Якими магічними властивостями володіє камінь чорний агат

Чорний агат відноситься до групи напівкоштовних каменів, є однією з різновидів кварцу, але має чорний колір. Існують різні версії про те, звідки походить назва «агат»: одні фахівці стверджують, що камінь назвали так на честь річки Ахатес, а інші бачать в ньому грецьке коріння «агатес», що перекладається, як «щасливий» і «корисний».

Протягом не одної тисячі років чорний агат активно використовують для виготовлення ювелірних виробів. Магічні і зцілюють властивості каменю чорний агат — про це ми поговоримо далі в статті.

Загальна інформація про даний мінерал

Камінь чорний агат — один з найцікавіших і загадкових. Йому притаманне ні з чим не порівнянне зачарування, а про те, що мінерал має сильні магічними властивостями знали ще в Стародавньому Єгипті.

Зустрічаються різні колірні варіації агату, але саме камінь чорного кольору був високо оцінений і покликаний в ювелірній середовищі. Модниці зі всієї земної кулі використовують прикраси з чорним агатом, цей камінь заслужено перебуває в топі найпопулярніших на сьогоднішній день.

У стародавні часи з агату робили не тільки ювелірні вироби, а й предмети домашнього вжитку. Зокрема, з чорного агату виготовляли ступки, в які наливали різні речовини, а також непрозорі ємності для медичних цілей.

Якими лікувальними властивостями володіє камінь

Мінерал має великий спектр різних цілющих властивостей, а саме:

 • допомагає знімати головний біль, яка виникла через магнітних бур;
 • позбавляє від ревматизму;
 • сприяє швидкому загоєнню різних пошкоджень, для цього потрібно докласти мінерал до травмованої області;
 • також чорний агат покращує стан нервової системи, позбавляє від безсоння, стресу, депресивних станів;
 • чоловікам допомагає збільшити потенцію;
 • дозволяє зменшити масу тіла за рахунок зниження апетиту (з цією метою агат кладуть у воду);
 • якщо є проблеми з зубами, слід носити мінерал у вигляді сережок — вони зменшать зубний біль;
 • при наявності проблем з голосом, слід використовувати кулон або намисто з агатами;
 • кільця з мінералом зцілюють від патологій суглобів;
 • крім цього, чорний агат знижує температуру тіла, усуває спрагу, знімає жіночі спазми.

Магічні властивості каменю чорний агат

 1. Агати чорного кольору подібно до губки поглинають всю зовнішню негативну енергетику, яка спрямована на власника каменю. Також камінь захистить свого власника від злих чар, вампіризму (енергетичного).
 2. Агати сприяють посиленню слуху, а за твердженнями індійських йогів — збільшують тривалість життя.
 3. Жителі Індії були свято переконані в тому, що використання агатів сприятиме примноженню всього позитивного в людині, поліпшенню його характеру, забезпечить душевну рівновагу, спокій і віру у власні сили.
 4. Крім цього, чорний агат допомагає розкрити канали ясновидіння, пробуджує в людині духовність, забезпечує позитивне і гармонійне сприйняття навколишньої реальності.
 5. А в Стародавньому Римі агат асоціювався з родючістю і отриманням хорошого врожаю. Кристали цього каменю використовували, щоб уберегти культури від граду і несподіваних заморозків.

Далі ми розглянемо властивості каменю чорний агат, а також кому він підходить.

Цікавий факт. Агати мають настільки потужну енергетику, що навіть впливають на природні процеси: так, наприклад, вони захищають від блискавки, сприяють відведенню бур і ураганів, запобігають початок землетрусів.

Чорний агат: енергетична робота

Талісмани з агата чорного кольору переймають на себе весь негатив, а також сприяють усуненню будь-якої негативної енергетики з минулого. Дивна властивість каменю полягає в тому, що він сприяє переробці негативної енергії в позитивну.

Агат може використовуватися в захисних цілях людьми, що знаходяться на високому рівні духовного розвитку. Він вбереже свого власника, але для того, щоб мінерал працював, важливо зберігати впевненість в тому, що ви впораєтеся з будь-яким негативом.

Чорний агат: духовне вдосконалення

З давніх-давен камінь застосовувався вихователями, педагогами та наставниками. Навіть зараз в Індії, наприклад, носити кільця з агатом дозволено тільки духовним вчителям (гуру).

Традиційно чорний агат відомий як потужний талісман для представників сильної статі, що дозволяє справлятися з негативним впливом злих сил.

Також мінерал допоможе природженим лідерам досягти нових перемог і досягнень, додасть комунікабельності і дотепності.

Чорний агат: талісмани для дітей

Агат є каменем процвітання, він протягом довгих років буде покращувати стан здоров’я свого власника. Примітно, що чорний агат відмінно взаємодіє з малюками, сприяє їх більш активному розвитку.

Індуси часто застосовували мінерали, коли дитина довго не починав ходити.

У грузинів була дуже популярною традиція, коли хрестили дитину, зав’язувати йому на руку нитку з агату. При цьому вважалося, що вона захистить дитину від будь-якого негативного впливу ззовні.

Крім цього, чорні агати утримують людей від прийняття необдуманих рішень.

Зверніть увагу! Не слід постійно носити прикраси з агатів, адже вони при тривалому використанні викликають тугу, печаль, людина починає відчувати себе самотнім.

Кому можна носити прикраси з чорним агатом

Астрологи радять застосовувати агат в суботу — в цей день його міць і магічні здібності будуть повністю направлені на ваше благо. Що ж стосується представників різних зодіакальних сузір’їв, то чорні агати підійдуть для Тельців, Раків і Близнюків.

 • Тельці, використовуючи цей мінерал, поліпшать свій характер, заспокоять нервову систему від неконтрольованої агресії. Також чорний агат поліпшить фінансове становище Тельців і зробить їх більш рішучими, щоб підкорювати нові вершини.
 • Раки, завдяки агату, стануть більш впевненими в собі, а також талісман вбереже їх від негативного впливу стресу та інших зовнішніх факторів.
 • А Близнюкам використання каменю допоможе впоратися з їх надзвичайно рухливим темпераментом, зробить емоційний стан більш стабільним.

Цікавий факт. Агат чорного кольору є духопод’ёмним каменем, що активізує роботу всіх внутрішніх сил організму, а також виділяє величезну кількість енергії, яка поліпшує моральний стан.

Допомога чорного агату для жінок

Камінь показано використовувати представницям прекрасної статі, адже він сприяє гармонізації складної і витонченої жіночої психіки. Тому, якщо ви відчуваєте, що щось у вашому житті йде не так, як потрібно, ви занадто турбуєтеся з приводу подій, що відбуваються з вами і ніяк не можете знайти спокій — варто придбати кільце або кулон з цим мінералом і ваш емоційний стан обов’язково прийде в норму.

Ви більше не будете мучити себе через марних переживань. Крім цього, чорний агат забезпечує позитивний настрій.

Подібно до всіх халцедон, камінь покращує стан шкірного покриву, нігтів і волосся. Він також сприяє зміцненню кісткової і хрящової тканини, завдяки чому знижується ймовірність появи патологій цієї сфери.

І наостанок — мінерал гармонізує стан ендокринної та імунної системи організму. А чи потрібно пояснювати, наскільки це важливо для організму жінки?

На завершення перегляньте цікаве тематичне відео:

Marissa

Ссылка на основную публикацию