Як заморозити кріп в морозилці на зиму, 4 рецепта

Поговоримо про те, як заморозити кріп в морозилці на зиму, що б потім в люті морози і холоду, радувати себе ароматною зеленню в звичайних стравах на своєму столі. Це ароматне рослина, яке на вигляд нагадує ялинку, дуже не примхлива і росте в кожного дачника і городника на грядці. Так що виростити його або купити на ринку за копійки в весняно-літній період проблем не складе. Кріп на зиму не тільки заморожують, а й сушать, солять. Але про це ми поговоримо іншим разом.

Отже, нам знадобиться: зелень кропу в необмеженій кількості, ніж, дощечка, питна вода, формочки для льоду, поліетиленові пакети, маленькі силіконові формочки для кексів.

Як заготовити кріп на зиму

Я використовувала свій домашній кріп з мого городу. Тому рвала з корінням, тому що він заглушав цибулю. Ви можете обірвати тільки листочки, а корінець залишити в землі, він продовжить зростання і дасть вам ще партію пристойного врожаю. Так як кріп у мене власного виробництва, я впевнена, що він ріс в екологічно чистому місці, ніякої хімічної обробці він не піддавався.

Якщо ви збираєтеся купувати, то робіть це тільки у перевірених людей, не піддавайте небезпеки здоров’я своєї родини.

Корінці відрізати, залишити одні листочки.

Помити під проточною водою. Прибрати все пожовклі частини.

Покласти на махровий рушник, дати щоб вся вода висохла.

Порізати дуже дрібно,

У силіконових формочках для кексів

Якщо ви хочете, заготовити кріп невеликими порціями, то сміливо можете скористатися таким способом. Скласти подрібнену зелень в формочки.

Залити кип’яченою (холодної) водою. Надіслати в морозилку. Коли замерзнуть, витягнути з формочок і перекласти в пакет.

У контейнері

Перекласти кріп в контейнер, закрити і відправити в морозилку.

В пакетах

Найпростіший і мною улюблений спосіб. Порізану зелень, відправити в поліетиленові пакети, зав’язати, заморозити. Рекомендую робити невеликими порціями, щоб постійно не дістати велику кількість, адже при кімнатній температурі вона швидко розморожується, а як відомо повторному заморожуванню кріп не підлягає.

В формочках для льоду

Так само як і попередній спосіб. Всі розкласти по осередках, налити воду і в морозилку. Дістати перекласти в пакетики

Використовувати, як свіжу зелень, в борщ, суп, другі страви. Розморожувати не потрібно.

Як бачите, всі ці методи по-своєму гарні, а кой з них вибрати вирішувати тільки вам. А можливо ви придумаєте або знаєте свій оригінальний, правильний метод як заморозити кріп в морозилці на зиму, тоді поділіться ним з нами в коментарях.

Ссылка на основную публикацию