Як зробити подарунок на День народження своїми руками?

День народження — найулюбленіший і приємне свято. Приємний він і для самого винуватця торжества і для його рідних і друзів. Але що ж подарувати таке, щоб подарунок передав всю нашу любов і радість? Звичайно ж милу листівочку, зроблену своїми руками!

Саме це чудо на стику скрапбукінгу і квілінгу я пропоную вам створити разом зі мною. Техніка квілінгу на перший погляд здається складною, але зробити перші шедеври може навіть новачок. Насамперед потрібно вибрати простий візерунок, для натхнення можна подивитися картинки в мережі.

Нам знадобиться

  • 2 листи картону;
  • двосторонній скотч;
  • ножиці;
  • лінійка;
  • папір для квілінгу або просто кольоровий папір;
  • клей ПВА;
  • зубочистка.

виготовлення листівки

Крок 1

Один лист картону потрібно зігнути навпіл. Пропрасовуємо лінію згину куточком лінійки. Це буде основа нашої листівки.

крок 2

З оксамитового картону вирізаємо прямокутник, так щоб довжина і ширина у нього була менше на 1 см, ніж у основи.

крок 3

Кольоровий прямокутник наклеюємо на основу за допомогою двостороннього скотча.

крок 4

Тепер зробимо наші квіточки в техніці квіллінг. Для цього беремо папір для квілінгу, якщо її немає, нарізаємо кольоровий папір уздовж на смужки довжиною 5 мм.

крок 5

Потім туго накручуємо кожну смужку на зубочистку, акуратно знімаємо її з зубочистки, даємо трохи розпуститися і приклеюємо краєчок. Перший квіточку готовий. Нам потрібно зробити ще 10 (або на скільки вистачить терпіння).

крок 6

Наступні — листя. Для них беремо зелені смужки, робимо з них гуртки як для квітів, а потім пальцями притискаємо з одного боку і з іншого, щоб вийшов око. Робимо ще 9-10 штук.

крок 7

Тепер збираємо нашу красу. На кольоровий картон приклеюємо віялом п’ять смужок (стебла). Як душа забажає приклеюємо квіточки і листочки, все залежить від того скільки їх зробили.

крок 8

Ще нам потрібен бант, для цього беремо смужку червоного паперу трохи ширше, ніж для квітів (приблизно 7-8 мм). Робимо стрічки, приклеюємо до стебел, потім робимо колечко, склеюємо краю, складаємо навпіл і склеюємо в середині.

крок 9

Приклеюємо в місці з’єднання стрічок.

крок 10

Останній штрих — маленький квадратик, клеїмо його в середину банта, він буде вузликом.

Листівка готова! Залишилося написати кілька добрих слів і теплі побажання. І не забувайте, краще, що ми можемо подарувати тим, кого любимо — це наше увага, турбота і радість.

Ссылка на основную публикацию