківських реквізитів.
 4. Перекази між своїми рахунками, на карту клієнта банку, до іншої фінансової установи.
 5. Оплата товарів, послуг (у тому числі комунальних), податків, штрафів і т.д.
 6. Виписка за рахунком.
 7. Замовлення основної картки, її блокування.
 8. Погашення заборгованості по кредиту.
 9. Заявка на пакет банківських послуг.
 10. Зміна логіна, пароля для авторизації.

Деякі транзакції і фінансові послуги в «Особистому кабінеті» недоступні:

 • повне закриття вкладу;
 • відкриття віртуальної, додатковою карткою;
 • подача онлайн-заявки на збільшення кредитного ліміту.

ЮніКредит Банк — «Особистий кабінет» (реєстрація)

Щоб підключитися до системи інтернет-банкінгу, потрібно звернутися в будь-яке відділення ЮніКредит Банку. Співробітник установи роз’яснить особливості роботи онлайн-сервісу, положення договору про використання системи «Enter.UniCredit». Після підписання документа клієнт отримує логін, тимчасовий пароль, скретч-карту з набором сеансових ключів для входу в інтернет-банк і підтвердження операцій або підключає мобільний токен MobiPass для СМС-повідомлень з сеансовими ключами (за вибором). Тимчасовий пароль відсилається в повідомленні і залишається активним протягом 7 днів. «Еnter.Unicredit» надають користувачеві масу нових можливостей управління своїм рахунком.

Щоб почати процедуру реєстрації, потрібно зайти на сторінку входу (використовуємо офіційний сайт інтернет-банку) і натиснути «Підключитися зараз».

Натисніть, щоб збільшити

Потім необхідно заповнити поля форми, вказавши номер активної карти, 4 останніх цифри номера телефону, підключеного до послуги «SMS.UniCredit», адреса електронної пошти, клікнути «Продовжити». Потім вводимо код підтвердження, щоб отримати логін і тимчасовий пароль.

Порада: коли кількість сеансових ключів для підтвердження операцій скоротиться, клієнтові потрібно буде звернутися у відділення банку з паспортом та оформити нову карту. Для її прив’язки в «Особистому кабінеті» вибираємо вкладку «Карта сеансових ключів» і дотримуємося рекомендацій системи.

ЮніКредит Банк — «Особистий кабінет» (вхід)

Онлайн-вхід в систему інтернет-банкінгу здійснюється на головній сторінці віртуального сервісу. Для авторизації потрібно заповнити спеціальну форму (до неї можна перейти і через офіційний сайт установи, вибравши вкладку «Інтернет-банк» — «Enter.UniCredit»).

Натисніть, щоб збільшити

Клієнту знадобиться ввести логін і пароль, клікнути «Увійти». При необхідності відновлення секретних даних можна скористатися посиланням «Забули логін або пароль?» Або звернутися за допомогою до оператора інформаційного центру. Логін для входу буде отриманий клієнтом на етапі підключення сервісу, після першої авторизації пароль знадобиться змінити постійним (його придумують самостійно, дотримуючись підказок системи). Якщо клієнт 5 раз вводить неправильні дані для авторизації, доступ до «Особистого кабінету» блокується на 2 години.

Мобільний банк ЮніКредит

Спеціальний додаток ЮніКредит Банку «Mobile.UniCredit» дозволяє повноцінно управляти своїм рахунком за допомогою мобільного пристрою. Установчий файл можна безкоштовно скачати в магазині додатків Google Play або App Store в залежності від виду операційної системи смартфона або планшета. Щоб знайти інсталяційний файл використовуємо пошукові слова «ЮніКредит Банк», «Mobile.UniCredit».

Процедура установки програми стандартна і зрозуміла інтуїтивно, також система генерує покрокові підказки. Перед цим приватному клієнту необхідно підключитися до системи «Ентер.ЮніКредіт Банк» і отримати набір сеансових ключів, логін, пароль для входу. Для юридичних осіб розроблений окремий онлайн-сервіс — BUSINESS.ONLINE. Щоб увійти в мобільний банк від ЮніКредит Банку, користувачеві необхідно після запуску програми ввести ті ж дані (логін, пароль, набір сеансових ключів), що і при авторизації через сайт.

Функціонал мобільного додатка розділений на загальний і персональний розділи. За спектром операцій і послуг він не поступається можливостям інтернет-банку, який запускають через інтерфейс сайту. Дізнатися детально про всі функції «Особистого кабінету» в «Mobile.UniCredit» і покрокових інструкціях здійснення транзакцій, управління рахунком і вкладами можна в «Керівництві користувача системи дистанційного обслуговування інтернет-банку Enter.UniCredit і мобільного застосування Mobile.UniCredit».

ЮніКредит Банк — телефон

Одержати більш детальну інформацію, отримати кваліфіковану консультацію по хвилюючому питанню, в тому числі щодо підключення послуг, можна, зателефонувавши в інформаційний центр фінансової установи (безкоштовна «гаряча лінія») за телефоном 8 (800) -700-10-20. Зв’язатися з співробітниками банку вийде і через соціальні мережі, скориставшись функціональними значками в нижній частині головної сторінки.

Натисніть, щоб збільшити

Також клієнт (як фізичне, так і юридична особа) може звернутися з питанням, поскаржитися на неправомірні, некваліфіковані дії по телефону + 7 (495) -258-72-00 (московський номер), +7 (495) -258-72- 72 (факс), на електронну пошту — unicredit@unicredit.ru, скористатися формою зворотного зв’язку.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Система дистанційного обслуговування від АТ ЮніКредит Банку «Enter.UniCredit» є однією з найбільш функціональних і безпечних. Також для зручності клієнтів розроблено мобільний додаток «Mobile.UniCredit» з якісним функціоналом. Підключення та використання сервісу безкоштовні, за винятком комісії, яку стягують за підключення деяких послуг, проведення окремих видів грошових переказів.

Ссылка на основную публикацию