Як зареєструватися Вконтакте?

Крок 1

В першу чергу, Вам потрібно буде в пошуковику свого браузера знайти сайт Вконтакте або vk.com.

крок 2

Увійти на нього і перед Вами відкриється віконце «Миттєва реєстрація». У ньому обов’язково заповнити поля, вписавши своє прізвище та ім’я. Можна написати вигадані, але, якщо Ви хочете, щоб Ваші друзі з легкістю знайшли Вас, то напишіть справжні.

крок 3

Далі натискаєте кнопку «Зареєструватися». Якщо відкриється вікно з полем «Введіть код з картинки», то введіть запропоновані цифри і букви і продовжуйте.

крок 4

Наступним кроком буде реєстрація мобільного телефону. Тут просто необхідно ввести Ваш реальний номер Вашої стільникового зв’язку, так як, на нього вишлють СМС-повідомлення з кодом, щоб активувати Ваш профіль. І в подальшому цей номер Ви будете використовувати як логін, при вході на свою сторінку, і при розблокуванні Вашого аккаунта теж потрібно номер телефону, прив’язаний до аккаунту при реєстрації. Отже, вказуємо реальний номер і тиснемо на кнопочку «Отримати код».

крок 5

Отримані цифри (зазвичай висилаються за хвилину), введіть у поле і натисніть «Відправити код». Тим самим, код активації підтвердиться і від Вас буде потрібно вигадати унікальний, єдиний в своєму роді, пароль, за допомогою якого в подальшому Ви будете відвідувати свою сторінку Вконтакте. Пароль можна придумати будь-який, але в той же час легко запам’ятовується. Посилити його можна, додавши, цифри, символ, маленькі і великі латинські літери. Це ускладнить роботу шахраям.

крок 6

Найскладніше залишилося позаду. Тепер треба клікнути на кнопку «Увійти на сайт» і перед Вами відкриється віконце з пропозицією «Пошук однокласників». Ви можете заповнити всі поля, а можете натиснути «Пропустити пошук». Наступним кроком буде «Пошук однокурсників», де Ви також зможете або заповнити, або пропустити. І на завершення кнопка: «Пошук друзів в інших соц. мережах ». Тут просто наведіть мишкою: «Перейти на мою сторінку».

крок 7

При натисканні цієї кнопки реєстрація завершується і Вас можна привітати, Ви — володар своєї сторінки Вконтакте. Тепер Вам доступно спілкування у віртуальному світі зі старими друзями і знайомитися з новими, ходити один до одного в гості, дарувати і отримувати подарунки, ділитися фото, відео, створювати альбоми, свої групи і багато іншого.

Нам важливо знати Вашу думку:
Яку соціальну мережу Ви вважаєте найпопулярнішою?
Відповісти

Ссылка на основную публикацию