Які жінки подобаються чоловікам Близнюкам по знаку зодіаку?

Чоловік, народжений поз сузір’ям Близнюків — людина феєричний і багатогранний. Тому перше враження про нього може бути вельми оманливим. Він схильний міняти маски, щоб проявити себе з вигідного боку. Справжнім його можуть бачити тільки близькі люди, яким він довіряє. Тому щоб дізнатися такого обранця ближче слід, перш за все, постаратися відповісти на питання: які жінки йому подобаються?

На думку астрологів, типових представників цього знака властива суперечливість і мінливість. Його принципи та погляди на життя змінюються так само стрімко, як настрій. Але, незважаючи на властиву йому мінливість, він має безліч позитивних якостей. Чоловік-Близнюки розумний, освічений, володіє чудовим почуттям гумору і з легкістю знаходить підхід до будь-якій людині. Найбільше він цінує незалежність.

Як же привернути його увагу і сподобатися такому неординарному чоловікові?

Для цього жінка повинна відповідати наступним вимогам:

 1. Хоч у нього і немає чіткого образу ідеальної жінки, проте йому важливо, щоб його обраниця була активної, ерудованою і вихованої. З нею повинно бути цікаво. Добре, якщо вона зуміє розділити його хобі і захоплення. Йому важливо, щоб жінка була схожа з ним духовно і підтримувала його прагнення.
 2. Вона повинна мати багато шанувальників і не бути самотньою. Йому значно цікавіше завоювати дівчину, наприклад, відбити її в іншого чоловіка. Чим більший інтерес до жінки виявляють інші залицяльники, тим швидше вона приверне його увагу.
 3. Жінка повинна бути зухвалою і самодостатньою. Йому не до вподоби скромниця, тихо стоїть осторонь з опущеними очима. Це не його типаж. Цьому хлопцю подобаються яскраві і впевнені в собі жінки, що привертають увагу оточуючих.
 4. Дівчині не варто демонструвати неприступність. Оскільки у нього швидко виникає інтерес до вподобаної особі, то з такою ж швидкістю він може зникнути або ж переключитися на іншу чарівну незнайомку.

Як бачите, привернути увагу Чоловіки-Близнюків досить просто, а от як підкорити його серце і утримати?

 • Проявляйте материнську турботу

Він з тієї категорії чоловіків, які хочуть бачити в коханій жінці турботливу маму. Чоловіки-Близнюки це дорослі діти. Їм дуже подобається, коли про них піклуються і прощають їх витівки.

 • Не обмежуйте його особистого простору

Оскільки він цінує незалежність і досить волелюбний, йому просто необхідно час від часу зустрічатися з друзями. Це можуть бути поїздки на полювання, риболовлю, подорожі і т.д. У такій дружній атмосфері він відчуває свою свободу. Постійний контроль з боку жінки та спроби його приручити, позбавляють його повітря. Тому жінці потрібно дозволяти йому деякий час бути без її опіки. Зате таким способом він набирається сил і з новими почуттями повертається до улюбленої.

 • Не чіпайте речі улюбленого

Цей чоловік до божевілля не любить, коли лізуть в його особисті речі. Коли жінка починає лазити по кишенях, в мобільному телефоні або ж перевіряти його документи — це так само як злочин.

 • Будьте доброзичливою і гостинною

У Чоловіків-Близнюків зазвичай багато друзів і знайомих. Їм подобається ходити по гостях, але ще більше вони люблять їх приймати у себе вдома, адже це дуже гостинні і доброзичливі люди. Ось чому йому важливо, щоб його супутниця була хорошою господинею і вміла створювати комфортну і теплу домашню атмосферу. Вона зобов’язана вміти готувати, а в разі візиту нежданих гостей, швидко накривати на стіл. Йому хочеться, щоб його друга половинка була позитивною і доброзичливою з його друзями і родичами. Добре, якщо вона їм сподобається. Це один з вагомих плюсів для неї. Чоловік-Близнюки стане пишатися, цінувати і поважати свою обраницю. Однак варто зазначити, що якщо їй не вдасться проявити належної гостинності, або ж вона почне грубити його поважним гостям, тоді скандал неминучий.

 • Дозвольте йому фліртувати

Представнику повітряного знака Близнюки необхідно перебувати в оточенні захоплених шанувальниць. Йому подобається бути в центрі уваги інших жінок, але це зовсім не означає, що він планує з однією з них лягти в ліжко. Просто, таким чином, він висловлює свою незалежність. Для нього це цілком природно.

 • Першою просите пробачення

Справа в тому, що такий чоловік досить злопам’ятний і ні за яких обставин не вибачається першим. Щоб не чекати біля моря погоди, дівчині слід першої зробити крок на шлях примирення, інакше так можна прочекати і кілька днів, і кілька тижнів, а то і місяців.

 • Намагайтеся його не дратувати

Жінці, яка бажає побудувати довгі відносини зі своїм обранцем, слід бути легкою та добродушною в спілкуванні з ним. Незважаючи на їх доброзичливий вигляд, в люті він непередбачуваний і страшний.

 • Не випробовуйте його почуття ревнощів

Сам по собі цей чоловік власник і ревнивець. Тому йому не важко буде знайти привід, щоб запідозрити зраду. Причому він в пориві ревнощів здатний втрачати контроль і навіть може почати застосовувати до жінки силу. Адже він вважає її своєю власністю. Щоб уникнути непорозумінь, дівчині потрібно частіше говорити йому про те, що він єдиний і найкращий у світі. Якщо вона зможе себе повністю присвятити йому, цілком можливо, що їх союз триватиме не один рік.

 • Будьте непостійною і таємничої

Жінці потрібно часто змінюватися, щоб він не втрачав до неї інтерес, а навпаки був вражений, яка вона у нього різнобічна супутниця. Причому міняти себе вона повинна як зовні, так і внутрішньо. Наприклад, жінка може приступити до вивчення нової мови, навчитися грати на музичному інструменті або освоїти будь-яке інше нову справу. Захоплення може бути будь-яким, аби вона не здавалося обранцеві нудною. Якщо йому стане нудно зі своєю другою половиною, то найімовірніше, він незабаром відправиться на пошуки нового кохання. Використовуючи такий підхід у відносинах з Чоловіком-Близнюками, дівчина не тільки підтримає його інтерес, але і зможе зробити так, щоб він до неї прив’язався, а значить, вона зможе утримати його поруч з собою.

Чоловік-Близнюки мріє про цікаву, привабливою, позитивної, відданою і товариською жінці. Йому необхідно, щоб поруч була кохана, здатна надати підтримку і втілити в життя його ідеї і проекти.

Головне для дівчини, яка хоче завоювати цього чоловіка, бути з ним різної і тримати його в тонусі, тоді він точно не захоче знайти їй заміну.

Ссылка на основную публикацию