Як зробити оберіг своїми руками в домашніх умовах

Оберіг виступає своєрідним захистом астральних оболонок людини. У його функції входить залучення удачі або деньг, а також захист від злих людей і лих. Власноруч створити магічний символ не надасть особливих труднощів. У цій статті ми детально розповімо вам, як зробити оберіг своїми руками в домашніх умовах.

Для чого роблять обереги

Перш за все, слід визначитися з призначенням майбутнього магічного вироби. З якою метою і кому ви хочете його створити? Обереги мають певні відмінності від талісманів і амулетів — вони забезпечують захист для всієї родини.

Саме цим і пояснюють таку високу популярність магічних виробів для захисту житла. Обереги залучать в життя свого власника любов, достаток, допоможуть усунути з життя сварки і нещастя.

 1. Оберіг для сімейно пари потрібен, щоб забезпечити щасливе сімейне життя. Він вберігає від зрад, а також ревнощів. Наповнить життя миром і злагодою. Таку магічну штучку нерідко дарують на весілля або річницю спільного життя. Приховуйте його від чужих очей і нікому не показуйте.
 2. Дитячі обереги захищають від захворювань, забезпечують правильне духовне, а також фізичний розвиток. З їх допомогою можна вберегти чадо від нападок з боку однолітків, поганих вчинків.
 3. любовний оберіг здатний залучити в життя нових шанувальників, зробити енергетику людини більш привабливою для протилежної статі.
 4. Обереги для чоловіків захищають в дорозі (раніше використовувалися на війні), вони схильні попереджати про небезпеки, а також позбавляти від різних патологій, лих і злих людей.

Різновиди магічних предметів

Існує велика кількість різних оберегів, що продаються в готовому вигляді. Вони є простими до тих пір, поки не будуть активовані. За допомогою певних дій майстер наділяє оберіг необхідною енергією, в залежності від поставлених цілей.

До найбільш ефективним традиційно відносять обереги зроблені своїми ж руками. Створюючи в домашніх умовах той або інший магічний символ як амулет або оберіг, маг обов’язково вкладе в нього частинку душі. З цієї причини вкрай важливо створюючи обереги, знаходиться в позитивному настрої.

Крім цього, є ряд обереги, які можуть бути презентовані від іншої особи. Наші предки вважали, що подаровані обереги мають не меншу магічну силу, ніж ті, що виготовлялися своїми руками. Але є одна обов’язкова умова, яке забезпечить роботу магічною штучки — це щирі наміри людини, що робить подарунок.

Якщо оберіг подарований вам людиною, бажаючим виключно добра, магічна річ буде передавати і зберігати енергетику на благо. У тій же ситуації, коли талісман презентовано заздрісною персоною, толку від нього буде дуже мало.

Як уже згадувалося раніше, до категорії найдієвіших відносять ті обереги, які виконані майстрами (або замовниками) власноруч.

Про те, як виконати це правильно, щоб в кінцевому результаті досягти справжнього захисту, ви дізнаєтеся далі.

Рекомендації з виготовлення оберегів

Виконувати всі магічні роботи необхідно, будучи в повній самоті. Процес створення вироби є певним ритуалом. Нікому неприпустимо бути присутнім поруч з вами і споглядати процес створення оберега. Прийматися робити оберіг потрібно, перебуваючи в максимально гармонійному і натхненному настрої.

Найідеальніший час для виконання даної маніпуляції — пізня ніч. Дуже рекомендується створювати обереги при світлі свічок. Також підійде денний час доби, але тоді важливо, щоб на вулиці стояла сонячна погода.

Обов’язковий пункт — максимально концентруватися на завданні, вкладаючи частинку душі в його талісман. Вам потрібно наповнити його позитивною енергією і добротою. У більшості випадків обереги робляться для своїх близьких родичів, і трохи рідше — для себе.

Створивши амулет, на ніч його слід залишити під подушкою. Завдяки цьому виріб наповниться силою — «зарядиться» і стане придатне до використання. Лягаючи спати, вам потрібно думати про ту людину, для якого виконувалося магічне виріб. Візуалізують, як штучка захистить свого власника від будь-яких життєвих негараздів.

Вранці презентуйте оберіг з добрими побажаннями. Носяться талісмани якомога ближче до тіла, але прихованими від сторонніх поглядів одягом. Якщо основною метою захисної вироби був захист житла — найправильніше буде приховати її в затишному містечку. Тоді недоброзичливці не зможуть заподіяти йому шкоди — оберіг буде відштовхувати потоки негативної ментальної інформації.

Як очистити і зарядити оберіг

Обереги створюються з натуральних матеріалів, вони можуть бути:

 • дерев’яними;
 • шкіряними;
 • металевими

При використання тканин і ниток, віддають перевагу вовняним, лляним або бавовняним. У вироби з тіста не слід додавати розпушувачі або харчові барвники. А готовий виріб допустимо прикрашати на свій розсуд.

Всі захисні вироби з ходом часом схильні накопичують негативну енергетику. А завдяки натуральним матеріалам вони дуже довго утримують позитивні і негативні хвилі, а також повертають їх назад. З цієї причини після того, як трапиться конфлікт, сварка, захворювання, аварія необхідно буде виконати очищення вироби. З цією метою використовується сила чотирьох стихій — вогню, землі, повітря і води.

 • вогонь — потримайте оберіг над свічкою білого кольору. Переважно брати освячену, церковну свічку. Її також можна використовувати тільки один раз — щоб очистити виріб.
 • вода. Обполосніть оберіг в проточній воді або бризніть на нього святою водою.
 • земля. Закопайте оберіг і залиште його на всю ніч. Якщо це є проблемою — можете закопати його в крупну сіль. На ранок оберіг дістають, а сіль — викидають.
 • повітря. Підніміть оберіг наверх. Поверніть його у напрямку на кожну сторону світла. Також запаліть свічку і потримайте оберіг над димом.
Ссылка на основную публикацию