Яким значенням володіє колода Таро 78 Дверей

Карти Таро є перевіреним багатьма ворожками і ясновидицями романтичної інструментом, який дозволяє передбачити хід майбутніх подій і своєчасно скоригувати ситуацію в кращу сторону. Існує безліч колод Таро, створених різними авторами.

Універсальної вважається колода Райдера Уейта, але незважаючи на це, багато альтернативні версії дозволяють отримати не менше правдиві відповіді на питання. У кожної колоди є свої відмінні риси, на які варто звертати увагу.

У цій статті ми розглянемо значення Таро 78 Дверей.

Загальна інформація про колоді Таро 78 Дверей

Таро 78 Дверей є однією з найбільш незвичайних колод, випущених протягом останніх десяти років. Придумана колода італійським художнім керівником Пиетро Алліего, а намальована художником Антонелло Платан. Таро 78 Дверей швидко набуло популярності і поширилося по вітчизняним державам.

У колоді присутній метафоричне розкриття дверей, які символізують собою зміни, зміну одного стану іншим. Підійшовши до дверей, людині потрібно прийняти рішення: «Зайти або залишитися зовні?». Також запитувача хвилює, що ховається за цими дверима?

Ідея дверей доповнена образами ключів і вартою. Двері на аркані зображені відкритими або закритими. Люди або входять в них, або виходять. А ключі від дверей або знаходяться на увазі, або надійно заховані на аркані. Далі ми розглянемо значення кожного з цих образів більш докладно.

образ Дверей

Ми змушені користуватися дверима щодня. Постійно нам доводиться входити і виходити, проходити через різні двері, і ми настільки звикли до цього предмету нашого побуту, що часом забуваємо його важливе символічне значення.

Двері є входом. У багатьох народів поняття «відкриття» тісно переплітається з обрядами, які символізують собою зміни особистості. Людина знаходить вищий статус, змінює звичне світогляд, стає «посвячені».

У давнину традиційно входи в святилища або храми завжди оберігалися «Правоохоронцями порога». В якості останніх використовувалися статуї (лицарі, дракони, леви, сфінкси, ангели і божества). Правоохоронці порога мали перешкоджати входу в двері злим силам і поганим особистостям.

Саме звідси виходить і знаменита весільна традиція, коли наречений повинен внести свою наречену в будинок на руках — так він присвячує її в свої дружини і демонструє Варту, що тепер вона господиня в цьому будинку.

образи Ключів

Всі двері розкриваються і закриваються ключами. Неважливо якими — великого або маленького розміру, металевими або золотими — важливо, щоб ключ підходив до замка.

Головне завдання Ключів — «відкривати» і «закривати» — символічно це демонструє можливість здобуття доступу до всього: до влади, певним місцям, людям і так далі.
У своєму глибинному сенсі ключ є романтичної інструментом, за допомогою якого можливо усунути кордону між явним і таємним, що також символізує собою Посвячення і доступ до вищих знань. Є навіть Масонські ложі, які застосовують ключ як свою емблему, а також як є знаком Майстра.

Образи відкритих і закритих дверей

У колоді 78 Дверей, розчинені двері завжди мають позитивним значенням, вони уособлюють усунення перешкод і вхід. Людині відкривається дивовижна можливість для візуалізації того, що знаходиться там, по другу сторону двері, для розширення рамок своїх життєвих обмежень.

Крім цього, двері вказує на жагу до знань і бажання внести зміни в своє життя. Завдяки відчинених дверей ви краще розумієте, що в дійсності відбувається, гостріше відчувається биття свого серця, може бути аналіз минулого для створення сприятливого майбутнього.

Карти в перевернутої позиції (коли вони знаходяться догори ногами) кардинально змінюють своє значення.

Значення карт в Таро 78 Дверей

Загалом значення Старших Арканов майже не відрізняється від традиційної колоди, але мають місце деякі зміни:

 • так, Дурень зображується стоїть на краю прірви з ключем у руках, двері перед ним відсутній, йому відкривається весь світ — потрібно тільки зробити крок вперед.
 • Верховну Жрицю художник намалював в образі чаклунки, що сидить за столом, на якому розкладена колода карт Таро. Вона вдивляється в чарівний куля і відмикає двері до прихованим знань. Її ключем виступає даний бачення проблеми.
 • Відлюдника спокушає дух, який виходить з-за нещільно прикритою двері і вказує на його слабкі місця. Відлюдник шукає ключ.
 • Двері Сили охороняється левом. Щоб відкрити її, сміливцю доведеться або здобути перемогу треба левом, або домовитися з ним, але як би там не було, потрібно, перш за все, перемогти себе.
 • Двері Поміркованості прикрита, щоб в неї увійти, необхідно досягти стану гармонії і набратися терплячості, але вода, набирається дівчиною в глечики, дарують віру у власних силах.
 • На аркані Диявол ми бачимо зображення людей, які не зуміли впоратися зі своїми вадами і відкрили двері, відкривати яку заборонялося. Їх доля зараз цілком і повністю залежить від їх подальшої поведінки.
 • Двері Страшного Суду є дверима закономірностей і підсумкової — пройшовши через неї, ми виходимо на нову сходинку. Тепер наші дії вже ніяк не змінюють ситуацію, тому доводиться миритися з будь-якими змінами.

Що стосується молодших Арканов, то вони говорять вже про якісь конкретні деталі, а також радять, як розкрити двері і проллють світло на те, що заховано за нею.

масть Мечів

Мечі дозволяють розкривати таємні помисли.

 • Туз Мечів — на ньому намальована двері, що ведуть в гігантських розмірів лабіринт. Безумовно, пройти через нього буде досить непросто і поки у людини ще є можливість повернутися назад, втративши всі свої ілюзії. Тому що після входу в лабіринт його ілюзії розвіються моментально.
 • Жінка на п’ятірку Мечів старше за віком, ніж в традиційній колоді, вона сидить під дверима, яку не наважується розкрити. Дверцята встигла сховатися під бурхливою рослинністю за час її роздумів.
 • Сімка Мечів свідчить, що для розкриття частини дверей доведеться докласти чимало зусиль. Потрібно буде відшукати особливий ключ для них, а також творчо переосмислити ситуацію, що склалася.
 • Лицар Мечів — захищає свою особистість, руйнуючи упередження суспільства.

масть кубків

Кубки розкривають двері в емоційний, чуттєвий світ.

 • П’ятірка кубків — вчить розлучатися з минулим: жінка на мапі бачить, що її житло горить, полум’я яскраво охопило його і їй не залишається нічого іншого, як стрибати у вікно. Але вона не бажає цього робити, все сподіваючись, що в останній момент хтось прийде до неї на допомогу і все буде також, як і раніше.
 • Шістка Кубків зображує дітей, які слухають свою бабусю, яка читає їм казки.
 • Лицар кубків входить в печеру, розташовану під водоспадом, він живе придуманої життям — привабливою, але казкової і дуже скоро зіткнеться з суворою реальністю.
 • Королева Кубків уособлюється з річковою стихією, вона співчутливо вислуховує жінку, яка їй молиться і хоче надати тій свою допомогу.

масть Жезлів

Жезли — це символи миру діяльності, самореалізації та кар’єрного зростання.

 • Двійка Жезлів зображує дівчину, що проходить крізь зачинені двері.
 • На Трійці Жезлів чоловік очікує прихід кораблів.
 • На Сімці Жезлів намальований смілива людина, що ризикнув відкрити потаємні дверцята.
 • Вісімка Жезлів навчить вас слідувати голосу своєї інтуїції: на ній намальований стіл з великим вибором ключів, але до дверей підходить лише один.

масть Пентакль

Пентаклі є проявами світу грошей.

 • Шістка Пентакль зображує бідну сім’ю, яка виявила біля дверей свого будинку кошик, наповнену різними дарами — символ вміння приймати «дари з неба».
 • Вісімка Пентакль віщує, що питається доведеться втратити свою особистість і немає гарантії, що ця жертва буде винагороджена.
 • А Королеву Пентакль підтримують боготворять її люди.

Перегляньте також інформативне тематичне відео

Marissa

Ссылка на основную публикацию