Як зробити чоловікові приємне вночі?

Це питання мучить мільйони жінок по всьому світу! Кожна мріє опинитися для свого благовірного не тільки прекрасною дружиною, а й вмілої коханкою, від якої чоловік буде просто без розуму!

На жаль, єдиного рецепта, який допомагає, як за помахом чарівної палички, зробити з середньостатистичної дружини велику жрицю кохання, немає. Але є кілька простих правил, які можуть допомогти знайти підхід навіть до самого вимогливого цінителю прекрасного.

Перш за все, потрібно любити себе! Це перше і найголовніше правило будь-якої жінки. Жінка, яка любить себе, своє тіло, яка приймає себе такою, яка вона є, яка доглядає за собою і своїм тілом, буде завжди бажана для свого обранця!

І звичайно, потрібно любити свого партнера! Його очі, його руки, його дотику, його подих. Необхідно розуміти характер, темперамент свого чоловіка і вміти підлаштовуватися під нього.

Звичайно, всі чоловіки абсолютно різні. І одному не подобається те, від чого іншого може бути на сьомому небі від задоволення.

Але на те й дана жінці ніч … Щоб, вивчаючи свого партнера, дарувати і отримувати задоволення самими різними способами … А вже якими, кожна буде вирішувати для себе сама.

Адже чоловіки, врешті-решт, дуже цікаві істоти, і ніч — це найсприятливіший час для їх вивчення!

Нам важливо знати Вашу думку:
Як Ви робите приємно своєму чоловікові?
Відповісти

Ссылка на основную публикацию