Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити дружину? ТОП-7 способів!

Чоловік інстинкт хижака поступово починає згасати, коли бажаний видобуток спіймана, а штамп в паспорті поставлений. Часто трапляється так, що через кілька років спільного життя інтерес чоловіка до дружини слабшає, і він перестає сприймати її, як об’єкт жадання і пристрасті. На зміну ревнощів і палким визнанням приходить усвідомлення того, що улюблена поруч і відвойовувати її у суперників вже не потрібно.

Якщо ви почали замислюватися, як відродити дух суперництва в свого чоловіка і повернути колишню пристрасть в нудні відносини, значить, прийшла пора діяти! Трохи зусиль, хитрості і ваш чоловік побачить в вас не тільки звичного товариша і втомлену домогосподарку. Дотримуючись деяких порад, ви зможете змусити його стрепенутися і зрозуміти, що твердження «нікуди не дінеться» точно не про вас.

Коли провокувати ревнощі не варто?

У деяких випадках ваша гра на почуттях може тільки погіршити і без того складну ситуацію. Жіночий клуб woman-club.su не радить викликати ревнощі, коли:

  • Напруга у відносинах досягло апогею і не за горами розлучення. В цьому випадку краще пошукати інший вихід, наприклад, поговорити з чоловіком відверто, проявити увагу і турботу, спробувати знайти компроміс і т.д .;
  • Улюблений має надто вразливий характер. Ви можете викликати зворотну реакцію — чоловік зробить вас вільними, надавши право вибору;
  • Чоловік відрізняється запальністю. Ревнощі, викликана вами, в такому випадку до добра точно не доведе.

Якщо ж чоловік охолов до вас, перестав звертати увагу чи став задивлятися на інших жінок, то спровокувати почуття ревнощів — це якраз те, що потрібно.

розвивайтеся

Дайте чоловікові зрозуміти, що він не є для вас ідолом і центром Всесвіту. Хай бачить, що ви не станете чекати його годинами, сидячи біля вікна, адже у вас є чим зайнятися. Згадайте про своїх старих захоплення або придумайте нові. Запишіться на курси іноземної мови, займіться фітнесом або йогою. Там ви обов’язково зустрінете симпатичного викладача або молодого учня, один з яких, ймовірно, стане вашим шанувальником. А чоловічу увагу, як відомо, значно підвищує самооцінку.

Порада: Не варто вибирати в якості хобі заняття вишивкою, бісероплетінням або кулінарією. Навряд чи ваш чоловік злякається того, що на курсах ви будете оточені жіночою статтю. Краще підбирайте захоплення, цікаві як чоловікам, так і жінкам.

Стати красивою

Якщо раніше вашої улюбленою одягом для будинку був простенький халатик, то прийшла пора змінити його на щось більш вишукане і сексуальне. Скажіть «ні» звичного хвостику на потилиці і укладіть волосся в пікантну зачіску. Доглядайте за собою, робіть макіяж і манікюр. Нехай чоловік хвилюється і мучиться сумнівами, чи не з’явився у вас таємний залицяльник. А інакше, навіщо вам іти в магазин поруч з будинком у всеозброєнні, після години, проведеного біля дзеркала?

Порада: не присвячуйте догляду за собою 24 години на добу. Не забувайте, що чоловікові потрібна увага, смачну вечерю і чисті сорочки.

заінтригує

Викликати почуття ревнощів допоможе звичайний телефонна розмова. Несподіваний вечірній дзвінок, ваше розгублене обличчя і бажання швидше ретируватися в ванну кімнату, де під плюскіт води ви присвятіть розмови не менше 20 хвилин — чим не спосіб полоскотати дружину нерви? Можливо, в перший раз він і уваги не зверне цієї нагоди. Але якщо дзвінки будуть повторюватися із завидною регулярністю — чоловік обов’язково щось запідозрить. Доповніть гру постійно приходять повідомленнями і самі іноді пишіть смс. Повірте, чоловік незабаром потай від вас постарається заволодіти мобільником і пошукати інформацію про вашого співбесідника.

Можна час від часу використовувати ще один трюк з телефоном: не відповідайте на дзвінок чоловіка, а потім передзвоніть йому через 10-15 хвилин, як ні в чому не бувало. Причину, чому ви не брали трубку, можна придумати будь-яку — не чули дзвінка, зачитав цікавим журналом, голосно грала музика. Головне, говорите тихо, неквапом і з придихом. Напевно, після такої відповіді в голову чоловіка закрадутся підозри.

Порада: перед тим, як займатися листуванням або говорити по телефону, запишіть в телефонну книгу номер однієї зі своїх подруг під чоловічим ім’ям і обміняйтеся з нею кількома повідомленнями. Нехай вигаданий Олександр або Аркадій дзвонить вам вечорами, хто ж здогадається, що це — ваша вірна подруга?

Зробіть собі подарунок

Купіть букет квітів і принесіть його додому. Але чоловіка присвячувати в те, що це подарунок самій собі, не варто. Придумайте правдоподібну історію про колегу, який давно поклав на вас око і надає постійні знаки уваги. Або про закоханого в вас однокласника, якого випадково зустріли, сидячи в кафе з подругами. Наступного разу це можуть бути вже не квіти, а, наприклад, красива коробка цукерок або пляшка хорошого ігристого вина.

Порада: Не купуйте квіти в одному і тому ж магазині, тим більше поруч з будинком. Інакше випадково побачили вас друзі можуть замислитися над питанням, звідки у вас раптом з’явилася така раптова любов до рослинності.

Відмовтеся від «солодкого»

Звиклий до регулярного сексу чоловік буде незадоволений вашим раптовим відмовою і почне шукати причину такої поведінки. Одну відмовку з посиланням на головний біль він витерпіти зможе, але якщо слідом за нею піде друга через критичних днів, а потім і третя через бажання виспатися — тут чоловік точно щось запідозрить.

Порада: не відмовляйтеся від близькості постійно. Ваше завдання — змусити чоловіка ревнувати, а не шукати ласки на стороні.

недоговорюють

Затримавшись на роботі, придумайте безглузду причину кшталт «допомогла старою знайомою донести важку сумку» або «шукала з загубився дитиною його батьків». На питання, куди збираєтеся, дайте відповідь розпливчасте «так так …» або «в гості до однієї старої знайомої».

Порада: замість неправдоподібніше буде звучати виправдання або відмовка — тим більше ймовірності, що чоловік зверне увагу на нестиковки у вашому оповіданні.

Друг чоловічої статі

Наявність одного-чоловіки допоможе вам викликати у чоловіка напади ревнощів. Нехай це буде брат подруги, приятель з часів юності або однокласник. Зробіть так, щоб ваш коханий випадково застав вас за спілкуванням по скайпу або під час смс-листування … Якщо одного немає, то потрібно обов’язково його вигадати, а потім у фарбах розповісти чоловікові, як ви випадково зіткнулися в магазині поруч з будинком і проговорили цілу годину . Не забудьте попередити благовірного, що йому нема про що хвилюватися адже якщо і були між вами почуття, то вони давно вже в минулому.

Порада: якщо чоловік реальний, то ні в якому разі не зустрічайтеся з ним наодинці. При обопільного бажання прогулятися або випити кави візьміть з собою спільних знайомих, щоб не заплямувати свою репутацію.

Портал woman-club.su попереджає: якщо ви почали таку гру, щоб повернути згасаючі почуття, то повинні розуміти, що ефект може вийти непередбачуваним. Захопившись, можна остаточно зруйнувати і без того хиткі відносини. Тому тисячу разів подумайте, перш ніж зважитися на провокацію.

Ссылка на основную публикацию