Які жінки подобаються чоловікам Скорпіонам? Радить — астролог!

Чоловік-Скорпіон привабливий для багатьох жінок своїм вольовим характером, харизмою і магнетизмом. В силу того, що типовий представник цього знака потайний і таємничий, прихильницям бажаючим зачарувати його вкрай нелегко розібратися які жінки йому подобаються? За удаваною неприступністю і холодністю багатогранного Чоловіки-Скорпіона ховається чуйна і емоційна людина. Пізнати його зможе тільки та дівчина, яка буде відповідати його чітким вимогам і принципам.

Чоловікові, народженому під знаком Скорпіона до смаку жінки з натуральною красою і природної сексуальністю.

Отже, Чоловік-Скорпіон віддає перевагу жінкам, які мають такими якостями:

  1. Привабливість і доглянутість

Щоб привернути увагу такого чоловіка, дівчина повинна бути елегантною і чарівною. Він неодмінно оцінить її вміння подати себе. Даний тип чоловіків як ніхто інший стежить за модними тенденціями, і тому йому сподобається, якщо жінка вміє грамотно використовувати сучасну косметику і різні жіночі хитрощі, щоб вигідно підкреслити свою зовнішні дані.

  1. Шарм і лиск

Чоловік-Скорпіон вибирає собі жінку з внутрішньою красою. У ній має бути якийсь шарм, який відрізняє її від інших дам. Для нього важливо, щоб його обраниця була красива не тільки зовні, але і душею. Вони відчувають таких жінок на інтуїтивному рівні.

  1. таємничість

Загадкова дівчина неодмінно зацікавить чоловіка, народженого під знаком Скорпіона. Але це не говорить про те, що вона не повинна бути щирою. Їй потрібно вміло поєднувати відвертість з якоїсь недомовленістю про себе і грамотно демонструвати йому свої кращі якості, при цьому завуалювавши таємницею слабкі сторони.

  1. Вірність і чесність

Типовий представник знака Скорпіона дуже ревнивий і може запідозрити супутницю в зраді часом без приводу. Тому його дівчині слід частіше ненав’язливо говорити йому про свої почуття. При цьому їй важливо залишатися впевненою в собі жінкою. Ранимий Скорпіон довго пам’ятає образливі фрази, сказані на його адресу. Однак він не зможе пробачити зради, брехні і зради від коханої, навіть незважаючи на сильну любов до неї.

При цьому варто відзначити, що він обов’язково постарається помститися людині, яка завдала йому біль. Цікавим є той факт, що він сам не переносить, коли його ревнують. Тому, жінці зацікавленої в такому чоловікові, слід бути з ним щирою і вірною. Вона повинна йому довіряти.

  1. розсудливість

При спілкуванні з жінкою для Чоловіки-Скорпіона основну роль грає її здатність чітко формулювати думки і аргументовано відстоювати свою позицію. Це означає, що перед ним самодостатня і дозріла жінка, з якою можна сміливо вийти в світ. Тому він завжди намагається знайти послідовну, виховану і ерудований супутницю для життя, з якою можна буде поспілкуватися на будь-які теми і в суспільстві і вдома.

  1. тактовність

Чоловік-Скорпіон дотримується власних життєвих принципів. Він не дозволить будь-кому втручатися в свої справи, а вже тим більше не прислухається до порад, які суперечать його поглядам. Тому його обраниці слід мати почуття такту і бути в деякій мірі дипломатом, щоб невидимо направляти його на істинний шлях таким чином, щоб він думав, що це його рішення.

Безумовно, мудрість приходить з роками. Але саме розсудливість і емоційна врівноваженість в непередбачених ситуаціях допоможе уникнути виникнення нерозуміння у відносинах з ним. Саме ці жіночі якості і є запорукою міцних і щасливих відносин.

  1. пристрасність

Для такого чоловіка, гармонія в інтимному житті — запорука ідеальних відносин. Тому пристрасна і чуттєва жінка, яка любить поекспериментувати в ліжку і буде розігрівати його інтерес, безумовно, підкорить серце свого обранця, причому надовго. Адже сам він гарячий коханець. Він ніколи не подивиться на іншу жінку, якщо його все буде влаштовувати в своїй партнерці. Дуже важливо, щоб був палкий інтерес у обох сторін один до одного.

Що йому не подобається в жінках?

  1. Відвертість в одязі

Якщо у жінки все напоказ, у такого чоловіка пропадає інтерес до неї. А для нього важливо, щоб вона була сексуальною і загадковою, щоб можна було пофантазувати.

  1. Яскравий макіяж

Чоловікові-Скорпіону не подобається, коли в жінці багато штучного. Він цінує природну красу і її вміння акуратно підкреслити свої риси обличчя.

  1. дурість

Якість, яка не переносить цей чоловік. Якщо йому нема про що поговорити з жінкою, вона для нього стає не цікавою.

Якщо дівчина красива, інтелігентна, розумна, вміє щиро і віддано любити, то у неї є всі шанси, щоб завоювати і утримати коханого Чоловіка-Скорпіона, а що найважливіше, побудувати з ним щасливі і тривалі відносини.

Головне, що потрібно запам’ятати жінці — це те, що їй слід частіше цікавитися справами кохану людину і проявляти до нього свою щиру любов, увагу і турботу.

Ссылка на основную публикацию