Йогурт з фініками

Йогурт з фініками — це дієта, яка не сприяє харчуванню нічого, крім фініків і йогурту, для швидкої втрати ваги. Перед початком дієти вам необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб визначити переваги і небезпеки участі в раціоні.

Якщо у вас є особливий стан здоров’я, ви повинні уникати цієї дієти і встановлювати звичайний план дієти з сертифікованим дієтологом.

У той час як йогурт з фініками включають різні вітаміни, мінерали та інші поживні речовини, ці два препарату не будуть забезпечувати збалансовану дієту.

Фініки є продуктами з високим вмістом клітковини, які можуть допомогти вам відчути себе довше, а йогурт — відмінне джерело кальцію, білка і прибутків (тільки по Милості Аллаха).

Подумайте про наступне, думаючи про дієту примхи: дієта сприяє безпеці, відмінному харчуванню і практичності? Якщо ви відповісте «ні» на будь-яку частину занепокоєння, ви повинні запобігти довгострокове участь в дієті.

Фініки в вашому раціоні

Фініки є продуктами з високим вмістом клітковини, включаючи 3,3 г волокна на кожні 5 фініків. Волокно — це нелегкотравний вуглевод, знайдений в рослинних продуктах, який допомагає включати в себе масу для стільця і ??швидше переміщається через товсту кишку.

Найефективніший спосіб зменшити кількість калорій і жиру, які ви приймаєте, і брати участь в звичайних вправах.

Деякий волокно, зване розчинним волокном, набухає в шлунку, змушуючи вас відчувати себе повним протягом більш тривалого часу.

Хоча волокно є важливою частиною здорового харчування, воно може викликати небажані травні побічні ефекти, такі як газ, здуття живота, стримування і діарея. Плоди також високі в цукрі, солях, мінералах, білках і вітамінах C, B1, B2 і A.

Йогурт і дієта

Хоча йогурт, як правило, корисний для зниження ваги і здоров’я травної системи, деякі йогурти можуть дійсно зробити діарею ще гірше або мотивувати збільшення ваги. При дієті використовуйте йогурт, який виробляється із знежиреним молоком і не містить ніякого додаткового цукру.

Йогурт повинен вказувати інгредієнти на етикетці, що предмет включає в себе живі і активні культури. Ці культури, також звані пробіотиками, можуть сприяти зміцненню здоров’я травної системи і зниження специфічних шлунково-кишкових інфекцій.

Йогурт і втрата ваги

Йогурт — найкраща їжа, оскільки вона висока в кальції, і має вуглеводи, білок і жир, які вам потрібні в кожному прийомі їжі.

Більшість французьких жінок їдять пару йогуртів в день і зазвичай насолоджуються їм на сніданок — особливо після ночі виснажливої ??хвороби, щоб допомогти скасувати калорії.

Фахівці охорони здоров’я довгий час виступали за молочні продукти та інші продукти, багаті кальцієм, щоб допомогти зберегти кістки і зуби сильними і уникнути остеопорозу.

І за останні кілька років, кілька досліджень показали, що вживання знежирених молочних продуктів також може поліпшити втрату ваги.

Дослідження, опубліковане в квітні 2005 року в Міжнародному журналі ожиріння, показало, що дорослі, які страждають на ожиріння, скорочують 500 калорій в день, приймаючи три щоденні порції нежирного йогурту. Воно виявило, що вони втратили значну кількість жиру, особливо навколо талії, зберігаючи при цьому м’язову тканину.

Група з трьох йогуртів в день втратила на 22% більше ваги, на 61% більше жиру в організмі і на 81% більше жиру в шлунку, ніж контрастна група, яка щодня споживала тільки одну порцію йогурту.

Фактори, які слід враховувати

Йогурт з фініками є потужним методом для позбавлення від зайвої ваги і спалювання великої кількості жиру, протягом тривалого часу. Тіло вимагає великих компонентів, вітамінів і протеїнів, які не можуть просто бути присутнім в організмі.

З цієї причини ми можемо констатувати, що йогурт з фініками — це крок, який необхідно заздалегідь визначити і не пов’язаний з великою небезпекою прямого впливу на хворобу, яка впливає на майбутнє здоров’я людини.

Медичний центр Університету Меріленда зазначає, що здорова втрата ваги складає від 1 до 2 фунтів на тиждень. Втрата ваги більше на щотижневій основі може збільшити ваші шанси на повторне отримання ваги, коли ви зупиняєте фінік і йогуртовую дієту.

Успіхів! Приємних вихідних!

Ссылка на основную публикацию