Як зробити зачіску з пов’язкою

За допомогою красивою, жіночною стрижки можна підкреслити прекрасний смак своєї власниці. Чи не для всіх зачісок необхідно багато часу, оскільки навіть прості різновиди виглядають чудово. Для цього можна вибрати грецьку зачіску, яку вийде зробити з красивою пов’язкою або за допомогою хустки, тканини. Укладання відмінно йде для дівчинки і дівчата. Щоб її правильно зробити своїми руками, необхідна покрокова інструкція.

вибір пов’язки

Грецьку зачіску виконують на довгі, короткі і середні волосся. Голову буде прикрашати прекрасна пов’язка, яку слід підготувати заздалегідь. Раніше жінки Греції не використовували пов’язки з гумками. Для прикраси брали шовкові і бавовняні стрічки. Їх виготовляють і з хустки.

Для виконання цієї зачіски були потрібні навички, тим більше що вона не йде до густих локонів. Найбільш практичними є прикраси з гумками. Їх надягають на голову, що служить каркасом для зачіски. Вони використовуються для довгих і коротких локонів.

Критерії вибору аксесуара

 • Товщина обідка визначається по висоті чола. Якщо брови широкі, то не варто вибирати широкі аксесуари. Але вони відмінно підходять з високим чолом.
 • Зараз модно робити зачіску з джгутами і аксесуарами. У деяких випадках потрібно лише надіти аксесуар і локони.
 • Гумка повинна бути комфортною, і не переживати голову.


Аксесуар повинен бути не тільки красивим, але і зручним, якісним. Тільки тоді для дівчинки будь-яка зачіска буде комфортною. Гумка аксесуара повинна бути не слабкою, і не сильно тугий. Пасма потрібно фіксувати міцно, щоб зачіска виглядала акуратною. Лак і інші фіксуючі засоби слід використовувати в мінімальній кількості, тільки тоді образ буде акуратним.

створення зачісок

Своїми руками можна робити різні зачіски. Вони чудово підійдуть для дівчинки на всі випадки життя.

 • З пов’язкою можна зробити оригінальну зачіску на всі випадки життя. Зазвичай їх виконують з використанням довгого волосся. Доповненням в образі буде чубчик. Спочатку слід надіти пов’язку на голову, але чубчик повинна розташовуватися під нею. Локони не повинні падати на очі. Потім потрібно закрутити пасма під обідком. У роботі можна користуватися гребінцем і шпилькою. З ними потрібно розділити локони на прядки, просунути під гумку. Від довжини волосся залежить складність роботи. Прядки повинні бути однаковими. Ззаду локони закріплюються шпилькою, а потім наноситься лак. Такий варіант відмінно підійде для дівчинки в школу.
 • Щоб зробити вечірню грецьку зачіску без чубчика, потрібно пов’язка-джгут. Його можна створити з тканини, хустки. Аксесуар одягається на голову, тільки він не повинен натягатися високо на лоб. З-під пов’язки потрібно витягнути локони. Їх треба розділити на пасма, а потім зафіксувати під гумку. В кінці укладання закріплюється невидимками. Для зручності можна трохи відтягувати ободок. Потім локони розправляються, і фіксуються лаком.
 • Робити грецькі зачіски вийде і на коротке волосся. Для цього теж потрібно скористатися пов’язкою. Її створюються з тканини і хустки. Особливістю роботи з короткими локонами є початок процедури. Якщо вони нижче плечей, то закручувати їх потрібно від скронь. А сильно короткі пасма закручуються від вух. На голову необхідно надіти пов’язку, а потім закручувати пасма під гумку. Для додаткової фіксації використовуються невидимки. Волосся не слід сильно натягувати, і в той же час вона не повинна бути вільною.


Придбати пов’язку можна в будь-якому магазині аксесуарів. Її можна зробити своїми руками з хустки або тканини. Прикраса має поєднуватися з нарядом, і бути зручним.

види зачісок

Зробити укладку можна в різних видах. Головних їх прикрасою є аксесуари. Для цього використовуються не тільки пов’язки, але і обідки, квіти. Стиль хіпі створюється з незвичайним аксесуаром — хайратник.

Розрізняють такі види зачісок:

 • Класичні. Їх можна легко робити своїми руками, а прикраса створюється з тканини або хустки. Локони збирають в джгути і закладають під гумку або пов’язку.
 • З хвостом. Подібна до першої технології, але ззаду хвіст потрібно залишити.
 • З косою. Оригінальний варіант з косою, створеної з локонів і хайратник.

особливості виконання

 • Своїми руками виходить оригінальна класична укладання. Буде потрібно лак і шпильки. Спочатку потрібно помити голови, просушити. Коли пов’язка надіта, волосся потрібно скрутити в джгути, заправляючи в гумку. З тренуваннями виходять більш стильні варіації.
 • Хвіст. Волосся повинні бути завите плойкою або бігуді. Технологія роботи подібна до першого варіанта, але при обробці задньої частини хвіст не загинається під пов’язку. Він може залишитися вільним або його можна зафіксувати шпилькою.
 • З косою. З довгим волоссям своїми руками можна робити гарну зачіску з косою. Окрасою буде служити пов’язка з квітами. Заправляти пасма не потрібно. Їх слід начесать, завити, надіти аксесуар, і створити косу.


У створенні грецького стилю будуть потрібні обідки. Оригінально виглядають укладання з багатошаровими аксесуарами. В кінці будь-який варіант фіксується укладальним засобом.

Ссылка на основную публикацию