Як з ощадкнижки перевести гроші на карту Ощадбанку?

Далеко не всі знають, яким чином можна перевести гроші з ощадкнижки на карту Ощадбанку. Більш того, деякі навіть і не знали про те, що така можливість взагалі є. Ощадкнижка — це надійний і вигідний спосіб зберігання і накопичення грошових коштів. Але в сучасному світі його не можна назвати зручним. Адже щоб користуватися цими грошима, клієнтові доведеться відвідати відділення Ощадбанку, зняти готівку (і лише тільки потім він зможе їх витратити). Набагато зручніше мати в своїй кишені пластикову картку, на яку можна без особливих зусиль перевести гроші з ощадкнижки. Способів переказу грошей на дебетову карту кілька, і не всі вони такі прості, як може здатися на перший погляд. Для одних осіб зручніше і спокійніше було б звернутися до відділення Ощадбанку і вже там зробити грошовий переказ. А іншим набагато простіше не виходячи з дому (через інтернет) зробити ту ж саму процедуру перекладу. Розглянемо всі способи виведення грошей з ощадкнижки на картку Ощадбанку. До речі, такі переклади можна здійснювати не тільки на дебетові, а й на всі види пластикових карт Ощадбанку Росії.

Переказ грошей з ощадної книжки на карту через «Сбербанк Онлайн»

У разі, якщо між банком і його клієнтом укладено договір УДБО (універсальний договір на банківське обслуговування), то можна здійснювати будь-які банківські операції за допомогою інтернету (через «Сбербанк Онлайн»).

Для початку клієнту необхідно зайти в свій особистий кабінет на сайті Ощадбанку, потім вибрати розділ «Переклади». Потім потрібно вказати ощадний рахунок, з якого буде здійснено переведення. Трохи нижче ввести номер карти, на яку потрібно перевести гроші. Причому це може бути не тільки карта. За допомогою інтернету (онлайн-перекладу) гроші можна відправити і на рахунок іншої ощадної книжки. Якщо кошти переводяться між рахунками Ощадбанку, то перерахування грошей відбудеться моментально. Але якщо з ощадкнижки суму переводять на карту клієнта іншого банку, то перерахування займає не більше трьох робочих днів.

Переказ грошей з ощадкнижки на карту Ощадбанку з заявою в відділеннях банку

Здійснити переказ грошей між рахунками Ощадбанку можна в будь-якому найближчому відділенні банку. Клієнтові доведеться особисто з’явитися у відділення, потім попросити фахівця надати допомогу в цьому питанні. Консультант запропонує заповнити заяву, в якому необхідно вказати всю інформацію, що стосується перекладу (сума, звідки і куди здійснюється переказ, паспортні дані, контакти). Гроші перерахуються на рахунок карти протягом трьох робочих днів. Контактний номер телефону за бажанням можна і не вказувати. Але якщо він вказаний, а на ньому підключений мобільний банк від Ощадбанку, то коли грошовий переказ буде здійснений, клієнт отримає про це СМС-повідомлення.

Переказ грошей з ощадкнижки на карту Ощадбанку «вручну» через відділення банку

Таким способом переказу грошей частіше користується старше покоління. Вони вважають такий метод більш надійним і простим. Які дані потрібні для переказу грошей на карту Ощадбанку? В даному випадку клієнту знадобиться тільки номер ощадного рахунку (до речі, бувають вклади з поповненням і капіталізацією відсотків), номер картки і паспортні дані. Для початку потрібно звернутися в будь-яку вільну касу (у відділенні Ощадбанку), за допомогою консультанта зняти необхідну суму з ощадкнижки і тут же покласти їх на банківський рахунок картки. Переклад буде здійснений протягом однієї хвилини.

Переказ грошей з ощадної книжки на карту Ощадбанку через банкомати

Чим же зручний цей спосіб? А тим, що банкомати Ощадбанку знаходяться практично в кожному супермаркеті. Вони, в свою чергу, є за рогом кожного будинку. Навіщо йти шукати відділення Ощадбанку, коли процедуру переказу грошей можна зробити в магазині за рогом?

У картоприймач банкомату потрібно вставити пластикову карту Ощадбанку. Потім вибрати в меню розділ «Внесок-карта». У віконці, що з’явилося ввести дані ощадної книжки. Відповідно, вказати суму переказу і підтвердити операцію. Чекаємо спеціального звукового сигналу, який дасть зрозуміти, що картку можна забрати. Тим часом заявка на переклад початку оброблятися. Грошові кошти надійдуть на карту протягом трьох днів.

Комісія за переказ грошових коштів з ощадкнижки на карту Ощадбанку

Якщо переклад здійснюється між рахунками Ощадбанку, то комісія не стягується. Але якщо перерахування грошей здійснюється на картковий рахунок іншого банку, то певна сума знімається в обов’язковому порядку.

Розмір комісії залежить від способу грошового переказу. Так, якщо перерахування грошей здійснюється через «Сбербанк Онлайн» або мобільний банк, то списується 1% від суми переказу. Перерахування грошей за допомогою банківського працівника буде коштувати 1,5% від загальної суми переказу (не менш 30 рублів, але і не більше 1 тисячі рублів).

Порада: не рекомендується звертатися за допомогою в відділеннях банку до сторонніх людей. В іншому випадку є ризик наштовхнутися на шахраїв і втратити всі свої заощадження.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Отже, ощадна книжка — це звичайний рахунок, відкритий у банку (в даному випадку в Ощадбанку). Складнощів в перекладі грошей немає, тому що він здійснюється з одного рахунку на інший, всередині банку. Як з’ясувалося, існує кілька способів, за допомогою яких можна без особливих зусиль перерахувати гроші з ощадкнижки на карту Ощадбанку. Клієнт має повне право скористатися будь-яким і описаних методів, вибравши найбільш йому зручний, вигідний і безпечний.

Ссылка на основную публикацию