Як заблокувати рекламу в інтернеті безкоштовно

Реклама в інтернеті — найпопулярніший і затребуваний спосіб заробітку. На кожному сайті, ресурсі — всюди, куди б ми не заходили, нас зустрічає реклама. Не завжди доречна і часто заважає цільовим пошуку. Пропонуємо розглянути найбільш прості і безкоштовні способи, що дозволяють блокувати рекламу.

AdBlock Plus — просто, швидко успішно

AdBlock Plus — це просте розширення, що дозволяє уникнути потоку реклами на інтернет-просторах. Для експлуатації сервісу потрібно для початку його встановити. Зробити це можна в кілька етапів.

 • Перейти на сайт AdBlock Plus і завантажити додаток. Воно досить поширене і знаходиться у вільному безкоштовному пошуку, так що проблем зі скачуванням не виникне.
 • Натиснути «Встановити» для свого браузера. AdBlock Plus сумісний з такими браузерами, як Chrome, Internet Explore, Firefox, Opera. Якщо на вашому комп’ютері присутні два і більше браузерів, завантажити додаток потрібно для кожного з них. Майте на увазі, що, встановлюючи AdBlock Plus, ви автоматично берете правила забезпечення. Тому перед початком процесу ознайомтеся з ними.
 • Налаштування. В принципі стандартних налаштувань за замовчуванням досить, але вам, можливо, захочеться внести деякі корективи. Для цього зробите такі дії — увійти в меню настройки, знайти в розширеннях AdBlock Plus, вручну налаштувати необхідні параметри.
 • Оформлення блок-листа. Може трапитися і так, що після установки якась реклама все-таки буде з’являтися. В такому випадку додавання цієї реклами в список блокування виключить її подальшій появі.

AdBlock Plus — найбільш поширене і улюблене користувачами розширення. Воно зручне у використанні і не вимагає особливих знань і умінь при експлуатації.

AdBlock — гарантія найвищої якості

Одна з варіацій AdBlock Plus. Основна відмінність даного розширення — в тому, що воно дозволяє працювати з браузером Safari. В іншому ж особливих відмінностей немає, принцип дії аналогічний. Тому, якщо ви думаєте, як заблокувати рекламу в Інтернеті безкоштовно, AdBlock ідеально вам підійде. Установчий процес схожий з вищевикладеним і виглядає наступним чином.

 • На сайті AdBlock ви можете вільно і без проблем скачати це популярне розширення.
 • Натисніть «Встановити зараз» і в наведеному списку браузерів відзначте ті, які є у вас. AdBlock запросить допуск до сайтів, вкладки, історії. Особиста ж інформація не буде потрібно.
 • Налаштування. Необов’язкова. За замовчуванням тут присутні всі необхідні параметри, використовувані звичайним користувачем. Якщо ж ви ставитеся до числа розвинених комп’ютерників, знайти потрібні дані ви зможете в налаштуваннях свого браузера. Там розташовані параметри AdBlock.

AdBlock придатний для роботи спільно з іншими розширеннями, наприклад з AdBlock Plus.

Дуже зручний сервіс розширення — «Додавати елементи при натисканні». Він дозволяє додавати в список блокування рекламу прямо в процесі роботи на комп’ютері. Досить клікнути на інформацію, що з’явилася рекламу, і вона потрапить в блок-лист.

Якщо ви потребуєте в будь-яких індивідуальних налаштуваннях, необхідно буде вручну їх встановити. Складні параметри можна пояснити за допомогою різних підручників, посилання на які ви знайдете без праці. Якщо ви хочете застосувати найбільш просунуті установки, але при цьому недостатньо обізнані в питанні, ознайомтеся з відповідною інформацією перед налаштуванням.

Ghostery Tracking Blocker — протівошпіонская захист

Онлайн-життя, крім реклами, може захмаритися ще й різними шкідливими чинниками, без попиту вриваються в наше життя. Віруси, приховані агенти і інше шпигунське програмне забезпечення погіршує роботу комп’ютера, уповільнює швидкість роботи в інтернеті, відкриває доступ до спаму. Для боротьби з подібними явищами розроблено спеціальне розширення Ghostery Tracking Blocker, яке оптимізує роботу комп’ютера з браузерами Firefox, Chrome, Opera, Safari і Internet Explorer.

Розширення Ghostery Tracking Blocker — це ідеальний помічник у боротьбі зі шпигунськими програмами. Він не тільки виводить на чистоту паразитарне програмне забезпечення, але і розпізнає його в сукупності зі здоровими елементами, до яких вони прикріплені.

Установка Ghostery Tracking Blocker має на увазі наступні етапи.

 • Установка починається з скачування даного розширення з домашньої сторінки. На ресурсі Ghostery ви можете не тільки безкоштовно скачати, але ще і ознайомитися з рекомендаціями та порадами щодо використання розширення.
 • Клацніть «Завантажити Ghostery зараз». Цим ви запустите процес скачування розширення для вашого браузера. Майте на увазі, що Ghostery буде використовувати дані про вкладках, відвідуваних сторінках і загальної історії браузера. Тому перед початком установки не зайвим буде дізнатися політику конфіденційності розширення.
 • Не пропустіть «Введення в програму Ghostery». Повністю ознайомтеся з даними додатком, так як воно містить всю необхідну інформацію про грамотної експлуатації розширення.

Ghostery — один з найулюбленіших користувачами інструментів. Це розширення, крім зручності використання, допомагає ефективно розпізнати шкідливі програми самого різного походження. Крім того, Ghostery підкаже, хто саме намагається контролювати історію вашого браузера.

Malwarebytes — увага до деталей

Кількість вірусів і шпигунських програм зростає щодня, причому їх якість і винахідливість також не стоять на місці. Всілякі трояни, шкідливе ПЗ, трекери щохвилини атакують ваш комп’ютер. Запобігти хоча б частково кількість загроз для свого ПК можливо завдяки програмі Malwarebytes.

Malwarebytes — це високоточний інструмент пошуку шкідливих програм, знайти які не змогли інші способи захисту. Він дуже популярний і доступний, його можна завантажити безкоштовно. Однак мінус все ж є — поєднання Malwarebytes можливо тільки з ОС Windows.

Встановити Malwarebytes можна наступним чином.

 • Зайти на домашню сторінку Malwarebytes.
 • Знайти посилання «Завантажити безкоштовну версію» і натиснути на неї. Там же ви знайдете і платну версію програми, але якщо ви хочете пристосувати інструмент тільки для себе, вона не знадобиться.
 • Зайдіть в папку зі викачаними файлами і знайдіть mbam-setup.exe.
 • Запустіть зазначений файл — почнеться установка.
 • Дотримуйтесь вказівок під час процесу, підтвердіть ліцензію.
 • В останньому вікні обов’язково поставте галочку навпроти посилання «Оновлення опису вірусів». Так ви приступите до захисту свого ПК негайно.

На відміну від захисних розширень, інструмент Malwarebytes вимагає постійного оновлення. Нові віруси з’являються щодня, і ваш захисник повинен бути готовий до зустрічі з ними. Оптимальніше всього буде щомісяця оновлювати програму.

В основному вам буде досить швидкого сканування комп’ютера. При цьому процесі програма перегляне тільки ті папки, в яких зазвичай розташовуються непрохані гості. Процедура займе близько десяти хвилин.

Однак, якщо в процесі швидкого сканування кількість знайдених шкідливих програм перевищила критичну позначку, необхідно почати повне сканування системи. Швидше за все, у вашому комп’ютері завелися вражають віруси активної дії і для їх викорінення потрібен час. Вам треба буде закрити використовуваний браузер і не вести роботу на комп’ютері, поки йде сканування. Воно може зайняти кілька годин.

Одним із способів боротьби з вірусами і паразитарними програмами є скачування файлів тільки з офіційних сайтів. Це стосується і до установок захисних розширень і програм. Завантажуючи безкоштовні додатки з численних сумнівних сайтів, будь це навіть антивірусне розширення, ви ризикуєте отримати «в подарунок» віруси, від яких так хотіли захиститися.

Ссылка на основную публикацию