Як визначити пристріт і порчу самостійно вдома

Чи можна самостійно визначити на собі негативний вплив, і як визначити пристріт або псування? Не завжди можна звернутися за діагностикою до знахарів і чаклунів, як і знайти кваліфіковану допомогу. З давніх-давен наші предки визначали магічні дії за допомогою підручних засобів і вміли надавати собі і рідним допомогу. Розглянемо методи самостійної діагностики пристріту і псування.

ознаки пристріту

Багато людей цікавляться: як самостійно дізнатися чи є на мені псування або пристріт? Зазвичай таким питанням починають цікавитися при раптовому занепаді сил, відновлення вилікуваних захворювань або при постійному щастям. Якщо занепад сил неможливо пояснити сезонної нестачею вітамінів, варто провести діагностику на наявність негативної енергії в поле людини.

Якщо раптово з’являються вилікувані захворювання або без причини піднімається температура, слід негайно з’ясувати, в якому стані знаходиться енергетика. Нескінченна низка невдач не може вважатися нормальним явищем: це завжди свідчить про впровадження чужорідних енергій в біо поле людини.

Прості методи діагностики пристріту

За допомогою чорного хліба можна виявити наявність пристріту на людину. З вечора поставте склянку з водою в кімнату поруч з собою. Вранці візьміть в праву руку шматочок чорного хліба і тримайте свої руки вільними пару хвилин. У цей час не можна концентрувати думки на обряді, краще відсторонитися від всього. Покладіть шматочок в склянку: якщо він піде на дно через хвилину, вас наврочили. Якщо довго плаває на поверхні, енергетика в порядку.

Такий же обряд можна провести із сірником. Підпаліть сірник і тримайте її, поки не згорить більше половини. Потім киньте сірник в стакан з водою. Якщо потоне через хвилину, вас наврочили. Якщо довго тримається на поверхні, пристріту немає.

Легко перевірити пристріт по оберегам і амулетам. Якщо у вас є захисний амулет, при атаці чужорідної енергетики він деформується: трісне, потемніє, поламається або загубиться. Маги радять усім мати обережні предмети по захисту від випадкової або направленої енергії.

Виявлення пристріту вуглиною

Три вуглинки (або повністю спалених сірники) допоможуть виявити пристріт на людину. Якщо все вуглинки потонули, на людині є пристріт. Негатив можна відразу ж зняти, якщо умити обличчя хворого цією водою і напоїти.

Перед обрядом слід перехрестити стакан з водою і себе, коли сказав: «Господи, помилуй». Коли опустіть вуглинки, скажіть:

Угольки можуть потонути з двох причин: через хворобу людини і через пристріту. Однак якщо людина не згладжений, він не відреагує на обряд. Якщо ж хворого зурочили, після утоплення вугіллячок він буде позіхати, потягуватися або зазнає нудоту. Тоді слід прочитати на воду спеціальний змову і умити хворого, а також дати випити зі склянки.

діагностика камінням

Як визначити пристріт і псування за допомогою звичайних каменів? Для цього треба потримати 3 камінчика в руках. Камені вберуть в себе інформацію про ауру людини і дадуть знак. Застелите стіл чистою скатертиною (це необхідно зробити, навіть якщо у вас на столі ніколи не лежить скатертина), поставте ємність з водою і опускайте камені по черзі. При цьому слід говорити так:

«Перший камінь від бога,
Другий від вітру,
Третій від людей «.

Якщо зашумить в воді перший камінь, значить, ви прогнівили Бога — звинувачуйте лише себе в покаранні. Якщо зашумить другий камінь, вас наврочив випадкова людина. Третій камінь розповість про людину з близького оточення, який вас заздрить і в таємниці бажає зла.

Що робити, якщо який-небудь камінь зашумів у воді? Потрібно вийти на вулицю і вилити воду з камінням в ліву сторону від себе. При цьому слід сказати такі слова:

ознаки псування

Псування — це небезпечна негативна програма, яка руйнує біополе людини і може привести до серйозної хвороби або смерті. Порчу необхідно знімати, щоб позбавити хворого від важкої долі. Псування ніколи не піде сама, завдання цієї магічної програми — знищувати людини. Як дізнатися якщо на тобі псування або пристріт і що робити?

Про псування можна говорити, якщо:

 • людина відмовляється носити натільний хрестик — він йому став неприємний;
 • людина не виносить церковну атмосферу, хоча раніше з задоволенням відвідував храм;
 • людина не може дивитися в свої зіниці в дзеркалі — не виносить власного погляду;
 • дівчина чи молода людина не можуть знайти свою другу половинку — стосунки не складаються;
 • людина худне з кожним днем ??при нормальному харчуванні;
 • людина стрімко набирає вагу при малій кількості їжі в день;
 • ви виявили під дверима дивні предмети, воду або землю;
 • заздоровні свічки в церкві не запалюються або відразу гаснуть — це псування на смерть.

Так само ознаками псування є такі відхилення:

 • безсоння і кошмари;
 • щоденні напади головного болю;
 • почуття безвиході і страху;
 • навала в будинок мишей, тарганів або мурашок;
 • відсутність бажання щось робити, постійний занепад сил;
 • людина відчуває себе хворим, а діагнози в поліклініці нормальні.

Також ознакою псування є неприємні відчуття в хребті, особливо, в області лопаток. Це говорить про те, що псування початку свою руйнівну дію.

Визначення псування церковної свічкою

Як визначити порчу або пристріт? Є кілька способів виявлення негативних впливів за допомогою церковної свічки. Найпростішим методом є медитація на свічку. Поставте в свічник свічку, стіл застеліть чистою скатертиною або покладіть відріз білої тканини. Встановіть свічку на відстані 25-30 см від себе і дивіться на полум’я.

 • Якщо полум’я свічки чисте, горить рівно — на людині немає негативних програм.
 • Якщо полум’я рівне, але тьмяне — аура вражена пристрітом.
 • Якщо полум’я рівне, але піднімається високо, а свічка тріщить і віск набрякає брудними краплями — псування є, але поки себе не проявляє.
 • Якщо свічка коптить, псування проникла в ауру і почала руйнувати людини.

можна визначити наявність псування на людину по фотографії. Для діагностики придатний недавній знімок, де людина зображений один. На фото руки / ноги не повинні бути схрещені — це порушує потік енергії в тілі. Хрестіть зображення зліва направо і читайте «Отче наш». Спостерігайте за поведінкою свічки: ознаки псування описані вище.

Метод з чорною тканиною

Як визначити порчу та вроки самостійно? Для діагностики необхідно взяти чорну хустку без візерунків або відріз чорної тканини. Людина повинна сісти на стілець з прямою спиною, на голову потрібно накинути матеріал. Інша людина запалює церковну свічку, тримає її в правій руці і читає «Отче наш» 9 разів. Якщо діагностується стане погано, значить, псування є.

Метод із золотим кільцем

Помийте обличчя з милом, щоб не залишалися сліди косметики. Проведіть обручкою по щоках. Якщо на шкірі залишився темний слід, псування є.

Метод з яйцем

Як визначити — пристріт і псування — за допомогою яйця? Потрібно налити в гранований стакан чисту воду, накрити тканиною і поставити в темне місце години на 3-4. Далі слід акуратно розбити в воду сире яйце і водити склянкою над тім’ям, читаючи «Отче наш». Рух руки — вправо, за годинниковою стрілкою. Потім подивіться на вміст склянки: якщо від яйця потягнуться білі нитки вгору, значить, псування є.

Ще кілька способів визначити і зняти прокляття дивіться у відео:

Ссылка на основную публикацию