Як зменшити талію

Ця стаття — для тих, хто хоче дійсно зменшити талію, а не «позайматися схудненням», впиваючись процесом намазування, відпарювання, масування та читання змов. Тому — приступимо відразу до справи.

Витонченість талії залежить від декількох умов:

1) типу фігури, подобається нам це чи ні;
2) товщини жирового прошарку;
3) обсягу м’язів в цій частині тіла.

Перша новина, традиційно — погана. Найбільш виражена талія у дівчат з типом фігури «груша», і «пісочний годинник». Навіть якщо є зайва вага, їх широка талія буде сильно відрізнятися від їх же широких стегон, і силует матиме вигини — конституція така. Якщо вони захочуть схуднути, і досягнуть успіху, то матимуть точені талію.

Для власниць фігури типу «яблуко» або «прямокутник» це малоймовірно. Їх родзинка — стрункі стегна, яких неймовірно важко домогтися грушам.

Однак можна і потрібно наблизити свою талію до досконалості настільки близько, наскільки це можливо, а для цього потрібно розуміти причини, за якими може збільшуватися або зменшуватися її обсяг.

Талія робиться на кухні.

Все, що можна зробити зі своєю талією — це максимально зчистити з неї жировий прошарок. Вона є не тільки у людей вагою в півтора центнера! Шар жиру може бути і п’ять сантиметрів, не дуже вже кидаючись в очі, але і не даючи проявитися природним вигинів.

Жир — це консервована енергія, «депозит», дбайливо запасений організмом. Єдиний спосіб розтопити його — це створити добовий дефіцит калорій. Щоб позбутися від «заначки» — її необхідно витратити. А витрачається недоторканний запас тільки тоді, коли на рахунку немає вільних коштів на поточні витрати. Тільки після того, як витрачені доступні калорії, отримані з їжі — в хід підуть жирові запаси.

Ніяке механічний вплив ззовні, будь то обруч, масаж, пояс або крем — не здатні розкрити жирову клітину. Жирова клітина розкривається тільки під впливом певних гормонів і ферментів!

Масаж її не «розбиває», це фізично неможливо. А якби жирова клітина якимось чином лопнула і жирні кислоти потрапили в кров — то все одно вони за допомогою тієї ж ендокринної системи повинні:

а) перетворитися в доступну енергію;

б) бути витрачені.

Інакше куди вони подінуться?

Невитрачені жирні кислоти зроблять коло по кровотоку і повернуться в свою жирову клітину. В кращому випадку. У гіршому — залишаться в судинах і налипнути, утворюючи бляшки.

Так чи ефективні підручні засоби?

1) Пояс або шорти для схуднення зігрівають обгорнуті ними місце. Таким чином отримуємо тільки перегрів внутрішніх органів і рясне потовиділення.

Позбутися від «зайвої» рідини заманливо, але питання — яким чином було з’ясовано, що ця рідина взагалі зайва? Все, що виходить з потом — відновлюється після першого випитого склянки води. То чи є сенс потіти даремно?

Адже якби зігріваючий пояс міг плавити і виводити жир, після занять довелося б знімати з себе одяг в жирних плямах. Але цього, звичайно, не станеться.

2) Крем для схуднення і обгортання наносяться зовнішньо, і проникають максимум в верхні шари шкіри. Навіть в шкіру вони глибоко не проникають, а потрапити в черевну порожнину, а звідти — всередину жирової клітини … да, це було б забавно. Але тоді люди б товстіли, завдавши на себе масло для засмаги, або зробивши масляний масаж.

3) Обруч допоміг багатьом дівчатам, але який у нього принцип дії? Тіло утрамбовується, або лякається ударів і погоджується схуднути? Мабуть, все-таки фізичне навантаження — адже ніхто не крутить обруч три хвилини в день, півгодини як мінімум. Ось і зарядка.

Таким чином, зменшити жировий прошарок можна тільки використовуючи жир для енергетичних потреб організму. І обмежити загальну калорійність і кількість солодкого все-таки доведеться. Дуже бажано зробити це не «на око», а вирахувати свою добову норму і відштовхуватися вже від неї.

Йдучи, жирок бонусом оголить і м’язи преса, які розвинені у кожної людини. Адже м’язи преса відповідають за утримання корпусу у вертикальному положенні, і працюють практично при будь-якому фізичному вправі.

Ось ми і підібралися до м’язів.

Любителям бічних нахилів присвячується ….

Від нахилів талія не зменшиться! Роблячи вправи, ми «качаємо» м’язи. Якщо качати біцепс — він збільшиться, а не зменшиться. Якщо качати грудні м’язи — вони збільшаться. Спина … Трицепс … А косі м’язи живота з чого б раптом зменшувалися від накачування — тому, що нам так хочеться? Бічні нахили ростять м’яз під жировим прошарком, ніяк при цьому не впливаючи на саму прошарок. Якщо хочеться збільшити витрату калорій — швидка ходьба або присідання зроблять свою справу в рази швидше, ніж накачування боків.

Так, дефіцит калорій — це і є єдиний працюючий спосіб зменшити талію. Вкрай важливо створити саме помірний дефіцит калорій, що не заганяючи організм в стан стресу, щоб не провокувати його на перехід в економічний режим і запасання калорій з кожного капустяного листа.

Бонус для екстремалок, яким терміново потрібно зменшитися в обсягах перед побаченням.

Крім всім відомого відмови від солі на кілька днів, який допоможе злегка підсушити тіло за рахунок води — спробуйте відмовитися також і від вуглеводів. Якщо маєте в своєму розпорядженні запасом часу хоча б на два дні а краще три, то м’язовий глікоген встигне виснажитися і обсяги добре «здуються». Щоб прискорити процес, можна не чекати його виснаження природно, а витратити будь фізичним навантаженням. Спосіб працює, однак, не повсякденний — шкодити собі постійними «гойдалками» не варто. Крім того, це скоріше візуальний «ефект фотошопа» — запаси води і глікогену відновляться відразу ж після повернення до звичайного харчування.

Отже, все геніальне, як зазвичай, просто. Не треба ніякого складного комплексу з масажів / обгортань / нахилів / хулахуп. Добовий дефіцит калорій і рухова активність за смаком, а не «на талію» — і насолодитися результатом можна буде досить скоро.

Ссылка на основную публикацию