Який термін вагітності при затримці: 4, 5, 6, 7, 10 днів

Для кожної жінки тривалість менструального циклу індивідуальна, як правило, вона знаходиться в межах 24-36 днів. Визначити її досить просто: необхідно відзначити перший день початку менструації і дату початку наступної. Таким чином, часовий проміжок між ними і становитиме повний менструальний цикл. Прийнято вважати, що він становить 28 днів.

1 Коли відбувається овуляція?

В середині циклу відбувається процес овуляції, і жіночий організм стає готовим до запліднення. Однак якщо тривалість циклу відхиляється в більшу чи меншу сторону від середнього значення, то овуляцію необхідно розраховувати за 2 тижні до передбачуваного початку місячних.

Овуляція — це процес розриву стінок домінантного фолікула і, як результат, вихід яйцеклітини, готової до запліднення. Яйцеклітина може бути запліднена тільки в день овуляції, так як термін її життя всього один день. Відомо, що сперматозоїди можуть жити всередині жіночого організму після статевого акту до 7 днів, тому, навіть якщо статевий акт стався за кілька днів до овуляції, зачаття вважається можливим.

Прикріплення заплідненої яйцеклітини до стінок матки відбувається тільки на п’ятий — сьомий день після зачаття! До цього визначити вагітність практично неможливо. Тест може показати негативний результат.

пропонуємо Вам ознайомитися

  • Основні причини затримки менструації у жінок
  • Причини відсутності менструації при негативному тесті на вагітність
  • Причини затримки менструації на 7 днів
  • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

2 Гормональний збій або зачаття?

Збій менструального циклу відбувається досить часто. Це може бути пов’язано з різного роду стресами, гормональними дисфункціями в організмі. Не завжди збій менструального циклу може свідчити про зачаття дитини.

Отже, якщо місячні не наступають протягом 1 — 3 днів після передбачуваної дати, то не варто це сприймати як вагітність. Це просто може бути легкий гормональний збій, і менструація прийде в найближчі дні.

Якщо початок менструації спізнюється на 4 — 7 днів, то варто купити і зробити тест в домашніх умовах. В даному випадку рекомендується провести кілька таких тестів для точного визначення результату. Якщо він показав дві смужки (т. Е. Дав позитивний результат), то необхідно звернутися до лікуючого гінеколога для отримання подальших рекомендацій.

Якщо місячні спізнюються більш, ніж на тиждень, то візит до лікаря обов’язковий. Саме він встановить настання вагітності з точністю до 99,9%.

3 Визначення терміну вагітності в залежності від днів затримки

Як же визначити точний термін після запліднення яйцеклітини самостійно?

При запізненні місячних на 3 — 7 днів акушерський термін становить 4 — 5 тижнів з моменту запліднення. Це можна встановити, вимірявши розмір плодового мішка на УЗД обстеженні. Який термін вагітності при затримці в 10 днів? Це приблизно 6-я акушерська тиждень. Потрібно обов’язково пам’ятати, що акушерський термін більше реального на 2 тижні.

В першу чергу необхідно провести тест в домашніх умовах. Важливо пам’ятати, що потрібно використовувати тільки ранкову сечу, саме там міститься найвища концентрація ХГЧ. Даний тест може дати негативний результат через малий проміжок часу після запліднення. Однак, зробивши повторний тест через кілька днів, можна з точністю встановити настала вагітність.

Важливо відзначити, що жоден домашній тест не дасть точної відповіді, на якому терміні знаходиться жінка. Це можна визначити, тільки пройшовши ультразвукове обстеження або здавши кров на визначення рівня ХГЛ.

4 Визначення по ХГЧ

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) — це особливий гормон жіночого організму, рівень якого зростає вже на 5-6 день після запліднення. Здати аналіз на даний гормон можна в будь-якій лабораторії і відразу отримати відповідь.

У перші тижні після запліднення рівень ХГЧ зростає з дуже високою швидкістю. Показники ХГЧ в залежності від днів затримки:

  • 4-5 днів — 400-4000 мед / мл.
  • 6-7 днів — 5000-8000 мед / мл.
  • 10 днів — до 20000 мед / мл.

5 Проведення УЗД

На 10-й день, якщо менструація так і не наступила, то жінці рекомендується пройти ультразвукове дослідження, на якому можна отримати більше інформації. Вже зараз можна виявити аномальні процеси в розвитку ембріона. При виявленні останніх лікар може відправити жінку на штучне переривання.

Важливо знати, що проведення УЗД на даному терміні здійснюється трансвагинально. При цьому потрібно враховувати можливі ризики виникнення викидня.

Вже на 10-й день затримки можливе встановлення позаматкової вагітності. Це дуже важливо, тому що домашній тест в такому випадку теж дає позитивний результат. Якщо вчасно не виявити цей процес, то приблизно на 8-му тижні після запліднення може відбутися переривання вагітності. Даний процес супроводжується сильними больовими відчуттями і великою крововтратою, небезпечної для життя. Надалі можуть виникнути проблеми з настанням наступних вагітностей. Тому необхідно вчасно виявити цю аномалію і провести процес штучного переривання в медичній установі.

Ссылка на основную публикацию