Як зняти приворот з чоловіка самостійно в домашніх умовах?

Зняти Приворожений з чоловіки — актуальна проблема. Багато закохані вдаються до магії, щоб отримати предмет своєї пристрасті. Приворожують і чужих дружин, і чоловіків, начальників і власників бізнесу, красунь. Потім від наслідків привороту страждають самі Приворожений, їх подружжя та діти. Далеко не кожен приворот піддається зняттю в домашніх умовах. Чим швидше почати його знімати, тим швидше Ви або Ваш знайомий вилікуєтесь від наслідків.

Відворот — магічна дія, що здійснюється для того, щоб повністю припинити відносини з людиною, з метою охолодити болісну прихильність, втратити владу над об’єктом. Засліплені пристрастю не завжди здатні об’єктивно поставитися до почуттів.

За технікою відворот подібний приворот, тільки спрямований на розрив, а не на притягання. Відворот — вторгнення в приватне життя, в душевну середу іншої людини без його відома, що може:

 • зруйнувати долю людини,
 • торкнутися його фізичне здоров’я,
 • зруйнувати особисте життя

Відворот роблять з благою метою, щоб нейтралізувати негативний магічну дію.

Розберемося що ж таке відворот і як зняти приворот з себе або чоловіка самостійно, без допомоги магів.

зміст

 • 3 Як прибрати приворот самостійно на крові
 • 4 Сильний відворот від всіх видів псування і привороту
 • 5 Як зняти приворот інший молитвою Кіпріану і Іустинії
 • 6 Чорний відворот на фото
 • Умови і правила зняття любовних привороту

  Заборонено робити одвороти під час посту, в Великі Православні свята. Фаза місяця — спадна.

  Робити в чоловічий день, якщо чоловіка вичитуєте. І в жіночі дні, — якщо жінку. Нікому не розповідати про це.

  Зняття привороту самостійно

  Не завжди заворожений, навіть помітивши, що у нього є ознаки привороту, погодиться позбутися цього полону.

  Зняття Приворожений відбувається з особливих магічним законам. Дружини, родичі приворожений самостійно вивчають ритуали зняття, а хтось звертається за допомогою до магу. Навчитися магії в домашніх умовах можливо, якщо Ви точно виконаєте все магічні ритуали з атрибутами.

  Опис ритуалу з сіллю і цукром

  Змови на сіль і цукор, постійно вживаються в їжу щодня, не вимагають Вашої особистої подачі на стіл. Маючи кристалічну структуру, вони добре утримують інформацію.

  1. Сіль і цукор беруть з нової повної пачки.
  2. Насипають в дерев’яні або скляні піали (широкі чашки), щоб поміщалися Ваші руки.
  3. Потім занурюють обручки поперемінно.
  4. На ніч в повний місяць занурити кільця в чашку з сіллю, а до ранку вийняти (до світанку) з солі і занурити їх в чашку з цукром.
  5. Залишити до середини наступного дня. Чаші з сіллю і цукром поставити на підвіконня, щоб в них відбивалися Місяць і Сонце.
  6. Занурити руки в чашку, де лежать кільця (в цукрі). Подумки обмінятися енергією з цією структурою, віддаючи їй головне бажання. Як би забираючи енергію у цукру, пропустити через себе і послати знову свою енергію в цукор.
  7. Прочитати молитву Кіпріану і Устинье — молитви, спрямовані проти псування і привороту.

  Текст молитви:

  Молитва довга, відразу вивчити не вийде, напишіть їх розбірливо. Прочитати в слух, представляючи її суть. Зосередьтеся на головному бажанні — повернення сімейних відносин. У майже відчуженим стані вимовляєте молитву, утримуючи тільки своє бажання.

  1. Прочитайте молитви за 7 раз над сіллю і цукром, поперемінно утримуючи руки в солі і цукрі.
  2. Потім залишити в солі свої кільця. У темний таємне місце прибрати сіль і цукор, пересипавши їх в банки з кришкою.
  3. Стали ритуальними цукор і сіль насипати в цукорницю і сільничку. Першим повинен взяти з них сіль або цукор чоловік, а не Ви.
  4. Підсипати сіль і цукор, щоб не закінчувалися, з магічних «запасів».

  Готуйте йому їжу, використовуючи заговорені сіль і цукор. Або підсипати в ритуальну сіль церковну четверговий сіль до читання молитов Кіпріану і Юстини.

  Особливості: Підійде просто кільце, подароване улюбленим, якщо Ви не розписані. Можна використовувати обручки своїх батьків. Ще краще — зв’язати їх червоною ниткою і занурювати в харчові кристали.

  Як прибрати приворот самостійно на крові

  Для привороту, зробленого на крові, потрібен особливий відворот (в 1-ий день місячних). Що б зняти приворот з чоловіка наговорюють на кривавий шматок м’яса і віддають собаці:

  «М’ясо-кров, візьми відворотного слова. Спиридон — сонцеворот,
  Як червоно сонечко перевертався,
  Небо і землю, світлу місяць,
  Так само ти, Спиридон-сонцеворот,
  Відверни, відкрутив від жіночої крові,
  Від жіночої плоті раба Божого (ім’я).
  Щоб він говорив про Свого (ім’я) Не зітхав, страждав.
  Вдень і вночі не шукав,
  В уста червоні не цілував.
  На руки, на груди не брав,
  За поперек не обіймав,
  Волос не торкався,
  За плече її не брався,
  Охом НЕ охав б, ахом НЕ зітхав,
  Подарунків не дарував, долі своєї не обіцяв,
  Дихом не дихав,
  Запалом не горить,
  Ярої плоттю не бажав.
  Ідіть, мої слова, на м’ясо червоне,
  Кров густу.
  Через худобу увійдіть.
  Гівном на землю попадали.
  Нехай раба (ім’я) буде йому,
  Що залишиться після їжі пса.
  Слова мої, замикайтеся, справи мої, закривайтеся.
  Ух, ти — мій дух! Ангел охоронець!!!
  Сила велика, справа завзяте.
  Ключ, замок, Мова. Амінь. Амінь. Амінь. «

  Мінуси: Спиридон Солнцеворот — 25 грудня, коли зима повертає на мороз, сонце — на літо. Буває раз на рік, звужуючи можливості. Можна в інші дні інакше проговорити:

  «М’ясо — кров, візьми на себе приворотні слова. Відверни, відкрутив від жіночої крові, від жіночої плоті раба (ім’ярек). Щоб він говорив про Свого … «.

  І далі по тексту. Замість «амінь», можна замінити: «На те моя воля. Нехай буде так» (3 рази). В кінці м’ясо з кров’ю вигодовувати собаці.

  Ще кілька сильних способів дивіться в цьому відео:

  Сильний відворот від всіх видів псування і привороту

  Знімати приворот можна як з себе, так і з улюбленого. Купити 3 нових воскових свічки в церкві. Ці 3 свічки скрутити в одну, промовляючи:

  «Три свічки — 3 сили, 3 мощі, 3 вогню, 3 влади, 3 допомоги, 3 початку, 3 кінця, 3 немочі, 33 слівця і 3 демона, у об’єднані всіх вас з’єдную, Вінець справі своєму творили».

  Запалити їх і прошепотіти:

  «Замовні вогонь тіла воскового, спали любовний вогонь тіла живого. Спад з (ім’я) приворот і Присуха, і всяка напасть: удавана і начетная, їстівні і прічетная, замовні та заклятная, кріплення і тріклятная, намоленная і отмоленная, криком і пошепки сказана, словом і ділом творимо, кров’ю і еліем мазати, вітром і димом несомую, кладовищем, церквою ведена, порогами і дорогами пущена, на слід і зітхання напущені, вся, яка є і в тіло (ім’я) впущених.
  Вийдіть демони туги і потягу, відступите дияволи серцевого поневолення, ізийді змій спокусник, отруєнь любовний грабіжник. О, Потрійна Сила, поламаєш всяке чаклунство з людини (ім’я), звільни його, і розбий тих, хто закляв милого мого, хто відняв у мене його, иль чаклунством, иль відьмовству, иль знахарством і знахарством, иль таємним словом і ділом. Потрійна Сила, слався! Вінець справи мого — ставити! А милий мій чоловік (ім’я) звільнися і до мене вернись! З цього моменту і на віки віків! Нехай буде так! Вінець такий! «.

  Залишити свічки догоряти.

  особливості одвороту: Щоб свічки не згасли при змові. Повинні прогоріти повністю. Якщо згасли, переробляти не треба в цей день.

  Дочекатися 3 повних дні, на 4-ий повторити ритуал. Робити 3 рази, кожен 3-ий день. Дотримати всі умови:

  • поставити захист себе;
  • прочитати молитву ( «Отче наш», Животворящому хреста або Богородиці);
  • прочитати заклинання;
  • поставити захист на роботу;
  • прочитати оберіг собі

  Як зняти приворот інший молитвою Кіпріану і Іустинії

  Головна молитва для багатьох одворотів:

  «О, святі священномученик Кіпріану і мучениці Юстина! Почуйте смиренному зойку нашому. Бо коли тимчасове житіє ваше мученицьки за Христа померла есте, але духом від нас не відступаєте есте, повсякчас по заповідей Господніх вирушити нас навчаєш і хрест свій терпляче нести нам пособствующе. Се, сміливість перед Христом Богом і Пречистої Його Матері здобули есте. Тому і нині будите молитвеники і заступники про нас недостойних. Будите нам заступниці крепціі, та заступництвом вашим збереженість неушкоджені від бісів, волхвів і від людей злих перебуватимемо війська, що Святу Трійцю: Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. «.

  Чорний відворот на фото

  На фото намалювати 3 трикутника:

  • на лобі;
  • в середині грудей;
  • в області паху

  Виколоти їх шилом. Взяти запалену свічку фіолетового кольору. Через трикутники капати віск, підставивши миску з водою, наговарівая 3 рази на кожен трикутник:

  «В ім’я Сатани, руйнує силою його, я відлучаю раба (ім’я) від раби (ім’я) на віки віків. Нехай буде так!»

  У мисці утворюється воскова коржик. Воду випити. Фото спалити. Коржик потрібно закопати в землю.

  особливості проведення: Ритуал по фотографії можете провести в будь-який чоловічий день. Від фази Місяця не залежить. Робиться він опівдні. Дні: четвер, понеділок, вівторок.

  Ссылка на основную публикацию