Як зробити егільет самостійно?

Сумна статистика сучасності свідчить про те, що безліч розлучень трапляється саме через зраду. Найчастіше змінюють своїм дружинам чоловіки. До мене часто звертаються ці нещасні жінки, яким довелося випробувати на собі зраду чоловіка.

У більшості випадків від них надходить одне прохання — зробити на невірного чоловіка сексуальну прив’язку, щоб більше він не міг мати інтимних відносин на стороні. Буває також, що клієнтки просять помститися за допомогою егільета своїм колишнім чоловікам, які кинули їх.

Однак в цьому випадку я в допомоги відмовляю, робити егільет з метою помсти не можна!

Отже, що ж таке егільет, чи можна його зробити самостійно, і чим він загрожує замовнику і жертві — я розповім про все це в даному матеріалі.

Егільет — сексуальна прив’язка

Егільет — це ритуал зі скарбнички чорної магії, основна мета якого — прив’язати до себе партнера на сексуальному рівні, обмежити його інтимну силу. Термін «егільет» має французьке коріння і означає прив’язку на секс. В результаті, жертва егільета буде відчувати потяг тільки до замовника цього ритуалу, а всі можливі статеві контакти на стороні блокуються — він не зможе вступати в сексуальний зв’язок з ким-небудь, крім замовника прив’язки.

Діє егільет за принципом класичного любовного ритуалу: почуття жертви до замовника зростають протягом 2-3 тижнів, але робиться особливий акцент при цьому на інтимну сторону відносин. Паралельно з цим відбувається зниження сексуального потягу до кого-небудь на стороні, жертву перестають цікавити статеві контакти з сторонніми.

Дії сексуального прив’язки протистояти практично неможливо. Навіть найвитриваліші і вперті особистості з часом «здаються», не в силах терпіти стан, нав’язане чаклунським обрядом. Ритуал цей не зачіпає лише тих, у кого дітородна функція ще не сформувалася або вже припинила свою роботу (іншими словами, діти і люди похилого віку).

Так як егільет — ритуал чорний, він представляє величезну небезпеку і проводити його повинен тільки професіонал. Обряд вимагає розвинених навичок магічної діяльності, потужної енергетики та вміння на відстані працювати з енергетичними каналами людини.

Чим загрожує неправильно зроблений ритуал?

Звичайно, нічого не заважає вам спробувати провести егільет самостійно, але я вам категорично не рекомендую цього робити. Занадто велика ймовірність, що не вийде нічого, і ви отримаєте сильний відкат.

  • Чоловік може повністю втратити свою статеву сили і не зможе вступати в інтимний контакт навіть з замовницею обряду.
  • Ритуал може обернутися вінцем безшлюбності або псуванням на самотність — я думаю, така перспектива навряд чи вас порадує.
  • У чоловіка можуть проявитися негативні наслідки: проблеми з психікою, пристрасть до спиртного, серйозні захворювання (аж до безпліддя).
  • Ритуал подіє, як псування, і в тому випадку, якщо ви зробите егільет з помсти.

І ще — до допомоги сексуальної прив’язки можна звертатися і в тому випадку, якщо статевих контактів з жертвою обряду у вас ніколи не було. За такої умови точно не варто чекати бажаного результату.

З чорною магією потрібно звертатися розумно, аж надто вона небезпечна для недосвідченого. Сподіваюся, мої слова змусять вас прийняти коректне рішення і за допомогою звернутися до майстра. Для тих же, хто звик ризикувати і не зупинятися ні перед чим, наведу приклад сексуальної прив’язки. Мої інструкції — це просто зразок для того, щоб у вас склалося загальне уявлення про статевої прив’язці. Ні в якому разі це не заклик до дії і використання прикладеного обряду на практиці! Будьте розсудливі, будь ласка!

Як зробити егільет на фотографії?

В результаті прив’язки, про яку буде нижче йтиметься, відбувається закриття нижніх чакр, які відповідають за чоловічу силу. Бажання інтимної близькості з іншими жінками у чоловіка після цього егільета буде присутній, але він не зможе їх реалізувати через проблеми з ерекцією.

З атрибутів знадобляться фотознімок обранця, червона свічка з воску, білий аркуш паперу і набір голок (новий, не використаний).

Прив’язка робиться вночі. Потрібно вимкнути всі джерела світла, запалити свічку. При світлі свічки фотографію обранця необхідно акуратно загорнути в аркуш паперу, заколоти голками вийшов конверт (не зачепивши при цьому зображення чоловіка).

Після того, як конверт буде готовий, треба прочитати змову:

«Закриваю я раба (Ім’я обранця) назавжди від дівок всіх і баб. Чи не любити тебе, раб (Ім’я обранця) нікого, крім одне мене, раби (своє ім’я). Ні з ким тобі не жити, крім мене. Не зі мною якщо будеш — то один будеш. Баби все і дівки відвернуться від тебе, розбіжаться, як від лайна. Нікого тобі, раб (Ім’я обранця), не розуміти, не обіймати. Крім мене, ні з ким не спати. Бути цього відтепер і навіки. Амінь! «

Після того, як слова вимовлені, конверт з фотознімком потрібно запечатати розплавленим воском від свічі і заховати надійно під своє ліжко. Партнер буде відчувати сексуальний потяг виключно до вас до тих пір, поки конверт зберігається в цьому місці. Зв’язок розірветься, якщо знищити вийшла композицію. Зняти даний егільет дуже складно.

Ссылка на основную публикацию