Як зробити хлопавку на Новий рік своїми руками?

Новий рік- свято, якої святкують жителі всього світу всього лише один раз на рік, але з великим розмахом! Веселощі, шум і гам обов’язково присутній на цьому чарівному святі. Новий рік-свято для будь-якого віку і особливо йому радіють діти.

Мільйони дітей пишуть листи дідові морозу і вірять, що він обов’язково нагородить їх подарунком за їх хорошу поведінку. Але що ж ще може розвеселити дітей, як щось барвисте, гучне і захоплюючі? Звичайно, хлопавки!

Дитина буде радий випустити величезну кількість конфетті і опинитися в чарівному і барвистому листопаді, захоплюючому дух, адже діти набагато емоційніше реагують на всі події. Однак навіть хлопавка, куплена в магазині може принести шкоду не тільки вам, але і дитині, а свято випадкової травмою псувати не хочеться.

Що ж робити? Можна змайструвати хлопавку будинку і вона також осиплеться стільком же задоволенням вашої дитини, як і звичайна піротехніка. Це не коштує великих витрат і праць, зате ваша дитина буде точно здоров!

Дотримуючись наших інструкцій ваша хлопавка вийти такий-же барвистою, правильно спрацьовує, багаторазової і до того ж практично безкоштовною! Ви можете робити її зі своїми членами сім’ї, особливо дітьми. Це відмінний спосіб проведення часу. Приступимо до справи!

вам знадобитися

  • Втулка від туалетного паперу (або ж каркас, найкраще за формою підходить саме втулка);
  • картон;
  • Різна кольоровий папір (Гофрированная, обрізки кольорового паперу і фольги, конфетті, можна навіть взяти цукерки або маленькі іграшки. Хлопавку можна зробити як для хлопчика так і для дівчинки, для хлопчика в якості «начинки» можна взяти маленькі машинки, як для дівчаток їхні маленькі іграшки, задоволення дитя не буде меж);
  • Нитка. Бажано товста. (Вощеная або можна взяти нитки муліне). Довжина — 50 см. Можна більше, залежить від того, як ви будете запускати хлопавку.

Покрокова інструкція

Крок 1

Починаємо з низу нашої майбутньої хлопавки. З картону вирізаємо коло, рівний діаметру втулки. Необхідно, щоб коло щільно входив у втулку, інакше хлопавка буде зіпсована.

крок 2

У центр вирізаного нами кола втягає нитку, на зворотному боці закріплюємо скотчем, щоб вона не вилетіла і хлопавка спрацювала. В результаті у нас вийшло денце нашої майбутньої хлопавки.

крок 3

Вирізаємо ще одне коло, рівний діаметру хлопавки, лише залишаємо ще 2 сантиметри, щоб закрити верх нашої хлопавки. Приклеюємо його до корпусу, робимо проріз на краях і загинаємо їх. Верх готовий!

крок 4

Беремо наш рулон від паперу і обмотуємо кольоровим папером так, що з одного краю залишиться папір для зав’язки, щоб тримати хлопавку, інший край підрізаємо під наш рулон або ж загинаємо кінці в нього. Тут все будується на вашою фантазією. Беріть будь-який папір або ж прикрашайте будь-якими дрібними деталями. Чим яскравіше — тим краще!

крок 5

Перев’язуємо папір (яку залишали для зав’язки) стрічкою.

крок 6

Тепер заповнюємо нашу хлопавку, тут працює лише ваша фантазія!

крок 7

Найвідповідальніший етап. Закриваємо наше споруда. Ніколи не кладіть коло занадто глибоко, не наклеюйте його.

крок 8

Вирізаний нами коло з ниткою поміщаємо в хлопавку, що б він щільно закривав конструкцію. Хлопавка готова! Залишилося лише підняти її вгору і з дитячою посмішкою смикнути за мотузку, весь вміст висипется, кімната наповнитися конфетті, цей новорічне свято ви не забудете ніколи! Її можна використовувати кілька разів, необхідно лише наповнити її.

У підсумку, ви бачите, що зробити хлопавку в домашніх умовах не так вже й складно, зате вона принесе багато радості і захоплення дітям. Це новорічні прикраса подарує вам заряд домашнього тепла і затишку.

Ссылка на основную публикацию