Яке значення приписують метеликам в мистецтві фен-шуй

Метелики є неймовірно красивими і витонченими комахами. Згідно з багатьма прикметами вони мають зв’язок з паралельними світами, символізують собою душу людини, вічне життя, відродження, а також здатність до метаморфоз. Про значення метеликів в мистецтві фен-шуй ви зможете дізнатися з цього матеріалу.

Чому метелики так привабливі для людей

Метелики викликали щире захоплення у людей з далекої давнини. Цьому багато в чому сприяв той цікавий спосіб, за допомогою якого метелик народжується на світ.

Восени відбувається перетворення гусениці в лялечку, а до весни з неї з’являється метелик. При цьому кожен процес має своїм певним символічним значенням:

  • лялечка — асоціюється з саваном (або окукливанием) гусениці, тобто зі смертю;
  • метелик ж — метафорично це душа, яка відокремилася від мертвого тіла і кинулася нагору, до райського життя.

Метелики не вживають пишу або воду, а всі дні свого життя тільки пурхають і займаються любов’ю.

Значення метеликів в філософії фен-шуй

Цим невідомим і ніжним створінням, квіткам, що відірвався від стеблинок, характерна безтурботність і легкість.

Справжнє диво криється в тому, як непоказна гусениця стає приголомшливо красивої витонченої метеликом. У мистецтві фен-шуй ці комахи наділяються воістину магічними властивостями, вважається, що вони обов’язково повинні бути присутніми в кожній оселі.

Метелики, згідно з фен шуй, виступають символами радості і любові. Одиноким людям, які ще не встигли зустріти свою другу половинку, метелики подарують справжнє кохання.

Сімейні пари також повинні використовувати магію метеликів. Вони урізноманітнюють стосунки, несучи на своїх маленьких крильцях романтику і пристрасть, допоможуть геть забути про нудьгу і рутину.

Тільки, коли будете декорувати своє житло метеликами, обов’язково використовуйте їх не поодинці, а парами або цілою групою. Завдяки цьому ви посилити їх вплив.

Як правильно розташувати метеликів згідно з фен шуй

Самий хороший варіант — це коли метелики будуть розташовуватися в спальні. Тоді вони додадуть вашим відносинам з коханою романтики, наповнять свіжим потоком енергії, особливо сексуальної. При цьому поява метеликів однаково прийнятно, як в спальнях людей перебувають у шлюбі, так і тих, у кого немає пари. За допомогою злітають красунь ваше особисте життя дуже скоро налагодиться.

Важливий момент! Метелики повинні розташовуватися не поодинці, а як мінімум по дві або навіть по кілька поруч з ліжком — таким чином, щоб ваш погляд відразу падав на них, коли прокинетеся вранці або ввечері, коли ви будете відходити до сну. Мистецтво фен-шуй говорить, що це буде сприяти створенню потужного вихору позитивної енергії в тих областях, які відповідальні за любов і пристрасть.

Зона любові і відносин розташовується в південно-західному секторі, в якому відбувається накопичення всієї енергії, відповідальної за любов, а також за сексуальне взаємодія між людьми. Для активізації цього центру і залучення в своє життя любові, удачі і романтики, слід розмістити в ньому парні статуетки: це можуть бути або дві статуетки у вигляді метеликів або картина, на якій зображена пара цих комах.

Але при цьому Убережіть себе від серйозної помилки — НЕ прикрепляйте метеликів до тюлі, завіски, шторкою і не розміщуйте їх фігурки на вікні. В іншому випадку ви випустите в вікно удачу, радість, благополуччя і сімейне щастя.

Ще один важливий момент, який потрібно обов’язково враховувати: принципи фен-шуй забороняють використовувати в своєму інтер’єрі спійманих і засушених метеликів, розміщених в панно за склом. Вони не просто не будуть приносити удачу, але самі по собі стануть генератором негативної енергетики.

Метелики в інтер’єрі повинні розташовуватися з максимальною природністю і обов’язково зграйками або хоча б парочкою — це зробить їх магічну дію більш сильним. Плюс тільки пара комах символізує собою любов. Метеликів можна прикріпити на стелі, посадити в головах своєму ліжку або на стіні. Позитивна енергія, яку випромінює цими прекрасними істотами, буде в значній мірі посилена при розташуванні їх в південно-західній частині квартири. Ще один збільшує сприятливу енергію метеликів момент — яскраве забарвлення комахи.

Відповідний матеріал для виготовлення метеликів

Матеріал, з якого виготовляються символи, також буде сприяти посиленню деяких їх властивостей:

  • металеві красуні — додадуть у ваше життя пристрасть, особливо, якщо вони будуть інкрустовані за допомогою блискучих камінців, які виступають символами вогненної стихії;
  • музика вітру з метеликами — приверне до вашого помешкання щастя;
  • вироби-метелики з золота і срібла — посприяють виконання вашої заповітної мрії створити сім’ю;
  • крилаті істоти з кераміки яскравого кольору — подарують вам відмінний настрій, створять атмосферу щастя і гармонії;
  • метелики з дерева — залучать мир і спокій у ваше сімейне життя.

Предмети одягу, на яких зображені метелики, також притягують любов до свого власника. Аналогічний ефект притаманний і постільній білизні. Тому, якщо ви бажаєте своїй близькій людині знайти взаємну любов і бути щасливим — презентуйте йому подарунок, який буде прикрашати бант з красивою і яскравою метеликом.

Зграєю крилатих чарівниць можна декорувати дитячу кімнату, щоб ваше чадо завжди радувало вас і перебувало в хорошому настрої.

Різновиди метеликів в фен шує

Мистецтво фен-шуй розділяє метеликів в залежності від їх форми, кольору, а також матеріалу, з якого вони зроблені.

Фігурки сильно відрізняються одна від одної: можна зустріти метеликів, які запилюють квіти, метеликів, ширяють над рослинами або букетами, метеликів, причаїлися в рослинах або солодку парочку метеликів, які заграють одна з одною і так далі.

Чудове рішення, яке допоможе залучити у ваше життя позитивний потік енергії по фен шуй — символ метелики, виготовлений власноруч. При цьому виріб може бути вирізано з паперу, вишите, намальовано, зшито або виготовлено будь-яким іншим чином. У продажу зараз пропонуються вже готові варіанти метеликів різних форм і кольорів, зроблені з силікону і інших матеріалів, які потрібно буде просто наклеїти.

Нерідко метелики зустрічаються у вигляді прикраси предметів меблів, люстр, світильників тощо. Ще досить популярне рішення — покупка стильного ювелірної прикраси або біжутерії у вигляді метелика. За допомогою такого талісмана ви станете більш впевнені у власних силах і додасте собі ще більше шарму і жіночої чарівності.

Заборони, що стосуються метеликів, в мистецтві фен-шуй

Ні в якому разі не можна розташовувати красивих крилатих істот в близькості від вікна. Інакше ви таким чином відженете від себе щастя і благополуччя, яке подібно метелику упорхнёт в віконце.

Ще одне табу в фен шує відноситься до засушеним метеликам, які приколюються до панно. Вони просякнуті згубної енергією смерті, яку і будуть виділяти навколо себе, а це дуже погано. За допомогою подібних «талісманів» ви ризикуєте погіршити свої відносини з іншими людьми і не залучите нічого позитивного в своє життя.

На завершення подивіться цікаве тематичне відео:

Marissa

Ссылка на основную публикацию