Як зробити валентинку з паперу своїми руками?

День святого Валентина — один з найпопулярніших і улюблених свят, міцно увійшов в нашу культуру і традиції. З особливим трепетом 14 лютого чекають закохані пари. Адже це ще один привід зізнатися близькій людині в своїх почуттях.

Що подарувати

Кожен сам вибирає, яким способом це найкраще зробити: приготувати романтичну вечерю, прогулятися по нічному місту або ж виконати серенаду під вікном. Але яким б не був подарунок до Дня закоханих, незмінним атрибутом свята залишається валентинка.

Зроби сам

Вітрини магазинів задовго до 14 лютого починають пістрявити всілякими листівками. Однак набагато приємніше піднести коханій людині валентинку, зроблену своїми руками. Такий подарунок буде по-справжньому теплим і щирим.

озброюємося

Змайструвати валентинку можна з самих різних матеріалів. Сьогодні ми виготовимо листівку з паперу.

  • Візьмемо картон;
  • гофровану кольоровий папір (можна замінити столовими серветками);
  • довгу дерев’яну паличку;
  • клей ПВА;
  • ножиці.

Хід роботи

Крок 1

Спочатку з картону (до речі, колір в даному випадку не має ніякого значення) вирізаємо серце такого розміру, який здатний вмістити всю вашу любов.

крок 2

Далі гофрований папір нарізаємо на дрібні квадратики. Чим більше буде квадратів, тим об’ємніше буде валентинка.

крок 3

Потім повертаємося до серця, вирізаного з картону. Поверхня форми добре промазуємо клеєм ПВА.

крок 4

Тепер беремо дерев’яну паличку, насаджує на неї квадратик з гофрованого паперу та приклеюємо до серця. Потрібно починати клеїти квадратики з краю, поступово переходячи до центру. Важливо не залишати просвітів між квадратами.

Коли вся поверхня форми обклеєна гофрованої папером, валентинка готова. Такий об’ємний подарунок завжди буде нагадувати про почуття, які подібно цим квадратикам, переповнюють ваше серце.

Ссылка на основную публикацию