Як зберегти фото з інстаграмма

 Багато хто з вас напевно чули про таку соціальної мережі, як Instagram, популярність якої поширилася по всьому світу. Саме на цьому сайті у вас є унікальна можливість переглядати фотознімки різних користувачів з будь-яких точок світу. Переглядати фото в режимі онлайн не складає особливих труднощів. Але як же зберегти вподобаний знімок або навіть кілька фотографій? Зробити це за допомогою додатка Instagram практично неможливо. Але не варто впадати у відчай. Адже існують відмінні способи, як зберегти фото з Інстаграм на телефон або комп’ютер.

Метод 1. Через сторонні сайти і додатки

Соціальна мережа Instagram створена таким чином, що за допомогою її застосування неможливо зберегти фотознімки. Це пов’язано з тим, що на будь-який знімок поширене авторське право, яке слід захищати. Багатьом користувачам Інтернету ця перешкода не особливо подобається. Але потрібно пам’ятати, що такі заходи допоможуть захистити і ваші знімки від злодійства.

Існує кілька простих нюансів, яким слід приділити увагу:

 • Не варто брати і використовувати фотографії інших людей з метою отримання прибутку.
 • У тому випадку, якщо ви вирішили поділитися фотографією в своєму блозі або в одній із соціальних мереж, не забудьте вказати автора знімка.
 • Тільки Instagram дозволяє на законних підставах зберігати фотографії і продавати їх рекламним агентствам.

Як з Інстаграмма завантажити фото? Все дуже просто. Для цього вам потрібно буде всього лише використовувати ресурси, які не мають ніякого відношення до популярної соціальної мережі. Знайти ці сайти ви можете в будь-якій пошуковій системі. Набираєте фразу «зберегти фотографії з Instagram» і перед вами з’явиться кілька сайтів, з яких виберіть найбільш підходящий. Ці ресурси дозволять вам знайти і зберегти фотознімки того чи іншого користувача. Наприклад, якщо вам потрібні знімки певної популярності, ви шукаєте її фотознімок і клацаєте по ньому. Після цього внизу сторінки повинна відобразитися кнопка «Зберегти зображення».

Варто зауважити, що будь-який з цих сайтів може працювати в мобільному браузері. Також ви цілком можете звернутися за допомогою до послуг таких сайтів, як instagrabbr.com і Free Instagram Downloade. Це перевірені та ефективні ресурси, які рекомендують сайти, присвячені комп’ютерним технологіям.

Ви можете завантажити спеціальний додаток, що дозволяє зберігати фотографії з Інстаграма. Вони доступні як для Android, так і для iOS. Знайти відповідне додаток можна в пошуковому магазині мобільних додатків. Для цього достатньо ввести фразу «Save Instagram» (зберегти Instagram).

Після того як ви знайдете і збережіть додаток, запустіть його. Вам потрібно буде обов’язково ввести доступ до вашого аккаунту Instagram. Але тут є один нюанс: коли ви надаєте свій доступ, Instagram вправі отримувати інформацію з вашого облікового запису.

Коли ви надасте доступ, у вас з’явиться можливість зберігати абсолютно будь-які фотографії на свій комп’ютер або інший гаджет. В цілому, додатки є безкоштовними.

При писку додатків зверніть увагу на наступні варіанти, які показали себе з кращого боку:

 • Instagrab;
 • SaveGram;
 • GramDrive;
 • InstaSave;
 • Downloader,
 • Мій InstaAlbum.

Іноді можуть виникати технічні неполадки в зв’язку з тим, що додатки застарівають. Тому краще випробувати кілька додатків.

Ми з вами розглянули тільки один спосіб, як завантажити фото з Інстаграмма на комп’ютер. Є ще два інших, не менш ефективні методи, які ми розглянемо нижче.

Метод 2. За допомогою Instagram.com

Зберігати фотографії на свій комп’ютер можна і за допомогою ресурсу Instagram.com. Але перш ніж відкрити цей сайт, вам потрібно обов’язково зареєструватися в Instagram. Далі дотримуйтесь наступних кроків:

 • Заходьте на сайт і шукайте ту фотографію, яку ви бажаєте зберегти. Для того щоб інші користувачі не страждали від порушень авторських прав, сайт показує фото тільки тих людей, які знаходяться у вас в друзях.

Також можна переглядати фотознімки будь-яких користувачів, якщо їх немає у вашому списку друзів. Для цього вам потрібно ввести ім’я користувача на адресу http://instagram.com/имя_пользователя.

 • Відкриваєте фотографію, яку ви бажаєте зберегти. Це робиться в такий спосіб: Натискаючи на сірому значку «…», що знаходиться під правим кутом знімка або з правого боку від розділу «Коментарі». Перед вами з’являться наступні дві опції: «Повідомити про порушення» і «Переглянути фотографію». Ви вибираєте другу і клацаєте по ній.
 • Якщо на вашому комп’ютері встановлено Firefox, ви робите клацання правою кнопкою миші по фото і натискаєте «Переглянути фонове зображення». Відбудеться відкриття нової сторінки, де буде видно тільки та фотографія, яку ви вибрали.
 • У тому випадку, якщо ж на вашому комп’ютері є Chrome, вам потрібно за допомогою правої кнопки миші клацнути по картинці і вибрати «Перегляд зображення». З’явиться бічна панель, на якій буде вказано HTML-код. Зверніть увагу на адресу зображення. Він розташований в лапках, має синій шрифт, починається з «https: //» і закінчується «.jpg».

Вам слід натиснути правою кнопкою миші за вказаною адресою, скопіювати його, а потім вставити в адресний рядок браузера. Не забудьте після цього прибрати всі непотрібні символи. Повинен лише залишитися адресу зображення, що починається з «https: //» і закінчується «jpg». Після всіх цих дій натискаєте Enter. У вікні браузера має відкритися зображення. Ось тепер зберігаєте його.

 • Збереження зображення на комп’ютері. Залишається справа за малим. Ви напевно не один раз стикалися зі збереженням зображень з різних сайтів. Тут те ж саме: використовуючи праву клавішу мишки, натискаєте на зображення у вікні браузера, після чого з відображуваного списку вибираєте пункт «Зберегти зображення як». У вас є можливість дати ім’я зображенню і вибрати місце, де фото буде зберігатися надалі. За замовчуванням фотографія зберігається в папці «Зображення».

На жаль, далеко не завжди вдається зберегти фотографію за допомогою додатка або інших сайтів. У цьому випадку вам допоможе скріншот всього екрану. Щоб створити знімок, скористайтеся кнопкою PrtSc. Вона однаково підходить як для Windows, так і для Linux. Для більш сучасної операційної системи Maс потрібно буде набрати наступну комбінацію: Command + Shift + 3. У будь-якому випадку скріншот екрану буде перебувати в буфері обміну. Взявши знімок звідти, вам залишиться лише вставити його в Paint, Photoshop або інший графічний редактор. Зробити це можна натисканням Ctrl + V або Command + V. Після цього у вас є можливість зберегти зображення. Тільки треба враховувати, що вам, можливо, трошки доведеться повозитися з обрізанням фото, щоб отримати бажаний результат.

Метод 3. Резервна копія фото

Існує ще один відмінний метод збереження фото з Instagram — за допомогою резервного копіювання фотографій. А тепер все по порядку:

 • Скопіюйте ваш обліковий запис Instagram. Це потрібно для одночасного збереження всіх ваших фото. На широких просторах глобальної мережі є сайти, завдяки яким можна зберігати ваші фотографії. Вони діють в тих випадках, якщо ви раптом вирішили видалити ваш аккаунт Instagram.

Знайти відповідний сервер можна за допомогою введення в пошуковій системі фрази «Створення резервної копії Instagram». Варто відзначити такі хороші сервери резервного копіювання, як FrostBox і InstaPort.

 • Вкажіть вашу сервісу ваші логін і пароль до Instagram. Таким чином ви надасте сервісу доступ до всіх ваших фотознімків, а інші користувачі не зможуть їх скачувати без вашого дозволу.

Потрібно бути максимально пильним, якщо обраний сервіс запитує особисту інформацію про вас або ж просить дозвіл розміщувати пости від вашого імені.

 • Вибір методу копіювання. Зберігати фотографії можна будь-яким способом. Найпопулярнішим з них є архів. У цьому випадку файл зберігається у вигляді папки zip. Також фотографії можна відправити в Facebook або Flickr. А якщо ви натиснете на кнопку «Додаткові опції», у вас з’явиться можливість завантажити фото за такими параметрами, як дата, номер, «лайки».

У тому випадку, якщо ви зупинили вибір на пролайканних фото, вони автоматично обріжуть, а їх розмір становитиме 612х612 пікселів.

 • Натискання кнопки «Почати експорт». Цей процес може зайняти трохи часу. Все залежить від того, скільки фотографій ви будете завантажувати. Всі вибрані знімки зазвичай зберігаються в одній папці. Якщо ж вам не вдається знайти теку з завантаженими фото, зайдіть в папку для завантажень, вона цілком може там оказаться.Некоторие моменти:
 • За допомогою платних і безкоштовних додатків можна переглядати фото з Instagram, навіть якщо поруч немає смартфона.
 • Використовувати чужі фотографії без вказівки їх автора категорично забороняється. Таке правило поширив закон про авторське право в усіх куточках світу.
Ссылка на основную публикацию