Як зробити репост в Контакте?

Репост в соціальній мережі «Вконтакте», що виникла в середині минулого десятиліття в Росії у відповідь на поширення відомих американських соціальних ресурсів «Facebook» і «Twitter», є способом звернути увагу Ваших знайомих на дуже цікаві і корисні матеріали, що розміщуються в мережі.

Репости або цитування матеріалів дозволяють привернути увагу до Вашої сторінці з боку інших учасників мережі, затіяти обговорення різних новин, метою яких є висловлення власної думки і пошук аргументів, які дозволяють зрозуміти повний сенс подій, що відбулися.

Наприклад, тема «вибори в Росії». Обговорення цієї теми дозволяє зрозуміти, чому і за кого Вам коштувати голосувати, як це позначиться на вашій кар’єрі і рівні життя.

Репости в мережі «Вконтакте» — технічний спосіб для тиражування важливих відомостей, схожий з поширенням інформації іншими засобами масової інформації, проте, якщо газета коштує грошей і читати її не завжди зручно, то невелике повідомлення, в якому виділяється основна думка в умовах майже безкоштовного Інтернету — це можливість познайомити якомога більше учасників мережі з важливими новинами.

Для репоста в мережі виділені спеціальні кнопки «репост». Після репоста Ви можете дати свій коментар і почати обговорення піднятої теми або новини. Ви можете звернути увагу на те, на що не звернув увагу більше ніхто і, таким чином, збільшити інтерес до новини, розгорнути її обговорення.

Для мережі «Вконтакте» репости її учасників — прекрасна можливість збільшити інтерес до самої мережі, дати передплатникам і учасникам велику свободу у висловленні своєї власної точки зору, стати блогером.

Стати блогером в сучасній Росії стало дуже модно. Деякі учасники мережі примудряються на цій справі навіть заробляти! У Росії навіть прийнятий Закон «Про блогера», який прирівнює їх (блогерів) до електронних засобів масової інформації.

Сучасне електронне простір дозволяє кожному журналістові або громадянину вільно висловлювати свою думку, бачення, бути почутим і цікавим для інших, реалізувати свої приховані можливості або навчитися чомусь ще, крім основної професії і сфери діяльності.

Репости «Вконтакте» дозволяють кожному учаснику мережі обговорити останні новини і бути почутим іншими, зрозуміти значення подій і явищ.

Ссылка на основную публикацию