Як завоювати чоловіка Діву жінці — Діві, Льву, Раку, Овна, Близнюку, Тельцю, Терезам, Скорпіону, Стрільцеві, Козеріг, Водолій, Рибі?

Діва — земний знак. Представників сильної статі, які народилися під заступництвом цієї стихії, відрізняє вміння твердо стояти на ногах. Вони практичні, відповідальні, не люблять авантюру і ризик. Так само вони будуть вести себе і в любовних відносинах.

Чоловік-Діва не любить привертати до себе увагу. Він вважає зайвим показною блиск і браваду. Йому чужі запальність, імпульсивність, неконтрольоване поведінку. Будь-які свої дії представники цього знака будуть ретельно планувати. Їм притаманні добре розвинені аналітичні здібності. Вони небагатослівні, розважливі. Відрізняються надійністю, підвищеним почуттям обов’язку. Нерідко надто критичні, в тому числі і до себе.

До роботи ставляться дуже уважно і відповідально, часто займають керівні пости. Як наслідок, зазвичай добре матеріально забезпечені. Стежать за своїм здоров’ям. Друзів у Дів, як правило, небагато, але дружба може тривати все життя.

Яка жінка приверне увагу чоловіки-Діви?

Зазвичай він тримає в голові ідеал обраниці і неохоче поступається своїми принципами. Вимоги зазвичай дуже високі. Жінка повинна відрізнятися неабиякою зовнішністю, бути розумною, практичною, надійною і вірною. Діви не потерплять істеричність, емоційну нестриманість. Вони цінують в жінці загадку. Їх навряд чи приверне занадто відвертий флірт, кокетство, лестощі і вульгарність.

Щоб чоловік-Діва звернув увагу, жінка повинна бути елегантно одягнена, найкраще в класичному стилі. Прекрасно, якщо вона має гарну освіту і може підтримати інтелектуальну бесіду. Цінується хазяйновитість і практичність. Можна сказати, що чоловік-Діва вибирає супутницю, за особистими якостями схожу на себе. Жінка повинна розділяти його погляди на життя.

У сексі чоловік буде ніжним і уважним. Він зробить все, щоб принести задоволення партнерці. Він не прихильник сміливих експериментів. Швидше його залучають традиційні методи. Але якщо партнерка м’яко і ненав’язливо запропонує щось нове, він з радістю погодиться.

Чоловік-Діва в любові

Зазвичай представники цього знака виявляють свої почуття стримано. Ви навряд чи дочекаєтеся божевільних романтичних вчинків і піднесених емоцій. Діви доводять свою любов практичними діями. Чоловік не стане займатися пустопорожніми роздумами, а просто зробить все, щоб вирішити проблему. Подарунки він дарує з задоволенням, але в першу чергу звертає увагу на їх практичність. Наприклад, він скоріше купить своїй обраниці необхідні їй нові туфлі, ніж букет троянд.

Вам підійде чоловік-Діва, якщо:

 • Подобаються серйозні, надійні, відповідальні чоловіки;
 • не лякає деяка педантичність і схильність до критики;
 • подобається порядок, розмірене життя;
 • сім’я для вас на першому місці;
 • не лякає рутина.

Чоловіки-Діви зазвичай прекрасні сім’янини. Вони вірні дружини, не дають приводів для ревнощів. Чудові батьки. Беруть на себе вирішення матеріальних і господарських проблем. Якщо ви шукаєте надійного супутника життя — чоловік-Діва — самий підходящий варіант.

Сумісність чоловіка-Діви з усіма знаками зодіаку

 • Жінка-Овен. Тривала зв’язок малоймовірна, шлюб тим більше. Овни люблять імпульсивність, непередбачуваність. А для Діви головне — стабільність і надійність. Крім того, жінки-Овни прагнуть до лідерства, а чоловік-Діва сам хоче займати лідируючі позиції у відносинах.
 • Жінка-Телець. Обидва знаки відрізняються практичністю, матеріалістичні, схильністю до сидіти вдома. Прогноз відносин позитивний.
 • Жінка-Близнюки. Представниці цього знаку зодіаку волелюбні, схильні до авантюр, що вкрай не подобається Діві. Можливі не надто тривалі відносини, але шлюб — навряд чи.
 • Жінка-Рак. Практично ідеальна сумісність. Обидва знаки налаштовані на серйозні, тривалі відносини. У них однакові життєві цінності, схожі характери, сексуально підходять один одному. Бажання чоловіки-Діви опікати збігається з емоційною залежністю жінки-Рака. У прогнозі тривала зв’язок, прекрасний шлюб.
 • Жінка-Лев. Швидше за все, з чоловіком-Дівою не збіжиться сексуальний темперамент. Леви дуже сексуальні, а для Дів важливіше стабільність і розміреність. Крім того, Леви — яскраві лідери, їх буде дратувати будь-яка, навіть незначна критика. Прогноз на тривалу зв’язок, а тим більше на шлюб — негативний.
 • Жінка-Діва. Коли людина стикається практично зі своїм двійником, можлива поява нудьги і швидкого пересичення один одним. Шлюб можливий за умови, що у чоловіка і дружини будуть різні хобі, вони будуть працювати незалежно один від одного.
 • Жінка-Терези. Чи не надто вдала зв’язок. Терезам не подобається зайва критичність Дев. А Діву дратує легковажність і легковажність Терезів.
 • Жінка-Скорпіон. Непогана сумісність. Проблемою може бути хіба що підвищена сексуальність Скорпіона. Якщо жінка-Скорпіон проявить тактовність, то чоловік-Терези піде на компроміс.
 • Жінка-Стрілець. Вкрай непідходящий союз. Не рекомендується заводити навіть нетривалі стосунки. Стрілець не терпить розміреності, спокою, а також кілька пуританського ставлення Діви до сексу. Дуже швидко жінка-Стрілець почне шукати нових, більш відповідних партнерів, і союз розвалиться.
 • Жінка-Козеріг. Сприятливий прогноз на відносини і шлюб. Обидва знаки схожі емоційно і інтелектуально, хороша сексуальна сумісність.
 • Жінка-Водолій. Безтурботність Водолія буде дратувати Діву. А Водолія буде напружувати практичність і розміреність характеру Діви. Краще не починати відносини.
 • Жінка-Риби. Діву стане дратувати емоційність, вразливість Риб. А Риби будуть вважати партнера холодним, нездатним на сильні любовні переживання. Чи не занадто хороший прогноз на відносини.

Жіночий журнал woman-club.su нагадує, якщо навіть астрологічний прогноз не дуже сприятливий, з будь-якою людиною можна знайти спільну мову, необхідно лише взаємне бажання, повагу і терпіння.

Ссылка на основную публикацию