Як захистити себе від пристріту: дієві методи захисту

Як захистити себе від пристріту? Це питання ставлять перед собою багато людей, адже пристріт вкрай негативно позначається на фізичному і психологічному стані здоров’я людини. Унаслідок наведеного негативного впливу у людей починається суцільна чорна смуга на роботі, в стосунках і в інших сферах життя. А якщо негативна програма буде довго перебувати на людину — вона зруйнує його енергетичну оболонку, що загрожує незворотними наслідками. Тому, якщо ви також забою про своє здоров’я, прочитайте цю статтю, з якої ви дізнаєтеся способи ефективного захисту від пристріту.

Що таке пристріт

В езотериці поняття «пристріт» позначає пробою енергетичного тіла людини, який провокується енергетичним впливом ззовні. Хоча зараз в нашому суспільстві не дуже прийнято говорити про такі речі, але останнім часом випадків пристріту навіть більше, ніж в давнину. Але часто людина, якщо починає себе погано почувати, звертається до традиційної медицини, яка може тільки придушити симптоми захворювання, але не лікує його справжню першопричину.

Усвідомлено чи люди завдають енергетичний шкоди оточуючим? У деяких від природи настільки потужна руйнівна сила, що вони не віддають собі звіту в своїх діях. Вони можуть свідомо і не бажати вам зла, але якщо ви розповісте їм про свої успіхи, вони на підсвідомому рівні випробують заздрість, що робить негативний вплив на енергетику людини, якій заздрять.

Існує таке повір’я, що навіть мати здатна нашкодити своїй дитині, сама того не бажаючи. З цієї причини в багатьох народності діє правило, що не можна висловлювати сильний захват по відношенню до свого чада і не хвалитися його успіхами оточуючих, щоб не наврочити.

Як захиститися від нього?

Наступні правила захисту від пристріту придумали ще наші предки, але вони і по сьогоднішній день зберігають свою актуальність:

 1. Повісьте біля входу в своє житло збір рослин. Для його виготовлення вам буде потрібно запастися лавровим листом, рутою, цибулею, часником, звіробоєм, кульбабою і будяками. Тоді негативно налаштована людина не проникне у ваше житло.
 2. Є дуже дієвий рецепт від пристріту. Вам потрібно запастися 3 головками часнику і м’якушем хліба, покласти їх в каструльку невеликого розміру. Потім зверху влийте 2 літри вина і проваріть на несильному вогні, контролюючи, щоб ні крапельки провина не пролилося. Коли настій увариться на 50 відсотків, вилийте його на землю, а з розвариться м’якушки спорудити саморобний пластир, який кладуть на груди хворого людини.
 3. Поширений метод захисту — тричі плюнути через ліве плече і постукати по дереву (або будь-якого дерев’яного виробу).
 4. Відмінний засіб від пристріту — обмивання в посрібленою воді.
 5. Сіль також має особливу силу від несприятливого впливу. Насипте пару пучок солі в мішечок і постійно тримайте при собі.
 6. Також можна звернутися за допомогою до різних оберегів і амулетів. Великою популярністю користується звичайна шпилька, яку прикріплюють до внутрішньої сторони одягу в районі серця так, щоб її голівка дивилася вниз.
 7. Залізо прекрасно відводить будь-який негатив. Якщо поруч з вами часто знаходиться «глазлівая» особистість, потримаєте двома руками за будь залізний предмет (ніж, цвях і так далі).
 8. Підкова також вбереже вас від пристріту. Більшою силою володіє підкова, яка була випадково виявлена ??на вулиці.
 9. Мінерали роблять сильний захисну дію проти негативу. Скористайтеся з цією метою чорним агатом, топазом або яшмою. Також підберіть камінь, який відповідає вашому зодіакальному сузір’ю.
 10. Опредёленное положення тіла забезпечить первинну захист. Так, маючи контакт із підозрілою особою, перехрестите руки і ноги.
 11. Носіть одяг фіолетового або бузкового кольору — вона також вбереже вас від пристріту.
 12. Завжди тримайте в своєму житлі святу або заговорений воду. Використовуйте її для щоденного вмивання або тоді, коли ви спілкувалися з людьми, які випромінюють негатив. Відмінний засіб усунути з себе будь-який негатив — після важкого робочого дня прийняти теплу ванну, в яку капають трохи святої водиці або кладуть сіль. Ця приємна процедура відновить ваше енергетичне поле.

Рекомендації та профілактика

 • Не варто ділитися з малознайомими або заздрісними людьми своїми успіхами і досягненнями. Не дозволяйте оточуючим знати про вас все — так ви збережете не тільки деяку інтригу, але і захистіть свою ауру від чужорідного негативу.

Розповідати свої радості можна тільки тим своїм знайомим, родичам або друзям, в яких ви відчуваєте повну впевненість. Але навіть їм не кажіть про всі свої плани, вони можуть наврочити вас, самі того не бажаючи. Краще поділитися тим, що вже здійснилося, ніж тим, що тільки планується.

 • Якщо ви змушені регулярно контактувати з людьми, які налаштовані негативно, подбайте про захист свого енергетичного тіла. Дуже добре в цьому випадку допомагає візуалізація над собою захисного ковпака, що має дзеркальну поверхню. Уявляйте, що весь негатив, який надсилав вам співрозмовником, відображається в ковпаку, як у дзеркалі і повертається йому назад.

Змови, щоб не наврочили

Далі наведемо парочку дієвих захисних наклепів.

Від лихого ока

Заливаєте в ємність випитого води, додайте в неї дрібку солі. Потім слід підпалити сірник і перехрестити за допомогою вогню воду, вимовивши чарівний наклеп:

Повторюється дана дія тричі. Коли сірник згорає, її обгорілу частину потрібно обламала, щоб вона занурювалася в воду. Всього в кінці повинно вийти 3 уламка.

В цілому змова промовляють 9 разів. Потім на пацієнта необхідно три рази бризнути водою і сказати:

«В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ».

Наговорена вода вживається протягом дня. Якщо йдеться про малюків, то їм можна додати води в їхні страви. У більшій частині випадків людині стає легше вже після 1-2 ритуалів.

Для дитини

Якщо ви хочете вберегти від лихого ока свого малюка, проведіть наступний ритуал.

Береться вода, 3 камінчика сірого кольору і 3 ложки. Блюдце наповнюється водою, вона повинна стекти по ложок.

Час виконання обряду — зоря, місце проведення — пічної припічок.

Помийте цієї водицею своє чадо таким чином: спочатку намочіть тім’я, груди, а потім дайте випити.

Після цього вийдете у двір, вилийте воду і три рази скажіть такий текст:

Щоб захистити себе від пристріту, важливо менше розповідати іншим людям (особливо незнайомим) про свої радощі. Прибережіть таку інформацію для тих, хто щиро зможе за вас порадіти. Також не забувайте про поради, зазначені на початку статті.

Рекомендуємо переглянути відео по темі пристріту

Marissa

Ссылка на основную публикацию