Як заробити гроші в інтернеті через телефон без вкладень

Якщо ви хочете працювати з вільним графіком, займатися тим, що подобається, і при цьому добре заробляти, можна розглянути варіанти заробітку в мережі інтернет — за допомогою мобільного телефону або іншого гаджета. Щоб заробити 100 рублів без вкладень, ви можете почати тестувати мобільні додатки, брати участь в програмі ігрових сервісів, працювати на Форекс через телефон, отримувати гроші за лайки і репости в соціальних мережах. Можна також додатково підробляти, використовуючи свої знання і здібності, наприклад, є такі варіанти, як робота перекладачем на дому або написання статей для сайтів.

тестування додатків

Якщо ви шукаєте сайти, на яких можна заробляти реальні гроші без вкладень, перегляньте наступні варіанти:

 • AppTools. Онлайн-сервіс, який дає можливість заробити гроші без вкладень на скачуванні і тестуванні різних додатків для мобільних телефонів. Для початку роботи потрібно тільки пройти реєстрацію і виконати умови, зазначені на сайті.
 • AppCoins. На даному ресурсі розміщуються додатки, які потрібно завантажити на гаджет. Такі програмні продукти дають можливість грати в ігри, завантажувати з мережі відео, переглядати його і т.д. Заробити гроші в інтернеті без вкладень за допомогою такого сервісу можна, запрошуючи друзів реєструватися на даному ресурсі.
 • AppCent. Сервіс, який надає великі можливості для бажаючих заробити гроші в інтернеті. Щоб почати роботу, потрібно зареєструватися на сайті і завантажити додаток (на мобільний телефон, смартфон або комп’ютер). Тут є широкий вибір завдань, які потрібно виконувати, хороші умови партнерської програми (за залучення нових учасників).
 • AppRating. Для заробітку через цей сервіс потрібно зареєструватися та завантажити на телефон розміщене на сайті додаток. Після скачування на ваш девайс почнуть приходити завдання, які потрібно виконувати. Після цього на ваш рахунок буде зарахована обумовлена ??сума грошей.
 • AppBonus. Можливості та умови роботи на сервісі схожі з перерахованими вище. Мінімальні вимоги для початку — телефон + наявність потрібної операційної системи.

У декількох сервісах початок роботи безкоштовне, в інших — потрібно вкладення 15-20 рублів. Виведення грошей здійснюється на стільниковий телефон, Яндекс.Деньги, WebMoney, Pay Pal і ін.

При виборі такого способу заробітку грошей без вкладень можна використовувати відразу кілька сервісів інтернету, завантажуючи їх застосування на мобільний телефон (тим більше що багато хто з них схожі між собою, тому не потрібно буде багато часу, щоб розібратися).

Поради по заробітку на мобільних додатках:

 1. Якщо ви хочете заробляти гроші в інтернеті без вкладень за допомогою тестування додатків через телефон, відразу подбайте про достатньому обсязі пам’яті, так як при установці сервіс може не дати скачати програмний продукт, вказавши недостатність обсягу пам’яті. При цьому багато додатків необхідно тримати на своєму пристрої деякий час для тестування, а одночасне зберігання об’ємних файлів (відео, ігри і т.д.) зажадає багато пам’яті.
 2. У випадках, коли додаток встановилося, але оплата за цю дію не відбулася, краще його видалити.
 3. При виконанні завдань небажано відволікатися на інші процеси (навіть якщо завантаження відбувається досить довго), так як при перемиканні на інший процес може відбутися збій, і система не зарахує вам це дія.
 4. На мобільному телефоні або іншому пристрої, який ви вибрали для того, щоб заробити гроші в інтернеті без вкладень, не завантажуйте багато мультимедіа файлів, так як такі продукти будуть гальмувати роботу пристрою і перешкодять вам виконувати дії оперативно.
 5. Щоб заробити на партнерських бонуси, можна використовувати поштовики — спеціальні сервіси для розсилки листів з пропозицією адресатам реєструватися на ресурсах, з яких ви завантажуєте додатки.

Заробіток на іграх

Дуже багато людей витрачають багато часу, граючи в різні ігри через інтернет. А тепер з’явилася можливість заробляти гроші, при цьому граючи в улюблені ігри. Більшість ігрових програм надають гравцям можливість заробляти гроші в інтернеті, тому ви можете вибрати гру собі до душі — гонки, битви, вирощування різноманітних культур, споруда будівель, гра Експедитори і т.д.

Цей тип заробітку в інтернеті через телефон відрізняється тим, що без вкладень тут заробити не вийде. Для того щоб стати успішним персонажем гри (і потім подорожче продати його іншим учасникам), необхідно витратити деякі засоби на його зброю і обмундирування, інші необхідні атрибути. Крім цього, необхідно багато часу приділяти грі (на перших порах 8-14 годин), розібратися в застосуванні успішних тактик ведення бою або виконання інших завдань. Чим успішніше буде ваш персонаж, тим більше балів запрацює і, відповідно, тим дорожче можна його продати.

Як можна заробити гроші в інтернеті, граючи в онлайн-ігри через мобільний телефон:

 • Продаж ігрових грошей, розкручених акаунтів, різних додаткових ресурсів. Виведення грошей можна здійснювати на електронні гаманці.
 • Участь в різних турнірах і змаганнях, які проводяться між учасниками гри. Призові фонди в таких турнірах часто досить великі.

Поради для тих, хто хоче заробити гроші, граючи в ігри в інтернеті:

 • Для того щоб продавати свої артефакти, зароблені в процесі гри, використовуйте магазини, якими користуються гравці (у багатьох іграх є окремий розділ, де учасники можуть спілкуватися і пропонувати один одному різний обмін або продаж).
 • Якщо ігровий сервіс пропонує партнерську програму, оплачуючи бонуси за залучення нових учасників, обов’язково скористайтеся цим, запрошуючи нових гравців через соціальні мережі та інші ресурси через телефон.
 • Перед тим, як вкласти фінанси в ту чи іншу гру, прочитайте відгуки про неї — наскільки вона «розкручена», чи багато в ній гравців, чи можна там заробити гроші і вивести їх.

Робота на Форекс

Електронний ринок міжбанківського обміну валют Форекс тепер дає можливість заробляти гроші на коливаннях валют і через мобільний телефон. Для початку роботи в інтернеті потрібно встановити собі додаток Мобільний Форекс — програмний продукт, який дозволяє:

 • контролювати свій рахунок з будь-якого мобільного пристрою;
 • здійснювати поточні операції, переглядати закриті угоди;
 • виставляти заявки на зняття з рахунку або поповнення;
 • проводити аналітику ринку, використовуючи графіки і технічні індикатори;
 • отримувати новини ринку;
 • підтримувати спілкування в чаті з іншими форекс-трейдерами і т.д.

Тобто, якщо ви добре розбираєтеся в біржовій торгівлі і можете проводити оперативну аналітику, такий спосіб заробітку в інтернеті через телефон може вам підійти.

Порада: якщо ви хочете заробляти гроші на Форекс, насамперед прочитайте побільше інформації в інтернеті про особливості такої торгівлі, про нюанси, відгуки досвідчених трейдерів тощо. Починайте торгувати з малих сум, так як відчути тенденції відразу виходить далеко не у всіх новачків.

Заробити гроші в соціальних мережах

Активність і дорожнеча реклами в соціальних мережах обумовлена ??їх високою популярністю (а в деяких випадках навіть залежністю). Багато людей з самого ранку до пізнього вечора сидять в Фейсбуці, ВКонтакте, Одноклассниках і інших спільнотах інтернету, і, звичайно ж, рекламодавці скористалися чудовою нагодою донести учасникам інформацію про свої товари чи послуги. До переваг реклами в соціальних мережах відноситься можливість чіткого таргетування (вибору конкретної групи за певними параметрами і формування пропозиції для кожної конкретної групи). Ці тенденції дають можливість тим, у кого є свій аккаунт (або аккаунти) в соціальних мережах, заробити гроші через телефон.

Є багато ресурсів в інтернеті які дають можливість користувачам соцмереж заробляти гроші через телефон без вкладень, наведемо деякі з них:

 • Sarafanka. Ресурс, який працює в даному сегменті більше 7 років і дає можливість заробітку для учасників (0,2-0,5 $) за лайки, кліки, репости, перегляди та інші дії. Є можливість виводити гроші на банківські карти і електронні гаманці.
 • VKtarget. Сервіс, який дає можливість заробляти без вкладень за лайки під постами, вступу в співтовариства, підписки тощо.
 • LikesRock. Аналогічний ресурс в інтернеті, який за виконані дії платить в євро. Виводить гроші на електронні платіжні системи.
 • SmmokFB. Сервіс, який дає можливість заробляти в соціальній мережі Фейсбук. Щоб почати працювати з даним сервісом, потрібно мати як мінімум 30 друзів. За лайк від цієї системи можна отримати до 0,5 рублів. Відрізняється стабільністю виплат і можливістю отримувати за свою роботу непогані гроші.
 • V-like. Сайт, що спеціалізується на рекламі ВКонтакте. Для початку роботи з даними ресурсом потрібно мати мінімум 10 друзів, заповнити свій профіль мінімум на 80% з наявністю хоча б 5 особистих фото. Роботи, як правило, багато, і вона добре оплачується.

Як заробити на Вебмані через телефон?

WenMoney — одна з найпопулярніших платіжних систем в мережі, за допомогою якої можна обміняти одну валюту на іншу і вивести електронні гроші на реальні банківські карти.

Крім цього, за допомогою Вебмані можна додатково заробляти, використовуючи такі можливості сервісу:

 1. Позики. Якщо ви накопичили певну кількість грошей на електронних гаманцях і поки не плануєте скористатися ними, ви можете дати в борг їх іншим учасникам системи за певний відсоток.
 2. Обмін валют. Для цього потрібно використовувати сервіс WM-Trader, встановлюючи свою ціну продажу (в межах середньоринкової), і чекати, поки вашу валюту куплять.

Поради для тих, хто хоче заробити гроші через телефон на Вебмані:

 • При видачі кредиту звертайте увагу на позичальника, його атестат (чим вище рівень атестата, тим більше довіри заслуговує позичальник). Краще віддавати гроші під відсоток власникам початкового і персонального атестатів, адже для отримання формального досить просто сканкопіі паспорта, а для оформлення наступних атестатів — особиста зустріч з персонализатором і підтвердження особи і місця реєстрації.
 • Видаючи позики, починайте з малих сум і уважно дивіться на такий показник кредитора, як ліміт довіри (така характеристика формується при позитивної кредитної історії).
 • Щоб заробити на обміні валют в системі Вебмані, потрібно постійно відслідковувати графік максимальної і мінімальної ціни покупки і продажу, а також оперативно реагувати на виставляння лотів від бажаючих купити вашу валюту за вигідною ціною.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Є багато варіантів заробити гроші в інтернеті через телефон без вкладень або з мінімальними вкладеннями, головне — уважно вивчити наявні пропозиції і свої можливості. Якщо ви природжений геймер — заробляйте на іграх, якщо любите цілодобово сидіти в соціальних мережах — отримуйте бонуси за лайки і репости. Власники телефонів з операційною системою на базі Андроїд можуть завантажувати собі різні додатки і, тестуючи їх, отримувати реальні гроші.

Ссылка на основную публикацию